Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Neznám pozadí tohohle sporu, každopádně jakejkoliv políček tomu senilnímu zkurvenci Dukovi beru jako důvod k radosti. Zejména takhle autoritativní. Snad z toho pár lidí z aliance pro život (nebo jak si říkají) dostane mrtvici.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-v-cirkvi-to-vre-biskup-porazil-kardinala-rozvedenym-se-muze-pozehnat-237867

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FedEx.thumb.png.63d926a63d5a1d9f7c667f27089077de.png

Zásilka včera v půl čtvrté odpoledne podána ve Švédsku, o půlnoci na CDG v Paříži a dnes v jedenáct dopoledne doručena na adresu v Liberci. Za mě, po zkušenostech se všema těma PPL, DPD, českou poštou, jednoznačně výborný výkon.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, long napsal:

Super. Tak snad se teď ty plnoštíhlé nebudou přilepovat lepidlem k molu a bránit průchod modelkám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem pustil kousek semi v ragby ( zapomněl jsem na přenos ) a už to nevypl, paráda. Už se těším na druhé semifinále. A někdy si pokládám otázku, proč ten sport není u nás populárnější a koukáme se na bandu 22 simulantu a většinou i nekopu.

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, kuncák7 napsal:

Včera jsem pustil kousek semi v ragby ( zapomněl jsem na přenos ) a už to nevypl, paráda. Už se těším na druhé semifinále. A někdy si pokládám otázku, proč ten sport není u nás populárnější a koukáme se na bandu 22 simulantu a většinou i nekopu.

Tak si pusť ze záznamu NZ-Irsko nebo JAR-Francie. To byla teprve reklama na rugby😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, vzduch napsal:

Se při sledování ragby stydím, že jsem kdysi hrál fotbal😆A to jsem byl naštěstí gólman, ti něco snesou!

Já taky 🤣a třeba zlomené najednou všechny prsty na rukách není pro každého 🤣.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, kuncák7 napsal:

Včera jsem pustil kousek semi v ragby ( zapomněl jsem na přenos ) a už to nevypl, paráda. Už se těším na druhé semifinále. A někdy si pokládám otázku, proč ten sport není u nás populárnější a koukáme se na bandu 22 simulantu a většinou i nekopu.

Ragby sleduju poslednich 12 let a cim dele to trva tim vic se vzdaluju fotbalu. Jednoduse receno, shrnuto: opravdovy sport vs. umely sport. To porovnani je ve vsech smerech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...