Přejít na obsah

Hodinarstvi Bechyne


INA

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 380
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kdo ma telefon na Tamaru? Udelame pobocku, aspon holka pozna svet :)

Marosh bude general manager a ja manager general. Pozvem havire na obed a motivacni pohovor, vyplni nam par dotazniku, to by bylo aby nebylo! Pateky carbonara do kazde havirske rodiny 🤟

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Byl jsem na Václaváku a očumoval (resp. žena, mele furt o Rolexu, jak kdyby jí nestačily ty 5ky od Seika) a moc milý pan prodavač, okouknul moje LX a chválil, sám že má Pouque. Příjemný pokec, fajn chlapík. Nemě jsem pocit churoty, i když asi jsem 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dnes jsem měl možnost být podruhé za týden v Hodinářství Bechyně. Musím rád konstatovat profesionalitu všech dam a pánů. Příjemné popovídání nejen o hodinkách bylo příjemným bonusem stejně, jako chutná káva. Vše stran objednaných Rolex proběhlo přesně podle domluvy stejně, jako v případě Tudor. U druhých zmíněných (pro manželku) se samozřejmě nejednalo o objednávkové zboží, ale o přímý prodej. Jsem rád, že jsem se rozhodnul pro tohoto prodejce a děkuji všem za nadstandardní přístup! 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to potěšení, stát se zákazníkem této noblesní firmy. Velmi oceňuji jednání s panem Šimonem, který učinil můj nákup velmi příjemným a tím splnil má očekávání.

Snad se zase někdy dostanu na řadu i v dalších dvou frontách, ve kterých stojím a budu moci svou návštěvu zopakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dneska jsem se byl kouknout v novém butiku ve svých rodných Českých Budějovicích. Rozhodně to byla příjemná návštěva, prohlédnul jsem si detailně BB58 ve stříbře i ocelové modré a popovídal si o nich s ochotným prodavačem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jeste to hodim i sem (az tak jsem byl znechuceny):

Vcera jsem sel na Vaclavaku okolo Bechyne. Videl jsem ve vyloze GMT full gold, tak jsem se zastavil je vyzkouset…obsluha des a hruza…nejaky starsi pan, totalne namysleny…na muj dotaz zda mohu vyzkouset ty FG odpovedel, ze jsou tam jen na ukazku, ze nejsou na prodej, ze je na ne (jak jinak) “cekacka”…tak jsem mu na to odpovedel, ze bych je i presto rad vyzkousel…ten vyraz nechutenstvi co mel v obliceji…nekecam, malem jsem mu rekl, ze at jde do prd*le a ze nemam chut nic zkouset…ale nakonec jsem to ustal..akurat prubeh “zkousky” nebyl o moc lepsi…jako neskutecny! Opravdu mi to cele znechutilo jakoukoliv dalsi cestu k Bechyne!!! HNUS!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Dnes jsem vyzvedl dvoje Rolex 14060 po full servisu. Prodejna se servisem ve Štěpánské má otevřeno jen ve všední dny, ale bez problémů mi umožnili vyzvednutí na prodejně na Václaváku. Vše dovršeno příjemnou rozmluvou o Rolexu s brýlatým mladíkem, který měl na ruce NoDate a jistě je zde na fóru :)

Mě i jeho překvapila nová pouzdra, která Rolex dává k full servisu 🙂

 

1F846E21-B549-4BC0-829E-89E35E1DA72A_1_105_c.jpeg

094AD80A-A4D6-48F6-9D6D-F982BB4D03D6_1_105_c.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...