Jump to content

Hodinarstvi Bechyne

INA

Recommended Posts

• Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kdo ma telefon na Tamaru? Udelame pobocku, aspon holka pozna svet :)

Marosh bude general manager a ja manager general. Pozvem havire na obed a motivacni pohovor, vyplni nam par dotazniku, to by bylo aby nebylo! Pateky carbonara do kazde havirske rodiny 🤟

• 3 months later...

Byl jsem na Václaváku a očumoval (resp. žena, mele furt o Rolexu, jak kdyby jí nestačily ty 5ky od Seika) a moc milý pan prodavač, okouknul moje LX a chválil, sám že má Pouque. Příjemný pokec, fajn chlapík. Nemě jsem pocit churoty, i když asi jsem 😀

• 3 weeks later...

Dnes jsem měl možnost být podruhé za týden v Hodinářství Bechyně. Musím rád konstatovat profesionalitu všech dam a pánů. Příjemné popovídání nejen o hodinkách bylo příjemným bonusem stejně, jako chutná káva. Vše stran objednaných Rolex proběhlo přesně podle domluvy stejně, jako v případě Tudor. U druhých zmíněných (pro manželku) se samozřejmě nejednalo o objednávkové zboží, ale o přímý prodej. Jsem rád, že jsem se rozhodnul pro tohoto prodejce a děkuji všem za nadstandardní přístup! 🙂

Měl jsem to potěšení, stát se zákazníkem této noblesní firmy. Velmi oceňuji jednání s panem Šimonem, který učinil můj nákup velmi příjemným a tím splnil má očekávání.

Snad se zase někdy dostanu na řadu i v dalších dvou frontách, ve kterých stojím a budu moci svou návštěvu zopakovat.

• 3 weeks later...

Dneska jsem se byl kouknout v novém butiku ve svých rodných Českých Budějovicích. Rozhodně to byla příjemná návštěva, prohlédnul jsem si detailně BB58 ve stříbře i ocelové modré a popovídal si o nich s ochotným prodavačem.

• 3 weeks later...

Jeste to hodim i sem (az tak jsem byl znechuceny):

Vcera jsem sel na Vaclavaku okolo Bechyne. Videl jsem ve vyloze GMT full gold, tak jsem se zastavil je vyzkouset…obsluha des a hruza…nejaky starsi pan, totalne namysleny…na muj dotaz zda mohu vyzkouset ty FG odpovedel, ze jsou tam jen na ukazku, ze nejsou na prodej, ze je na ne (jak jinak) “cekacka”…tak jsem mu na to odpovedel, ze bych je i presto rad vyzkousel…ten vyraz nechutenstvi co mel v obliceji…nekecam, malem jsem mu rekl, ze at jde do prd*le a ze nemam chut nic zkouset…ale nakonec jsem to ustal..akurat prubeh “zkousky” nebyl o moc lepsi…jako neskutecny! Opravdu mi to cele znechutilo jakoukoliv dalsi cestu k Bechyne!!! HNUS!!!

• 2 weeks later...
Snad to do letošních Vánoc stihnou dostavět, zařídit a otevřít.

Upřímně, to by mi udělalo velkou radost. Další toužebně očekávaný kousek bych si vyzvedl v brněnské prodejně.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• 3 weeks later...

Dnes jsem vyzvedl dvoje Rolex 14060 po full servisu. Prodejna se servisem ve Štěpánské má otevřeno jen ve všední dny, ale bez problémů mi umožnili vyzvednutí na prodejně na Václaváku. Vše dovršeno příjemnou rozmluvou o Rolexu s brýlatým mladíkem, který měl na ruce NoDate a jistě je zde na fóru :)

Mě i jeho překvapila nová pouzdra, která Rolex dává k full servisu 🙂

1F846E21-B549-4BC0-829E-89E35E1DA72A_1_105_c.jpeg

094AD80A-A4D6-48F6-9D6D-F982BB4D03D6_1_105_c.jpeg

• 3 weeks later...