Přejít na obsah

Hodinarstvi Bechyne


INA

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 380
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Ondra
před 2 hodinami, bandicoot napsal:

Já ti teda nevim... ve většině případů se luxusní obchody nehroutí, že jim tam přišel influencer, ale spíš obrátí oči v sloup, že tam přišel rejpal, co bude dávat na odiv znalost terminologie a bude vrtat v detailech, vést disputace s méně zdatným prodejcem a tak.

Že tam radši uvidí borce v teplákách s ledvinkou a v ní 200k v keši, co chce brajtingy, hlavně ňáký lesklý, velký a za 10 minut vypadne, co nebude 20 minut na patnáctých pětkách zkoumat slícování náramku s pouzdrem, je jasný.

Jasny, ja taky netvrdim, ze pojem chronomag nema i negativni konotace 😉 Ale valna vetsina lidi, co se o hodinky zajimaji, nebo je to jejich byznys, o chronomagu vi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ked odtial idem, pripadam si ako Alenka v risi divov... Teraz davali hromadne telefonaty ze dojdite si kuknut bico DJty, mame ich pre vas, cucali im tam expy dvojky aj milgy skladom, bico daytony mali tiez ale ukazali ich iba par ludom, inak tvrdili ze niesu... na chrono 24 zrazu vyhodene bico daytony za nezmysel na slovensku na predaj, zrazu tie ich uz neboli, pan si ich rezervoval... akoze je to pristup ze mas chut sa vysrat na cely rolex...

uprimne im prajem este par mesiacov bez cinskych rabovacov...

a potom Bechyne a Carollinum ktore sa ti zrazu nevysmeju do telefonu ze co po nich chces je uplne iny vesmir. Fakt pani, ako povedala pani zo sheronu: “budte radi za to co mate” 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevolali Vám někomu včera z Bechyněho? Nabízeli mi najednou modely o který jsem jevil zájem před dvěma rokama. 

 

Bylo to celý takový zvláštní. Cukrbliky, všechno uděláme, zařídíme, objednáme. Opak předchozího jednání, kdy jsem je skoro obtěžoval.

 

A pak jsem narazil na tohle. Možná jen náhoda, možná ne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, John_Lenon napsal:

Nevolali Vám někomu včera z Bechyněho? Nabízeli mi najednou modely o který jsem jevil zájem před dvěma rokama. 

 

Bylo to celý takový zvláštní. Cukrbliky, všechno uděláme, zařídíme, objednáme. Opak předchozího jednání, kdy jsem je skoro obtěžoval.

 

A pak jsem narazil na tohle. Možná jen náhoda, možná ne. :)

tak ono tím, že vyházeli šmelináře, tak se konečně dostává s nedostupnýma modelama na lidi co to chtějí nosit :) takže bych v tom neviděl žádnou konspiraci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já bych asi na tohle odpověděl starým příslovím. A to "slibem neurazíš".

 

Poptával jsem BB58, hned bych ochotnej, že zařídí a pak stará písnička. Objednáme, zařídíme, pohladíme.

Upraveno uživatelem John_Lenon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Denjl napsal:

tak ono tím, že vyházeli šmelináře, tak se konečně dostává s nedostupnýma modelama na lidi co to chtějí nosit :) takže bych v tom neviděl žádnou konspiraci...

Víš, ne každý kdo má u nich objednané hodinky několik let a nedostane je, patří mezi překupníky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Chosef76 napsal:


Dane, to je odvážné tvrzení. emoji41.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Taky si myslím, ale už to tady nebudu komentovat, nemá to smysl... Někteří holt mají to štěstí, že jim od AD volají, ať si přijedou pro objednaný kousek k nim, nebo jim dokonce vozí hodinky až skoro domů. Pak se nedivím, že si nestěžují...škoda slov, hezký víkend všem :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 6. 2020 v 13:52, Ondra napsal:

Dobry, ale kolik lidi v ČR ma hodinky za 300k na litačku? Jednoho znam osobne, ortoped. Pak lidi z chronomagu. Ale na litacku se u nas i jinde ve svete nosi uplne jiny hodinky. Muj nazor 😉

No a to je ten problém. Rolex by měl být na lítačku, alespoň teda ocelový sportovní hodinky jako suby a explorery. Ty hodinky jsou vyrobený, aby se v nich potápělo, prozkoumávalo... Vyloženě nechápu ty, kteří si je koupí a pak je leští hadříkem... Já nový suby vytáhl na přejezd Vietnamu na skútru... že chytnou občas nějaký škrábanec? No a co? Budou to hodinky s příběhem a ne leštěnky. Jsou to hodinky, který se musí nosit a za mě, musí se umět nosit. Když vidim týpka v obleku se sea dwellerema, chce se mi smát...

Upraveno uživatelem redd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, opravdu. Bylo to myšleno v kontextu... Pán na fotografii asi nebude nosit oblek jako standardní pracovní oblečení. Občas vídám na jednání lidi, co svoje leštěnky nemůžou narvat pod manžetu... Prostě mi jde obecně o sortu lidí, kteří se bojí vzít hodinky do akce, aby si jim náhodou nepoškrábaly. To o pánu na fotografii určitě říct nemůžu :) No flame

Rolex si jméno vybudoval právě na tom, že se s nima dalo potápět, lézt na kopečky atd. Prostě k těm hodinkám akce patří.. Myslím, že víš, jak to myslím

P.S. Taky nechápu ty, kteří nosí hodinky ještě s fóliema :) (obecně, nejen Rolex)

Upraveno uživatelem redd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
před 2 hodinami, redd napsal:

No a to je ten problém. Rolex by měl být na lítačku, alespoň teda ocelový sportovní hodinky jako suby a explorery. Ty hodinky jsou vyrobený, aby se v nich potápělo, prozkoumávalo... Vyloženě nechápu ty, kteří si je koupí a pak je leští hadříkem... Já nový suby vytáhl na přejezd Vietnamu na skútru... že chytnou občas nějaký škrábanec? No a co? Budou to hodinky s příběhem a ne leštěnky. Jsou to hodinky, který se musí nosit a za mě, musí se umět nosit. Když vidim týpka v obleku se sea dwellerema, chce se mi smát...

S tim naprosto souhlasim. Tezko uplne generalizovat, kazdy majitel to bude mit trochu jinak, nicmene pri cene >200k za 114060, je pro bezneho nasince tezky vnimat R. jako hodinky na litacku, kdyz stoji jako male auto a prumerna mzda je v ČR 34k brutto. Takze nelze nikoho soudit. Zejmena na chronomagu jsou lidi, ktery si treba utrhnou od pusy jinde, a koupi si hodinky, ktere se bezne v jejich socialni vrstve nevyskytuji. Psal jsem to nahore, ono je to pak o tom, na ty hodinky mit i "koule", tj. mentalne a spolecensky zvladnout jejich vlastnictvi. Usmevny jsou omluvy/vymluvy typu "... takhle drahy hodinky bych si nikdy nekoupil, ale neco jsem zdedil, tak jsem dal do nich" a pod. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ondra napsal:

S tim naprosto souhlasim. Tezko uplne generalizovat, kazdy majitel to bude mit trochu jinak, nicmene pri cene >200k za 114060, je pro bezneho nasince tezky vnimat R. jako hodinky na litacku, kdyz stoji jako male auto a prumerna mzda je v ČR 34k brutto. Takze nelze nikoho soudit. Zejmena na chronomagu jsou lidi, ktery si treba utrhnou od pusy jinde, a koupi si hodinky, ktere se bezne v jejich socialni vrstve nevyskytuji. Psal jsem to nahore, ono je to pak o tom, na ty hodinky mit i "koule", tj. mentalne a spolecensky zvladnout jejich vlastnictvi. Usmevny jsou omluvy/vymluvy typu "... takhle drahy hodinky bych si nikdy nekoupil, ale neco jsem zdedil, tak jsem dal do nich" a pod. 😉

Rolexky nekupuješ jako rohlíky,  koupíš si jedny na běžné nošení, a vydrží ti dýl než to auto, klidně i celý život. Zvládnout nošení není problém, 99% lidí v nižší sociální vrstvě nerozezná Rolex od Invicty, a větší obdiv vyvoláš když vytáhneš Apple watch nebo Diesel . Měl jsem kdysi starý suby ještě když byly za levnějc a neblblo se s tím jako teď, a vlastně si nepamatuji, že si jich někdy někdo vůbec všimnul, prostě nudný hodinky;)

Upraveno uživatelem ramon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...