Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Nevím zda potěšilo, ale pro odlehčení to dám sem. Včera jsem se pochlubil dvěma novým kouskama a ihned po zveřejnění odpovídám na SZ s nabídkáma na prodej těch hodinek. Sakra, já tu asi musím mít dobrou pověst :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je třeba se postavit karanténě čelem :)

 

Pivovar Svijany zastavil kvůli uzavření restaurací po vyhlášení nouzového stavu stáčet pivo do sudů. Naplno jedou linky, kde se stáčí pivo do lahví a plechovek. Aby pivovar pokryl poptávku zákazníků, pracovat musí i o víkendech.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od zítřka mám trochu neplánovaně volno a moc si ho neuziju. Jelikož jsem s ním nepočítal, mám u sebe jen jedny hodinky a to je na 4-5 dnů málo :-). Asi se budu muset zastavit doma a doplnit zásoby, ale to je zase zajizdka.

Neřešitelný problém :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dárek k svátku, nedávno při spuštění mého praletého přesto výborného Colemana jsem totiž málem uhořel :-) Zítra bereme s děckama tu nejlepší konzervu a hurá do hlubokého lesa co nejdále od civilizace :-) Radost veliká....

post-364-0-37348800-1584546258_thumb.jpg

post-364-0-73828500-1584546276_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem ke zdravotnímu stavu jsem zvládnul zajet nakoupit, natankovat a vyzvednout zásilku aniž bych po návratu odpadal únavou. Sice se neví co mi je, ale pár dní zpět byl takový výlet vysilující scifi, tak snad se blýská na lepší časy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...