Přejít na obsah

Záměr prodat Chronomag


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 831
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Zkusil jsem Chronomag jako svou první skupinu na FB a nelíbí se mi to. Je to strašně zmatený...většina příspěvků o ničem, resp. mimo můj zájem. Celý ten koncept je prostě naruby - něčím tě to krmí a nedá se moc ovlivnit čím, kdežto na fóru vyhledáváš témata, která tě zajímají. Neumím si představit, že by Chronomag FB skupina mohla jakýmkoliv způsobem suplovat diskuzní fórum klasického střihu. Důkazem toho budiž asi největší fórum, co znám - Reddit (1,6mld. uživatelů) má pouze něco málo přes milion facebook followerů. Platforma diskuzního fóra podle mě nemá momentálně žádnou alternativu. Takže už se těším, až to tady opět začne nějak fungovat. 

 

BTW docela by mě zajímala statistika poklesu návštěvnosti fóra od doby, co nejdou SZ. Nevím, jestli se mi to jen zdá, ale má oblíbená vlákna (až na chrona od LV) se zdají být celkem mrtvá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak CHmagFB nechce nic suplovat. Hodně dávno to tam někdo založil, já se registroval tady i tam, a zůstal jsem u obou. FB skupina chce jen momentálně zalátat tu komunikační díru. Doufám, že se fora někdo ujme a dá vše dokupy, pokud né, co už.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to teda kupovat nebudu, akorat by me zajimalo, jestli ta zcela nahodna nefunkcnost SZ je fakt dobra, nebo blba vec. Z pohledu prodavajiciho:)

Kdyby tomu nekdo rozumnel tak SZ pls, at to tady neplevelime..

Máš štěstí že jdu kolem, vím to přesně, máš to v SZ ;) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nemam FCB a uz si ho zakladat nebudu. Moje socialni sit je Chronomag forum. A to doslova. Neni den, kdy bych se netesil, jak zapluju na forum a budu tady brouzdat. Prolezu vsechny vlakna a ctu uplne vsechno. Hned po ranu a i nez jdu spat. Proto se mi libi, ze to forum tak rozrostlo a neni to jen o hodinkach. Je to komunita se vsim vsudy. Cokoli potrebuju prodat, koupit, poradit, apod., vzdy lezu nejdriv sem. Prodejni sekce a hodnoceni clenu je nejvetsi bonus - predstavte si, jak byste prodavali nebo kupovali hodinky nekde na Aukru nebo Bazosi?!?!?! Tam je to samej dement. Tady posilam nekterym clenum prachy uplne v klidu a nekdy i hodinky, i kdyz nemam penize na ucte. Ty vole Sibirovi sem posilal kuryry do Brna a on me zpatky kazdej den v tydnu a u nas na recepci si klepali na celo :-)))) A stejne tak sem se tady inspiroval o autech, Barbour bundach, filmech a serialech, knihach, nožích, apod. Vzdyt to je neuveritelny. Mam tady spoustu pratel, se kteryma se schazim a dokonce i obchoduju. Jsou tady business kontakty. Atd. atd.

Verim, ze forum zustane, tak jak je, at ho koupi kdokoli. Je cela rada moznosti, jak na nas vydelat penize a nemam problem do toho investovat. Za tu radost, kterou z toho mam vic nez 10 let mi to to rozhodne stojí!

Krásně si to napsal, mám to stejně :-) A to jsem si už pomalu myslel, že jsem jediný člověk na planetě který nesdílí ksichtoknihu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásně si to napsal, mám to stejně :-) A to jsem si už pomalu myslel, že jsem jediný člověk na planetě který nesdílí ksichtoknihu....

Nie, to ja som si myslel ze som jediny kto nie je na fb.

 

Som rad ze frantik napisal to co napisal. Nieco take zhruba rovnake som chcel napisat aj ja. Ale odomna by to vyznelo prilis melodramaticky a frantik by bol prvy kto by mavysmial. Mozno druhy, po zmizikovi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie, to ja som si myslel ze som jediny kto nie je na fb.

 

Som rad ze frantik napisal to co napisal. Nieco take zhruba rovnake som chcel napisat aj ja. Ale odomna by to vyznelo prilis melodramaticky a frantik by bol prvy kto by mavysmial. Mozno druhy, po zmizikovi :)

Presne tak vole :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte fakt nelíbí hlavně fantasmagorie v tomhle vlákně, kdo co koupí a za kolik a jaké budou poplatky atd. Zandl pouze suše oznámil záměr a tím skončil, moje chyba, že jsem četl to co následovalo.

 

Pochopil. Díly za vysvětlení, tak nějak jsem možná víc četl mezi řádky a měl jsem dát nějakej smajlík. Moje chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...