Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Sere me pocasi. Loni jsem se zarekl, ze uz v Cechach na lyze nejedu, minimalne neobjednavam dopredu, po tom co jsme na Dolni Morave loni stravili 4 dni v nonstop lijaku, a lyze jsem ani nevyndal z auta.

Ted rodice ze chteji Sumavu s vnoucatama, v pondeli nasnezilo, tak super, v utery zaplatili ubytko, ja poshanel instruktory na lyze pro prcky na detske sjezdovce, vzal si na zitra v praci slozite dovolenou a ted za noc je po snehu.... 

Vcera:

2024-01-17-09.thumb.jpg.ef8a46edc4770dd27941d2d545b7addc.jpg

Dnes rano:

2024-01-18-09.thumb.jpg.56b9625c3f735dfdaea11c0a722f7117.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se chystám v sobotu s rodinou na Klínovec... tak snad to bude cajk. Skipasy budu kupovat dopředu....

Tohle jsme zažili loni na Šumavě taky... klasická povánoční obleva a lyzovacka s dětma jen na půlce sjezdovky, kde se to snažili jakžtakž udržovat pod umělým sněhem. Ale bída....a hlavně za tu cenu skipasu 🤦‍♂️ no ale když už jsme tam byli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kloubik napsal:

Sere me pocasi. Loni jsem se zarekl, ze uz v Cechach na lyze nejedu, minimalne neobjednavam dopredu, po tom co jsme na Dolni Morave loni stravili 4 dni v nonstop lijaku, a lyze jsem ani nevyndal z auta.

Ted rodice ze chteji Sumavu s vnoucatama, v pondeli nasnezilo, tak super, v utery zaplatili ubytko, ja poshanel instruktory na lyze pro prcky na detske sjezdovce, vzal si na zitra v praci slozite dovolenou a ted za noc je po snehu.... 

Vcera:

 

Dnes rano:

2024-01-18-09.thumb.jpg.56b9625c3f735dfdaea11c0a722f7117.jpg

Je to tak, letos na pikatchu úplně tedy. Ubytování už beru jen s možností zrušení v ČR a již dvakrát se vyplatilo. Za ty prachy nesmysl tam jezdit moknout....

Jinak mě štve mega TNT, náprava doručení se jaksi nepovedla...balík jsem měl mít v pondělí 😅

1.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Xenomorfus napsal:

Mno. Odesla spojka. A na odtah kardan auf. A bo 6x6, tak dva kardany.... A to sem si rikal, ze uz pod auto nikdy nebudu muset lezt.... :-/.

Resize_20240118_121925_5983.jpg

Tys musel teda zlobit😋 Tož ať se to brzo podaří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Xenomorfus napsal:

Mno. Odesla spojka. A na odtah kardan auf. A bo 6x6, tak dva kardany.... A to sem si rikal, ze uz pod auto nikdy nebudu muset lezt.... :-/.

Resize_20240118_121925_5983.jpg

Vsak je to jen par sroubu. :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsem naletěl podvodníkovi na netu. Po tolika letech a úspěšných obchodech mě natáhne zm*d o pár stovek. Asi stárnu a blbnu
Ty vole z toho mám strach když mě manželka říká neplať to předem a já říkám šak nejsu tak blbý abych nepoznal zmrda a pořád věřím že lidi jsou v podstatě dobří.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nakoupil s platbou předem celou fotovýbavu, věci na kolo, elektroniku za hromadu peněz a i to na mě podvodníci zkoušeli a já je vždycky odhalil a nakonec mě podělá kvůli takové blbosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, j.e.n.i.k.82 napsal:

Že jsem naletěl podvodníkovi na netu. Po tolika letech a úspěšných obchodech mě natáhne zm*d o pár stovek. Asi stárnu a blbnu 😩

Člověk se neustále uci. Ty woe, ze me bude filosof :-).To se může stát každému, i tady se to občas udeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dcerka se vracela se skolou z hor a par km od domova je sestrelil blb, co nedal prednost. Sam tezky zraneni, v busu nastesti jen vydeseny deti. To nejlepsi prislo nakonec, ridic busu nadychal opakovane 0,7 promile. To fakt chces, aby ti dite vezl ozraly "profesional"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, antitomas napsal:

Dcerka se vracela se skolou z hor a par km od domova je sestrelil blb, co nedal prednost. Sam tezky zraneni, v busu nastesti jen vydeseny deti. To nejlepsi prislo nakonec, ridic busu nadychal opakovane 0,7 promile. To fakt chces, aby ti dite vezl ozraly "profesional"...

Tak to je mazec 😬 Jak píše Gustfka, hlavně že jsou děcka v pořádku a řidič autobusu by zasloužil pár facek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem zprávu od finančáku:

Zasílání informací pro placení daně z nemovitých věcí do datové schránky
Finanční správa ČR oznamuje všem poplatníkům daně z nemovitých věcí, kteří mají zřízenu datovou schránku fyzické osoby nebo podnikající fyzické osoby, že i v roce 2024 jim bude informace pro placení daně z nemovitých věcí doručena do datové schránky.
Jste-li držiteli více datových schránek, a jednou z nich je datová schránka fyzické osoby, bude Vám informace pro placení daně zaslána výlučně do této datové schránky.

Toto oznámení mi přišlo do datové schránky podnikatele.

 

Upraveno uživatelem Muffik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, mě taky, i když mám živnost asi už 15 let pozastavenou. Nechápu proč tohle přijde sem a ne do datové schránky fyzické osoby. Na druhou stranu, je mi to celkem jedno, upozornění na obě dvě schránky mi dojde do mailu a lehce si to zkontroluju a přečtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...