Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Kde vůbec bere jeden Ostravský dement, který prodává Fossil, Invicta, Calvin Klein, čínskej Prim a jiné podobné sračky, tu drzost, a inzerovat ve vlákně Spřátelené eshopy .....

Šmarjá, to byla dřina, vymazat všechny jeho alias.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Bert napsal:

Kde vůbec bere jeden Ostravský dement, který prodává Fossil, Invicta, Calvin Klein, čínskej Prim a jiné podobné sračky, tu drzost, a inzerovat ve vlákně Spřátelené eshopy .....

Šmarjá, to byla dřina, vymazat všechny jeho alias.

A co, pár lidí jsem naštval včera, pár předevčírem, kousavost mě nějak nepřesla a ty si o to tímhle hekanim přímo říkáš 🤣🤣. A co bys dělal jiného, než moderoval milovanéj chronomag? Lyžovat nemůžeš, na doutník a vínecko je brzo, tak chlapecku polykej plnými doušky skvosty hodinariny, tebou nepoznané 😂😂

Jo fakt sorry, mám opravdu blbou náladu a na rejpani si nevybral toho pravyho. Nemohl jsem si pomoct. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Bert napsal:

Kamaráde, uvědom si, že k Tobě na úřad to za současné situace dojedu klidně i na sáňkách 🙂

 

Bez mučení, musel by ses hodně snažit, aby si trumfl dnešek ( tím ti ale nechci dávat návod k přemýšlení ). Je to ho na mě nějak moc a zjištuju, že ze sportu vysírám a zkouším, kdo co unese ( dle reakcí do SZ ). Proto slibuju, že budu brzdit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7, slovy sedum, obalek s modrym pruhem, fixum ferdum za tri a pul. Parkovani na modry... jsem rezident, ale protoze vlada chtela, aby se naschval uplne co mozna nejvic lidi nakazilo ve fronte, tak meli na ourade otevreno vzdycky v pondeli 12 minut dopoledne a pak treba ve ctvrtek 8 minut odpoledne. Tak jsem se tam dostal to prodlouzit az po 14 dnech. No asi bych vlastne mel bejt rad, ze me za tech 14 dnu vyfotili jen 7x, z toho dokonce 2x v jeden den. Chtel jsem si to predplatit az do smrti, abych na to uz nikdy nezapomnel, ale jde to prej zas jenom na rok. 🤦‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Pirx napsal:

7, slovy sedum, obalek s modrym pruhem, fixum ferdum za tri a pul. Parkovani na modry... jsem rezident, ale protoze vlada chtela, aby se naschval uplne co mozna nejvic lidi nakazilo ve fronte, tak meli na ourade otevreno vzdycky v pondeli 12 minut dopoledne a pak treba ve ctvrtek 8 minut odpoledne. Tak jsem se tam dostal to prodlouzit az po 14 dnech. No asi bych vlastne mel bejt rad, ze me za tech 14 dnu vyfotili jen 7x, z toho dokonce 2x v jeden den. Chtel jsem si to predplatit az do smrti, abych na to uz nikdy nezapomnel, ale jde to prej zas jenom na rok. 🤦‍♂️

Nevím jak u vás, ale mělo by to jít prodloužit i elektronicky, abys nikam nemusel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, nickolas napsal:

Jj, elektronicky podpis jde taky udelat na kazde poste...a zablokoval jsem ji na hodinu a podpis stejne nemam ;)

Na tobě si svůj ostrovtip brousit nebudu :-)). 

Já mám fakt dost, začínám bejt fakt už i sám sobě nesnesitelnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@nickolas Ohledně čehokoliv už je dnes lepší se placeným službám slavné tuzemské pošty obloukem vyhnout. Mimochodem, máš li účet u Spořky/ČSOB/Komerčky, nemusíš ani zvedat zadek z domu a cokoliv platit, protože zřízení i přihlašování věcí jako datovka a elektronické podepisování už konečně funguje i prostřednictvím bankovní e-identity - včetně přístupu do schránky přes "portál občana" a napojení na další státní registry. Skoro se až divím, že se něco podobného nějakým zázrakem podařilo protlačit "už" v roce 2021...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Radek124 napsal:

 funguje i prostřednictvím bankovní e-identity 

Nechci ti jako házet hračky do kanálu, ale ze zajímavosti jsem kliknul na ten link a: 

2142758384_2021-02-1606_18_53.jpg.28775a65565e1238065ada9a9e407759.jpg

Jako je mi jasné že to je timeout, ale nemělo by se to přehodit na login? ;) Kdyžtak si holt počkáme na 22. století  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, taky jsem s tím válčil, že státem placené bastlíře u 5-minutových javascriptových timeoutů nenapadlo, že by svině uživatel mohl pracovat ve více oknech najednou... Ale i tak mě překvapilo že to (po 14 dnech přemlouvání spořky) vůbec šlo zprovoznit a podepsat tím přiznání k dani silniční...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 2. 2021 v 16:45, Bert napsal:

Kde vůbec bere jeden Ostravský dement, který prodává Fossil, Invicta, Calvin Klein, čínskej Prim a jiné podobné sračky, tu drzost, a inzerovat ve vlákně Spřátelené eshopy .....

Šmarjá, to byla dřina, vymazat všechny jeho alias.

no ale je to, zmáknul si to, velké díky, teď je to tu čistý a v klidu.

:) :notworthy:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...