Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tady je zas chlapaku, jako by dost nebyli obskurni ti cyklisti. 

No jestli nekdo nevidi co je spatne na tom komentovat 16lete holky a jeste sveho znameno timhle zpusobem. A pak to jeste dat na verejny profil tak abych se ujistil, ze to to 16 lete devce slysi, tvl 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem četl reakce děvčat, tak jim ta konverzace z kabiny dala zřejmě smysl další existence - budou kultivovat národ a zaměřej se na rasismus a na ženský práva.

Prosimvás, co přesně znamená "nesjízdná"? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, martar napsal:

 

Prosimvás, co přesně znamená "nesjízdná"? 

Viz. slovník současné češtiny. Bude to opak slova sjízdný, sjízdná.

 

2021-01-22 15.34.56.png

2021-01-22 15.35.22.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, dík. Já myslel něco jako "pod zákonem". Zkušenost mi totiž říká, že "sjízdná" je úplně každá dáma, bez ohledu na to jak vypadá. Protože různí gentlemani maj různej vkus, a i ty největší příšerky si nakonec najdou správnou chvilku a toho správnýho úchyláka :) aneb příroda je mocná.

Každopádně, obě holky jsou mladý a ošklivý asi nejsou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě naštvalo, že mobilní Facebook mi nenabízí všechny fotky, které mám v mobilu. Nechápu proč.

Pokud chceš, aby ti tady někdo zkusil pomoct, budeš muset lépe speficikovat problém.

Co znamená "Facebook mi nenabízí všechny fotky, které mám v mobilu"? Při jaké akci? Co se snažíš udělat? Jakou máš platformu (android vs ios)?

Například v iOS už dnes explicitně nastavuješ, k čemu mají aplikace přístup a konkrétně v galerii například můžeš vybrat jen některé fotky nebo komplet galerii.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teorie jak by to bylo u škopku a v realitě mi nějak neštymují. Ozvat se od vedlejšího stolu něco o sjízdnosti u nás v hospě, tak borec dostane popelníkem. Ale třeba je to na Dakaru jinak a být to mimo internet, tak je ten otec vobejme a posmějou se spolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 1. 2021 v 23:49, dawe009 napsal:

Hele když čumíš celej den z náklaďáku na písek, vyklepanej jak drahej pes, rusáci kilometry před tebou.. ještě bys všech deset voblíznul.. :) 

😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...