Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 17 hodinami, Wanderer napsal:

Tvl tady je radilů, to by se kolem Bertova soustruhu ani nevešlo. Úplně to vidím, jak tam kurvuje s páčkou v ruce a zbytek okolo: "Vem si důlčík na to, ne sekáčem, sakra tímhle to neodvrtávej, vytahovák, zářez zasekni a šroubovákem..." 😄

Já sem zklamanej, že nikdo nepřišel se svářečkou... Tak abysme pro sichr ještě kus místa kolevá železnýho pacienta nechali 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl jsem si, že sem budu psát minimálně, ale jsem fakt nastvanej-uz 14 dní nemůžu doma topit, oba komíny zanesený tak, že jsem je nedokázal vyčistit ač jsem balancoval na střeše se vším, co pomohlo předtím. Obvolávani kominíků vedlo jen ke slibům, že přijedou. Mám tu příjemných 8 stupňů a dnes volal kominík, co měl přijet dnes, že to zase neklapne. Fakt pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Řekl jsem si, že sem budu psát minimálně, ale jsem fakt nastvanej-uz 14 dní nemůžu doma topit, oba komíny zanesený tak, že jsem je nedokázal vyčistit ač jsem balancoval na střeše se vším, co pomohlo předtím. Obvolávani kominíků vedlo jen ke slibům, že přijedou. Mám tu příjemných 8 stupňů a dnes volal kominík, co měl přijet dnes, že to zase neklapne. Fakt pecka.

Kdybys jen potřeboval nějaký potvrzení za prachy, bez toho, že by musel něco dělat, tak by tam byl hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu z krizkem po funuse...sic!

Vytahovaky zalomenych sroubu kuzelove levotocive jsou spise na zlost. Pokud sroub drzi dobre, vetsinou s nim nehnou, roztahnou ho a nebo se zlomi. Pokud nedrzi moc dobre, vetsinou to jde i jinou metodou. 

Pokud nekdo budete chtit resit vytahovaky, ktere funguji, tak tenhle typ: http://www.stroje-nastroje.eu/rothenberger-vytahovac-zalomenych-sroubu-akce-P5665/ . Dela je treba i Wuerth nebo dalsi vyrobci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musis ale urcite topit spatne. My sme teraz dali vycistit komin na chate po 20 rokoch (topi sa drevom) viac menej zo zvedavosti a vobec nic tam nebolo. To iste ja doma (uhlie) za dva roky topenia tak do hrsti suchych sypkych sadzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, cali napsal:

To musis ale urcite topit spatne. My sme teraz dali vycistit komin na chate po 20 rokoch (topi sa drevom) viac menej zo zvedavosti a vobec nic tam nebolo. To iste ja doma (uhlie) za dva roky topenia tak do hrsti suchych sypkych sadzi.

Vše je dělané amatérsky, navíc chata-je to barák, zateplen,ústřední topení. Jsem tam skoro stále a topí se skoro neustále.

Dnes odpo jsem to nedal a pro kominíka si dojel a dotáhl ho tam. V úterý se bude vlozkovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vsak ja doma to iste, navyse nezateplene topi sa nonstop kazdy rok skoro az do maja, lebo male deti sa radi plazia po zemi. Na tej nasej chate sa topi poslednych 5 rokov  povezme tak na 80% predtym tiez na 100%. Urcite si na to niekoho pozvi, aby ti povedal jak to vylepsit, lebo to co bude teraz ten kominar pracne cistit to mohlo ist vsetko do radiatorov vo forme tepla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, cali napsal:

Pocitaj s tym, ze ak topidlo nepracuje ako ma, tak uplne v pohode zadehtuje aj vyvlozkovany komin.

Jojo, to je další věc, co budu probírat. Začátek roku se mi finančně moc nepovedl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...