Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 2 minutami, Americkej napsal:

Australani jedou brutální covido fašounskou linku, včetně koncentráků. Takže se snažej neztratit úplně ksicht.

Co to meleš za kraviny? Jaký koncentráky? To tak možná v Číně! Novák se choval jako někdo,kdo může všechno a ukázalo se, že nemůže. Za mě v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Kapo napsal:

Jo, není nad zákony. Hlavně rozhodnutí "ve veřejném zájmu". To už jsem prožil v minulosti za totáče.

No a? Nedá se to tím zamaznout? Dá. Hledal se důvod a tak se našel, ať za totace nebo teď, není v tom rozdíl. Můžeš to změnit a ne nadávat. Legální to každopádně je a důvod taky. 

A celkově k téhle kauze - Franta zbrojí proti šaškárně, která tam je jasná, my ostatní většinou přiléváme do ohně na základě námitek a celkové oblíbenosti tohodle sportovce a solíme to ( aspoň já určitě ).

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marnost, to presne ten pripad sporu, kde si kazdy moze lahko najst to svoje a bude mat v zasade pravdu. Prinajmensom dost pravdy na to, aby mu ju niekto iny, kto si tam nasiel inaksi kus zase tej svojej pravdy nevyhovoril :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. No nic,vzpomněl jsem si,co mi kdysi říkala babička. Abych se nikdy nehádal s debilama,že mě stáhnou na svojí úroveň a tam vyhrajou,protože tam jsou doma. Slovo “koncentrák” má od války jistý obecně vnímaný význam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, chci si myslet, že v tom nehrajou roli federální volby https://www.aph.gov.au/About_Parliament/Parliamentary_Departments/Parliamentary_Library/FlagPost/2021/December/Timing_for_the_2022_federal_election

(jinak fandim novakovi, narozdil od tech rusaku, co se teď cpou na vrchol)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, cali napsal:

Marnost, to presne ten pripad sporu, kde si kazdy moze lahko najst to svoje a bude mat v zasade pravdu. Prinajmensom dost pravdy na to, aby mu ju niekto iny, kto si tam nasiel inaksi kus zase tej svojej pravdy nevyhovoril :)

To si myslím taky a napsal jsem to jen jinak :-)))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenis je mi šumák včetně Djokoviče, ale určitě má kolem sebe dost lidí, které platí za to, že mu vyřídí různé formality. Asi to posrali, tak jede dom. 

Kolega žil 4 roky v Austrálii a i mimo covid je tam přílet dost oser. 

Cestoval hodně po Pacifiku a při každém návratu do Austrálie se třepal jak drahý pes co mu zas najdou. Pokuty za bahno na pohorkách a podobné storky jsou pro někoho kdo tam nebyl neuvěřitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kotlick napsal:

Tenis je mi šumák včetně Djokoviče, ale určitě má kolem sebe dost lidí, které platí za to, že mu vyřídí různé formality. Asi to posrali, tak jede dom. 

Kolega žil 4 roky v Austrálii a i mimo covid je tam přílet dost oser. 

Cestoval hodně po Pacifiku a při každém návratu do Austrálie se třepal jak drahý pes co mu zas najdou. Pokuty za bahno na pohorkách a podobné storky jsou pro někoho kdo tam nebyl neuvěřitelné.

Přesně, a o to víc se měl Novákův tým snažit mít vše v naprostém pořádku. Austrálie, stejně tak jako třeba NZ jsou založeny na obrovské rovnosti všech a toleranci, ale to vše ruku v ruce se 100% dodržování zákonů. Mě se jejich styl úplně taky moc nezamlouvá, na letišti mi dali taky čouda pro nic za nic za nějaké buráky, ale je to země na druhé straně zeměkoule, takže člověk se prostě daným zvykům musí přizpůsobit. Stále věřím že se to vyřeší, Novaka bych tam hrozně rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega se té kauze s Djokovičem strašně chlame. Prý že může být rád, že neskončil ve vazbě 🙂 On když se tam jednou vracel z nějaké cesty, tak mu na letišti přišli na to, že nemá zaplacené pokuty za parkování, tak mu řekli, že buď zaplatí nebo jde do vazby, než to doplatí. 

Teď jsem doposlouchal tu Vinohradskou12 a říkali tam, že při příletu nebyl schopen vysvětlit jaký má zdravotní problém, kvůli kterému mu byla vystavena vyjímka z očkování.

Takže von je zdravej a vyjímka je asi jen tak naoko.... Chtěl hned volat právníky.... no tvl, od kdy se kvůli zdraví volaj právníci... bych asi spíš volal doktora ne?🤪🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi už jsou úplně vymeteni, ale asi totálně.  

On tam jede pracovat a mimo to, jede dokázat, ze je nejlepší na světě v historii (pokud se nepletu, ze na tomto grandslamu) v tom, co dela, a ne se opalovat na pláž. 
Logicky, pokud jde o takovou věc, udělal něco (když jsou tak picovske pravidla), co není treba úplně koser, jen, ať tam muže jet. Nikomu neublížil, nikoho neposkodil, jen chtěl jet zdravý chlap něco dokázat.

Ale já si neuvědomil, ze všichni jsou tak poctiví, ze ani minuta v práci nepřijde nazmar, vše dělají přesne podle pravidel, nic nikdy neobešli…

Chapu, ze ho někdo nemusí mít rad, ale aby zdravý sportovec nemohl jít sportovat, ať už kamkoliv, je jedna z největších kurvaren a picovin, co se ději, mimo jine tedy…

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marfaeli, ta pravidla pro vstup/nevstup byla známa dopředu. I kdyby sis myslel o Austalanech cokoli (ano, jsou to potomci trestanců), tak přece nemůžeš suverénní zemi upírat právo rozhodnout, kdo u nich bude bydlet, hrát, pracovat,... - a kdo nikoli. A teď to myslím zcela bez ohledu na Covid sračky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Kotlick napsal:

Tenis je mi šumák včetně Djokoviče, ale určitě má kolem sebe dost lidí, které platí za to, že mu vyřídí různé formality. Asi to posrali, tak jede dom. 

Kolega žil 4 roky v Austrálii a i mimo covid je tam přílet dost oser. 

Cestoval hodně po Pacifiku a při každém návratu do Austrálie se třepal jak drahý pes co mu zas najdou. Pokuty za bahno na pohorkách a podobné storky jsou pro někoho kdo tam nebyl neuvěřitelné.

Bol som tam 2x v kolonke zamestnanie som mal unemployed😀,niesol som aj nejaký malý kontraband a s colníkmi nebol žiadny problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za to abych se tu někoho zastával nic nedostanu a Australany (Čechy, Švédy, Maďary, Izrael aj NATO) nemám generálně za blbce. Ale jestli si nastavili pravidla co jsou při parametrech dnešní letecké dopravy i současných testů bezzubá + u dotyčného se během detence žádná nákaza neprokázala (a tedy k žádnému ohrožení ekosystému klokanů nedošlo tak jako tak), pak má snad právě s ohledem na mezinárodní turnaj nastoupit "pardon" a ne "exemplární odebrání víz" (notabene pod záminkou křivopřísežnictví - je ten chlap snad Al Capone?). Výsledek bohužel vyznívá spíš jako fraška pro rozpumpovanej předvolební bulvár - a je otázka do pranice jakou zásadovost by onen "suverénní politik" vykázal, kdyby měl místo "nafoukaného bílého Srba" vykázáním "znevýhodnit" třeba nejmenovanou opálenou a věčně nařvanou reprezentantku USA... 🤔

serena.thumb.jpg.2893955413efd0ee780ecd597b78b040.jpg

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Marfael napsal:

Lidi už jsou úplně vymeteni, ale asi totálně.  

On tam jede pracovat a mimo to, jede dokázat, ze je nejlepší na světě v historii (pokud se nepletu, ze na tomto grandslamu) v tom, co dela, a ne se opalovat na pláž. 
Logicky, pokud jde o takovou věc, udělal něco (když jsou tak picovske pravidla), co není treba úplně koser, jen, ať tam muže jet. Nikomu neublížil, nikoho neposkodil, jen chtěl jet zdravý chlap něco dokázat.

Ale já si neuvědomil, ze všichni jsou tak poctiví, ze ani minuta v práci nepřijde nazmar, vše dělají přesne podle pravidel, nic nikdy neobešli…

Chapu, ze ho někdo nemusí mít rad, ale aby zdravý sportovec nemohl jít sportovat, ať už kamkoliv, je jedna z největších kurvaren a picovin, co se ději, mimo jine tedy…

 

Jako nezlob se, ale pokud mistni nemuzou za rodinou, na pohreb atd, tak pak mam plne pochopeni proto,z e jsou nasrani, ze existuje dvoji metr. At uz si o pravidlech a narizenich myslime cokoli, tak pokud se vymahaji po nekom, tak se maji vymahat po vsech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Americkej napsal:

Babička byla moudrá žena. Jo, slovo "koncentrák" jako označení pro "záchytné covid tábory", kam svezou lidi proti jejich vůli mi přišlo nejpřiléhavější, třebaže nepřesné.

Ne nepsal jsi koncentraky v jedne vete s fasistickou a ted rikas jak jsi myslel klasicke koncentrovaci tabory, promin tyhle srovnani jsou uplne mimo. A to si myslim, ze australani ty pravidla maji uplne uchylne, Djokovicovi jsem sportovne vzdycky fandil a celkem mu preji aby hral, tady to nezvladl na vice frontach a myslim, ze ho hrat nenechaj, protoze by to vypadalo velmi spatne...

Btw Fasisticky koncentracni tabor byl treba Terezin, neco o tom vim dost mych pribuznych tam bylo. Proste takovy klasicky koncentracni ne vy hlazovaci. Priste bych premyslel nez neco vypustim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...