Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Před hodinou, hopa26 napsal:

Nemyslel sem plavání samo..

 

úplně to mám před očima…KFL tam napochoduje s těma svejma voňavkama a ještě než smočí nožku se na něj všechny ty důchodkyně vrhaj a stahujou pod hladinu do víru neřesti…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, alky napsal:

Ale copak,Matacek se blíží,a dušička se boji o fyzičku..?? 😬

Jo, jo 😅 Letos to vypadá snad už slibně pokud tedy Háček neodletí do Pákistánu 🤙 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 minutes ago, Ajaj said:

úplně to mám před očima…KFL tam napochoduje s těma svejma voňavkama a ještě než smočí nožku se na něj všechny ty důchodkyně vrhaj a stahujou pod hladinu do víru neřesti…

Jj k tomuhle mám historku. Kdysi jsem šel na bazén na plavecký trénink. Byl jsem tam o hoďku dřív, že jsem nějak tehdy ze střední neměl co dělat a chtěl jsem si dát navíc techniku před tím než příjdou lidi z týmu. A taky tam byl postranní úmysl, že tam byl tenhle aerobig a instruktorka byla hrozná, ale hrozná kočka. Tak jsem si s ní vždy povídal jak se ona připravovala tam a já se protahoval.

 

A takhle mě jednou ukecala ať místo plavání před tréninkem s nima dám tohle, že to je sranda. Já se nechal ukecat, že to zvýší mé šance..... no šance to zvýšilo možná u té 120kg padesátnice, co se na mě celou dobu tiskla :D Instruktorku vyzvedl přítel a mi se v týmu ještě asi 6 měsíců smáli. Takže vše dle plánu :D 

Od té doby vím, že extra se snažit a dělat kraviny vůbec nefunguje :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, African napsal:

👍 já včera 10km běh, a dnes chodím jak naprcanej kačer...děti se mě od rána tlemí 😆

Jo, v padesáti mi to ještě běhalo, teď už jen chodím a občas kolo. Ale chodím rychle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, Ajaj said:

úplně to mám před očima…KFL tam napochoduje s těma svejma voňavkama a ještě než smočí nožku se na něj všechny ty důchodkyně vrhaj a stahujou pod hladinu do víru neřesti…

Na tohle mě neužije a nějakej vymletej Helmův žleb mě fakt neláká :D.

Ale ortoped měl moc sympatickou sestřičku, která si se mnou povídala, řekl bych, o trošku víc, než bylo potřeba :). A to jsem dneska měl jen MFK Grand Soir... 

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Kapo napsal:

Jo, v padesáti mi to ještě běhalo, teď už jen chodím a občas kolo. Ale chodím rychle.

Když mě to nikdy neběhalo, protože to mám za trest. Nemít v uších dobrou muziku, tak mě nikdo neukecá.... takže chápu, pokud se tomu někdo věnuje, může mu to běhat klidně i v sedmdesáti pokud zdraví drží :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běhání mě bavilo, byla to taková relaxace v pohybu. Jenže ve 47 letech jsem měl těžký úraz hlavy a následné tři roky se dával do pořádku. Měl jsem velké problémy s rovnováhou a díky cvičení taiči se to spravilo. A od té doby turistika, kolo, plavání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dirka v cestě a vypadá to, že tam budu za 13.... myslel jsem, že jenom vyměním rizlou gumu na zadním, ale na předním to dopadlo takhle... nový disk predbezne 8, gumy 5 + starosti...

Zkusil jsem to poslat na krajskou apravu silnic, ale servisak říkal, že si nemám dělat naděje, pokud jsem k tomu nezavolal policajty, tak pry neplní... (už vidím, jak někdo volá policajty k tomu, že projel díru, guma začala ucházet až po 10 km...) 

20240419_103313.jpg

Upraveno uživatelem Maro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jednou takhle bouchl gumu na Mini cooperu a s ŘSD to vyřešil. Měl jsem teda fotky z toho místa, hlavně že to nebylo značený.

Po pravdě na první dopis mě poslali do prd..e, následná lehce exponovaná výměna názorů končila telefonátem nějakýho krajskýho šéfa nebo co to bylo, že hned nemusí bejt tak zle a že to zaplatí.

Aspoň jsem si tenkrát ověřil, že na prasklým runflatu se dá v pohodě rozumnou rychlostí ujet několik desítek km bez zničení disku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu to odlehčím... Kdo vymyslel neoddělitelná plastová víčka, ať shoří v pekle:-)) Já už ani nepočítám, kolikrát jsem se u toho nasral.
Kdyby mě to nedávalo do klubu AB tak to taky řeknu hlasitě- je to strašná blbost., ještě aj vyfikundace na otevírání džusu si zaslouží nakopat do pr...ele

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...