Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 40 minutami, redd napsal:

Tak jsem koupil Scott Scale RC Team za 2700 E - karbon, XT, vyměnim sedlovku za karbonovou a myslim, že budu spokojenej.

scottscalerc.thumb.jpg.62983d1c84a60df16cb71529d8b841a6.jpg

Pecka! Přesně můj styl, včetně barvy. Vpředu SIDka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je tam SID SL RL, zdvih 100mm - ale upřímně nemám žádné srovnání a ve vidlích se úplně neorientuju. Už jsem si zjistil podle své váhy doporučené nastavení tlaku a odskoku... tak uvidíme v reálu o víkendu, kdy má být dobrý počasí a já ho pořádně prubnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Andrew napsal:


To mi připomíná tenhle vtip, ale jo, cena vyšší, ale má to smysl oproti mnou dříve jmenovaným? Nebo třeba tomu Garminu?




Sent from my iPhone using Tapatalk

Wahoo vs Garmin, to je něco jako Apple a Android :). Jde o to, kdoví tě zaháčkuje, pak už se to těžko mění. Pročti recenze a uvidíš:

https://www.dcrainmaker.com/2021/05/wahoo-elemnt-bolt-v2-2021-with-color-screen-maps-a-review-in-progress.html

https://www.dcrainmaker.com/2019/04/garmin-edge-830-cycling-gps-in-depth-review.html

Pokud bys chtěl Padrone, tak se podívej, jestli to umí export na Stravu (teď nevíš, co to ne, říkáš si, že to nepotřebuješ, ale ono se to změní ;))

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Padrone STRAVA umí a jo, to už vím co je 😂

Zatím vede Wahoo a zkoumam senzory, zda vzít kombinovaný speed/cadence nebo ty oddělený. Hrudní pás fakt ne 😇

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 4. 2024 v 11:34, stando napsal:

….ja mam v obyvacke bajk na takych drevennych kolikoch….



Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Ty asi nemáš manželku 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Andrew napsal:

Wahoo a zkoumam senzory, zda vzít kombinovaný speed/cadence nebo ty oddělený

Senzory vezmi z Číny (zn. Magene), dělaj univerzální, dá se přepnout na rychlost i kadenci, stojí to nic a funguje to stejně dobře jak značkový senzory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Gustaf napsal:

@redd pecka, ať dělá radost 👍

@Andrew já mám Garmin 530 edge senzor bundle a spokojenost. Se stravou maká výborně, dotykovej displej netřeba a vše důležitý tam vidím. S Wahoo zkušenosti nemám....ale myslím, že @Jarett ho má 

Wahoo už nemám, praskl mi bajonet, tak jsem ho vyhodil :D, teď aktuálně jezdím Garmin 540 Solar + radar Magene. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak rád bych pořídil nosič na 2 kola na tažný. Něco jsem si načetl a skončil jsem (klasicky) výběrem u nejdražších Thule - buď Easyfold XT2 (933) nebo Epos 2. Máte někdo osobní zkušenost? Má smysl příplatek za ten Epos? Není schopný to někdo místní sehnat za lepší peníze, nebo nezbavuje se toho někdo?

Řeším teď taky držák. Thule je jistota, ale koukám i na jiné značky. Na doporučení jsem zatím nakloněný Hapro XFold 2 a jak hledám, tak mi skočila reklama na držáky z Lidlu a nevypadá vůbec blbě. Ale ještě jsem ho nějak nezkoumal. Hapro vede.
Jo a bacha na rozteč kol. Fulla bych na některý držáky nedal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Jarett napsal:

Wahoo už nemám, praskl mi bajonet, tak jsem ho vyhodil :D, teď aktuálně jezdím Garmin 540 Solar + radar Magene. 

 

před 16 minutami, kral083 napsal:

@JarettTo si děláš prdel?! Na tebe jsem před 2 lety dal, Wahoo si pořídil a nelituji jediné koruny. Jak můžeš teď napsat takovou věc?

Cítím se příšerně. Jak kdybych se dozvěděl, že sem adoptovanej.

 

🙂

 

Hele máte mě oba na svědomí.... Wahoo, nebo Garmin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Andrew

Napíšu ti zcela objektivní rozuzlení 🙂Za dva roky používání Wahoo sem neřešil žádný problém, narozdíl od kamarádů s Garminem. Časem jsem dokoupil i hodinky. 

Jasně, Garmin má mnoho víc vyfikundací, různých výzev, měření snad úplně všeho. Mě tohle nechybí, já chtěl spolehlivost a nemít to samý co kamarádi. Pár věcí mi pravda chybělo. Třeba ovládání radaru nebo muziky. To ale teď po posledním updatu už můžu taky, takže jsem happy jak dva grepy.

Ale abych byl fakt objektivní,podle mě koupí ani jednoho neuděláš chybu. Navigace, ač jí úplně nevyžaduješ, je dobrá věc, spárování s telefonem,kdy mě to upozorní na volání a zprávy taky často využiju. 

Upraveno uživatelem kral083
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, kral083 napsal:

@JarettTo si děláš prdel?! Na tebe jsem před 2 lety dal, Wahoo si pořídil a nelituji jediné koruny. Jak můžeš teď napsat takovou věc?

Cítím se příšerně. Jak kdybych se dozvěděl, že sem adoptovanej.

 

🙂

 

To nemusíš, Wahoo byl na ovládání skvělej, nedám na něj dopustit. U Garminu je ovládání daleko horší, řekl bych tak o generaci zpět. Ale má výměnný bajonet a solární dobíjení. To jsou zase výhody. Bajonet už mi praskl na třech přístrojích, takže mě to trochu štvalo ... no a se solárem mi stačí dobíjet 1x týdně :)

Wahoo se trochu zasekli v Covidu a dodnes se z toho nemůžou úplně dostat, tak uvidíme ... ale nejsou jediní, kdo turbulenci posledních let nezvládá, dnes například skončila firma Stages, velká výrobce wattmetrů, což i mě dost překvapilo. Holt nová doba.

Ale ve finále je to jedno, kup si cokoli, vše funguje +/- podobně. Nikde neuděláš vyloženě chybu :)

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem cca 3 měsíce půjčenou tu Sigmu ROX 11 EVO od kolegy (Upgradoval na na Garmin 530 a Sigma mu zbyla). Já po těch 3 měsících taky koupil Garmin EDGE 530 ve výprodeji protože se mi 10k za v té době nově vydaný Garmin Edge 540 nechtělo dávat. A Ten Garmin je oproti té Sigmě strašnej rozdíl. Chytání GPS, synchronizace aktivit atd... u Garminu fungujou v 99% případů, u té sigmy to bylo tak 70% možná i míň. Trošku mě furt láká zkusit to Wahoo, protože to ovládání u Garminu EDGE 530 je občas peklo, třeba té navigace, když se chceš podívat na mapu atd.... naštěstí tu navigaci moc nepoužívám.
A můžu potvrdit senzory Magene (kadence/rychlost) z Alíku fungujou perfektně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@TLD ten pivot je luxus. Tahle znacka mi pred 2 rokama skoro zapricinila  infarkt. Se tehdy vsude mluvilo o inflaci a nejak jsem to ignoroval. A pak jsem dorazil do Radotina a cenovky byly z jinyho sveta. Jsem se utesoval, jesteze mam prekolovano:)

Screenshot_20240424-233526_Gallery.thumb.jpeg.38f104c02ed8e0ad4fe1b4a12bd9a1aa.jpeg
20240424_233705.jpeg.8b14fb41dde94fcebaa2dd98eeb8e1ea.jpeg

 

a vubec tu specifikaci tripple factory, fox36, dt swiss 1700, raceface kliky nemuzu najit, tak ani nevim - vypada to na Switchblada, ale ram ma polep jako Mach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maama. Presne. Trail ve verzi enduro se 140mm. Dle mnne nej univerzal. Jede to jak xc a dolu te nejak neomezuje. Ja chtel opet dw link a to mas jen pivot nebo ibis. Turner uz bohuzel full v nabidce nema. Jede paradne. 
jedine co vymenim sou kotouce a sedlovka. A casem bych rad karbon kola. Jinak pecka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Andrew napsal:

Hele máte mě oba na svědomí.... Wahoo, nebo Garmin?

Garmin ... ale když už, tak řadu 800 (830,840), má to dotyk, ovládat to jen klávesama je fakt peklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...