Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Dnešní návštěva úřadu na P3, šel jsem si pro nové doklady a aniž bych si dělal rezervaci, nebo tam stepoval před otevíračkou, tak jsem měl pořadové číslo 1, to se mi ještě nestalo. Navíc vážně příjemný úředník a za 5 min jsem byl pryč...neuvěřitelné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš koobouk dolů než potěšilo když si takhle večer veterinářka sežene asistenci a hned operuje desetiletého pesana.

Za hodinu dvě snad pojedeme domů a budeme doufat že to dá.

Nad obětavostí paní doktorky žasnu.

 

post-49277-0-75872100-1565286685_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slovenská policie rozšifrovala v květnu utajenou komunikaci Kočnera přes mobilní aplikaci Threema, byť zprávy vymazal.

https://www.novinky.cz/clanek/kocnerovy-sifrovane-zpravy-odhalily-spinu-na-nejvyssich-mistech-40292659?section=evropa&parentSection=zahranicni

Ti naši sousedé musí být vážně profíci, když zvládli ?prý? to nejlepší šifrování v běžně dostupných komunikátorech.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celou cestou z nemocnice jsem se těšil, že konečně přidám něco do tohoto vlákna. Takže dnes potešili:

- pani s kočárkem, která i přes moje protesty přivolala záchranku - měla pravdu, ten kousek domů bych po vlastních nedošel

- další paní, která po odjezdu sanity hlídala kolo a čekala, dokud nedorazila moje manželka

- oba záchranáři: profesionalita, empatie, klid jako z učebnice. Sem tam vtípek na rozptýlení stresu, tlak 170, klepal jsem se jim na lehátku jak ratlík a oni tu situaci nenásilně a bez medikamentů uklidnili,

- sestry i lékaři na urgentním příjmu nemocnice - zrovna měli frmol s motorkářema, ale dostal jsem od nich rychlou profesionální pomoc, v klidu, bez stresu, s milým úsměvem a hlavně - po celou dobu jsem od sestřiček cítil nefalšovaný zájem o můj stav a snahu pomoci

- zřízenec, který po chodbách denně přemístí tuny pacientů - po přesunu chirugie-RTG a zpět jsme spolu mluvili jako staří kamarádi. Empatický mladý člověk, evidentně tu práci bere jako poslání.

- obsluha RTG se mnou zacházela jako s vlastním synem, a opět s úsměvem a pochopením

- náhodný kolemjdoucí na nemocničním parkovišti - když viděl, že se bez pomoci nepřesunu z vozíku do auta, přišel a přenesl mých 83 kilo jako pírko. Dobrovolný hasič, po půl minutě hekání tykačka, borec!

- soused - byl na odchodu a spěchal, ale když viděl, jak se plazím z parkoviště, otočil se a zaběhl domů pro berle

 

Bolest z nalomeného obratle částečně kompenzuje zjištění, kolik dobrých lidí se pohybuje v mém okolí. Jsem dojatý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...