Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, RomanP napsal:

Ještě se vrátím k těm strojkům na vlasy. Chodím hodně na krátko a nástavce pro mě vlastně nemají cenu, protože moje vlasy nenechám dorůst ani do prvního z nich. Musím tedy používat strojek, co umí regulovat délku střihu přímo ostřím. 

Umí ten Wella Xpert HS 71 regulovat odstup od palice přímo hlavicí bez nástavců?

https://m.alza.cz/rowenta-perfect-line-2-tn1350-d2168850.htm ten můj to umí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Remingtona se štelovací lištou HC363, ale vůbec jí nepožívám, to je fakt pro někoho kdo si s tim chce hrát, pro domácí použití nevyužitelný. Je aku, ale baterka už moc nedržela, mám ho víc jak 5 let, ale jde s nim stříhat když je připojenej přes kabel, ale ten kabel je taky voser. Posledních 2,5 roku požívám strojek Philips series 7000 a naprostá spokojenost. Baterka pořád drží, je hned nabitej a holí parádně. Jediný takový mínus, který stejně nevyužiju, je že když by už nebyla baterka dobrá, tak s ním nelze holit přes kabel, ale ten kabel fakt nechceš :)

https://www.alza.cz/philips-series-7000-mg7745-15-d5568832.htm 

Když sou teď kadeřnictví zavřený, tak chodím bez nástavce jednou za 14 dnů a to už tam mám tak cenťák, takže si nedovedu představit, že bych řešil někde milimetr a někde dva, když je to za pár dní jedno. Ale kdo si s tim chce hrát a dělat účes každej tejden, tak proč ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 3. 2021 v 17:13, nekdo napsal:

někdo nějaký tip na pořádný holící strojek na vlasy ? u nás na vesnici to všichni dodržují a moje vlasy už jsou řekněme... no nepříjemně dlouhé.

nepotřebuji žádné nástavce na trhání chlupů z uší a jiných partií, nepotřebuji aby z toho byl holící strojek na fousy a design fousů - nepotřebuji ani aby vznikla míchačka, nebo hodinky s vodotryskem.

"stříhání vlasů", aby to vydrželo všechno, nemuselo se o to nějak mega starat a umělo to stříhat i s kabýlkem v zásuvce i bez něj (neplánuju si s tím lézt do vany)

díky za nakopnutí správným směrem.

P:S Pokud se tohle má dát jinam prosím adminy o přesunutí do správného vlákna

Díky

 

Kluci k tomu napíšu jediné, nebylo to nejlevnější ( ale platil to ježíšek ). Už 5 let si holím hlavu s tímto profi strojkem a jsem neskutečně spokojen. Tenkrát kupováno ve výhodném setu i s tím malým, ten si rád beru na cesty nebo dovču. Celý set stál kolem šesti. Vzhledem k cenám v kadeřnictví zaplacen asi po roce a půl 😉

F30EB2EF-FB6A-4502-9D9D-A883EFA6CA03.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som sa na Philipsy Brauny ci Rowenty vyprdol, otocil som ich asi desiatku, od lacnych po najvyssie rady. Kazdy skor ci neskor odisiel, dost casto proste zacal trhat vlasy. Za mna bud low cost riesenie (lidl za 20E, prekvapivo rovnaka funkcnost a za mna aj kvalita ako drahe philipsy) alebo profi ako pise M3maniac, no da sa to aj ovela lacnejsie. Za 2000Kc sa uz da kupit zakladny bateriovy profi Moser co asi bude inde ako Philips.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Profi strojek využije fakt jenom profík a nebo někdo, kdo fakt bude stříhat i někoho jiného. Nedovedu si představit, že bych se stříhal sám a dělal si na hlavě někde něco do ztracena a řešil milimetry. Ty profi strojky maj velký lišty stejně jako mám já na tom Remingtonu a nemyslim si, že to je výhoda a je docela těžkej. Ten Philips je tak akorát, ani né malej ani né velkej - dobře se drží, voplachu odolnej. Je jasný, že tyhle mašinky tady nebudou věčně, ale já sem za 2,5 roku spokojenej. Používám ho nejenom na vlasy. Kupoval jsem ho taky na doporučení a příště pudu do stejný značky, protože i kdyby se teď vys*al a myslim, že má ještě hodně před sebou, tak je dávno zaplacenej. Toho Remingtona už né, ale do toho Philipse bych šel klidně znova. Tady každej bude preferovat co má doma a co šlape, obecně si myslim, že v tý kategorii nebude vyloženě nějaká past a bude to spíš jenom o ceně a o výbavě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda myslím, že štelovací hlavice strojku není zbytečnost a třeba pro mě podmínka. To nejsem žádnej kadeřník i když jsem první roky stříhal syna a sebe již spoustu let.

Je o to, že jak jsem psal, chodím na krátko cca 3mm, možná i měně a to znamená, že ať tam cvaknu jakýkoliv nástavec, ostří se k vlasům nepřiblíží. No a ve výsledku mi tedy nezbývá, než osekat hlavu kolem dokola na nejvyšší level co nabízí samotné ostří a protože nechci mít vzadu na krku předěl jako bych měl helmu, tak přichází postupné snížení ostří kterým to udělám do vytracena. A protože to někdy 20 let zpět manželka (tehdy přítelkyně) nedávala k mé spokojenosti, dělám to sám pomocí velkého zrcadla v koupelně a maleho zrcátka v ruce. Takže to není o profi ambicích, ale spíš o délce vlasů. Stříhal jsem teď v lockdownu tátu a na delší vlasy to opravdu není potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi v klidu, dal jsem tu jen svůj strojek se kterým jsem velmi spokojen.  Nejsem dealer ani ambasador této značky 🙂 Holím se s nim sám, sem tam mě vezme žena a sem tam já vezmu mladýho. A jestliže v profi kadeřnictví vydrží roky, mel by mi vydržet hoodně dlouho. Každej tu má hodinky za balík a dva strojky s příslušenstvím za 250€ je téměř pohoršení😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si holím hubu i vlasy tak nějak vždycky na co nejmíň to jde cca jednou za dva až tři týdny. Od patnácti. První strojek co jsem měl byl nějaký Philips - vydržel mi deset let. Pak se "rozbil" - napájecí trafo odešlo. Strojek jako takový fungoval. Ale tak řekl jsem si, že si koupím nový. Koupil jsem zase Philips řady osm a ten stříhá teď už cca sedm let... 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hubu i vlasy beru obvykle jednou za 2 - 3 týdny.

Nejdříve jsem používal Philips,ten myslím tehdá asi po 7 letech odešel.Někdy v té době jsem koupil střihací strojek Moser 1230 na našeho předešlého (psa) yorkšíra.Stříhání psa mně samo tehdy vůbec nešlo,takže od té doby používám já🤣.Nástavce nepoužívám,vždy to beru na co nejméně:D.Strojek jede stále dobře,a to bratru takových dobrých 10 let:smile_anim:  :D.

 

Upraveno uživatelem bobi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, M3maniac napsal:

Chlapi v klidu, dal jsem tu jen svůj strojek se kterým jsem velmi spokojen.  Nejsem dealer ani ambasador této značky 🙂 Holím se s nim sám, sem tam mě vezme žena a sem tam já vezmu mladýho. A jestliže v profi kadeřnictví vydrží roky, mel by mi vydržet hoodně dlouho. Každej tu má hodinky za balík a dva strojky s příslušenstvím za 250€ je téměř pohoršení😉 

Nevím teď, jestli to byla reakce na mě, ale já jsem nepsal nic o tvém strojku, ani jeho ceně. Já reagoval na Strocek a to, že nastavitelnou výšku střihu na ostří využije jen ten kdo si s tím chce vyhrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám předchůdce tohoto modelu https://www.alza.cz/philips-series-7000-mg7745-15-d5568832.htm

už 3 roky. Stříhám si hlavu a fousy 3-4 krát do měsíce a sem tam kluka. A je to super strojek. Hlavní výhody jsou rychlonabíjení, za 1,5 hodiny je připravený a celokovová hladká planžeta bez přechodů do plastu. Viz. Obrázek dole.

Hlavu stříhám bez nadstavců a krásně ti klouže po hlavě.Když jsem míval levnější Philipsy s planžetou kov+plast tak se s tím stříhalo hůř, protože tyto strojky jsou určené na stříhání s nadstavcem.

Už se sám stříhám víc jak 20 let. Začínal jsem levnějšími Philipsy, pak jsem měl nějaký Babyliss což byl totální omyl a po půl roce jsem ho vyhodil. Pak Remington už s celokovovou planžetou, ten byl fajn, vydržel cca 5 let. Stříhal ještě dobře, ale baterka už moc nevydržela a zlomil se napájecí kabel. Dlouho se nabijel.

 

 

 

2021_03_21_08.54.09.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 3. 2021 v 0:25, RomanP napsal:

Ještě se vrátím k těm strojkům na vlasy. Chodím hodně na krátko a nástavce pro mě vlastně nemají cenu, protože moje vlasy nenechám dorůst ani do prvního z nich. Musím tedy používat strojek, co umí regulovat délku střihu přímo ostřím. 

Umí ten Wella Xpert HS 71 regulovat odstup od palice přímo hlavicí bez nástavců?

ano wella ma 3-stupnove nastavenie aj bez nadstavcov...nejdem to tu plevelit, poslal som ti detaily do ss

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panové mám poptávku, vyrábí tady někdo reklamní předměty?

Konkrétně vizitky, "placky" a podobné věci.
Dělám jako dobrovolník na projektu kam budu tak jako tak objednávat tyhle věci, takže jednak dám rád zakázku místním a taky pokud někdo umí lepší ceny tak budu rád.
Nemáme sponzory tak to jde z mých peněz (v pořádku, vybral jsem si to sám, je to můj příspěvek pro lepší svět ;) ), je tady možnost propagace na oplátku. Samozřejmě i jiná podpora vítána, jedná se o oblast cykloturistiky a regionálně je to Morava, a v povědomí jsme i v okolních provinciích. :) Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 3. 2021 v 16:47, Tom4 napsal:

Panové mám poptávku, vyrábí tady někdo reklamní předměty?

Konkrétně vizitky, "placky" a podobné věci.
Dělám jako dobrovolník na projektu kam budu tak jako tak objednávat tyhle věci, takže jednak dám rád zakázku místním a taky pokud někdo umí lepší ceny tak budu rád.
Nemáme sponzory tak to jde z mých peněz (v pořádku, vybral jsem si to sám, je to můj příspěvek pro lepší svět ;) ), je tady možnost propagace na oplátku. Samozřejmě i jiná podpora vítána, jedná se o oblast cykloturistiky a regionálně je to Morava, a v povědomí jsme i v okolních provinciích. :) Díky.

Jestli to má být low-cost za Tvoje, začni třeba na https://www.placky.cz/stroje-pro-vyrobu

Jinak nejsofistikovanější reklamní předměty a instalace co jsem v poslední době viděl vyrábí firma kolegy @RC3 :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...