Jump to content

ze Života .....

Guest YPO

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Tak jsem si myslel, že mě v mém věku jen tak něco nepřekvapí a ejhle, tohle jsem ještě neviděl a neznal :eek: 😬 !

1174065876_cotopako.jpg.da52e368f87341f625816066c1ab7721.jpg

162344453_cotopako1.jpg.557cb65bde3822e12593d65804d53828.jpg

724133955_cotopako2.thumb.jpg.3e07badab580c8900611e82779659534.jpg

a pak jeden příspěvek z diskuze pod článkem za všechny:

1243788094_cotopako4.jpg.3507176fb52ffdeaa200c0924bebba29.jpg

Nahota je pro mě jako kostým, říká performerka Kača Olivová - Expres FM

Je v pořádku, že ženská chodí takhle nahá na veřejnosti před dětmi?

EDIT: A sakra .. dávejte sem varování... žena se mě najednou ptá, zdali se mi ještě líbí, když nemá 150 kilo...

Edited by safi

• 4 weeks later...

To me dneska pobavilo, jakej sem debil. Uz asi deset let mam nejakej malej dvouplastovej trezor, na klic. Jeden klic mam furt tak nejak u sebe, vymnenuju ho mezi kalhotama.. a jeste jsem ho neztratil, byt to parkrat bylo jen tak tak. Druhej klic je bezpecne ulozen v trezoru, casto sem si rukal, ze ho musim nekam konecne schovat:) No a zda se, ze sem konecne ten prvni klic uspesne ztratil.. takze sem kde? V prdeli. Lec predpokladam, ze odvrtat to nejak zamecnikem jednoduse pude no..

Edited by Micey

před 6 minutami, Micey napsal:

To me dneska pobavilo, jakej sem debil. Uz asi deset let mam nejakej malej dvouplastovej trezor, na klic. Jeden klic mam furt tak nejak u sebe, vymnenuju ho mezi kalhotama.. a jeste jsem ho neztratil, byt to parkrat bylo jen tak tak. Druhej klic je bezpecne ulozen v trezoru, casto sem si rukal, ze ho musim nekam bezpecne schovat:) No a zda se, ze sem konecne ten prvni klic uspesne ztratil.. takze sem kde? V prdeli. Lec predpokladam, ze odvrtat to nejak zamecnikem jednoduse pude no..

Jo, mě takhle jednou magnetkou odvrtávali trezor. Akorát měl před uzavíracím mechanismem bezpečnostní vložku z martenzitické oceli. Potom co na tom zničili 4 vrtáky to vzdali a přijeli za týden s vrtákem z USA za 100€ a ten to za půl hodinu dal. A to byl přímo výrobce toho trezoru, který věděl kde vrtat...

Hold když si člověk vybere kombinační zámek, protože bude vypadat cool... 

Moje vlastní historka o zázraku 😀

Vyrazil jsem dneska k proktologovi. Po letech zkušeností se soukromou ordinací, kde za každý úkon chtějí bambilion, jsem vzal zavděk doporučením k doktorovi v jednom nejmenovanym pražskym špitálu.

Byl jsem objednanej na 12. hodinu, dorazil jsem na chirurgii v 11:40 a byl už třetí v pořadí. Sedím, čtu si, koukám do mobilu. V poledne dorazil doktor a první člověk šel do ordinace.

Po zhruba dvou minutách se zpoza dveří ozval strašnej řev. Takovej ten nefalšovanej projev bolesti, z kterýho jde člověku mráz po zádech. Trochu mě polilo horko, ale lidi kolem mě vypadali úplně v klidu, tak jsem nic neřešil. Za minutu se řev opakoval.

Začal jsem bejt trochu nervózní, ale lidi okolo byli pořád úplně v pohodě a navíc chodili další a další, kteří se na recepci hlásili k danýmu doktorovi.

Ve 12:15 šla na řadu paní. O pár momentů později prořízla vzduch čekárny série výkřiků a hekání. Husí kůži jsem měl po celym těle.

Zhruba ve 12:24 mi došlo, že až paní vyleze, jsem na řadě já a v souvislosti s tím jsem neklamně rozpoznal, že těch 40 minut čekání mě úplně a dokonale vyléčilo. A že vlastně žádnou lékařskou asistenci nepotřebuju! Zázrak!

Vzápětí jsem na recepci trapně nahlásil nějakou výmluvu, protože zázraku by asi osazenstvo nevěřilo, a naprosto zbaběle zdrhnul.

Během cesty k autu mě napadlo, že na tý soukromý klinice tolik peněz, zvlášť v porovnání s dnešní inflací, vlastně nechtějí. Až zázrak pomine, rád si připlatím 😀.
Edited by KFL

Jsem loni absolvoval v normalnim spitale v rozmezi par mesicu rektoskopii i kolonoskopii, tu dokonce bez oblbovaku, pac jsem si nevyridil blbec predoperacni vysetreni a prezil jsem to. Bral jsem to presne jak rika kolega jako zkousku... a prevenci samo.... to das :)

před 41 minutami, KFL napsal:
Moje vlastní historka o zázraku 😀

Vyrazil jsem dneska k proktologovi. Po letech zkušeností se soukromou ordinací, kde za každý úkon chtějí bambilion, jsem vzal zavděk doporučením k doktorovi v jednom nejmenovanym pražskym špitálu.

Byl jsem objednanej na 12. hodinu, dorazil jsem na chirurgii v 11:40 a byl už třetí v pořadí. Sedím, čtu si, koukám do mobilu. V poledne dorazil doktor a první člověk šel do ordinace.

Po zhruba dvou minutách se zpoza dveří ozval strašnej řev. Takovej ten nefalšovanej projev bolesti, z kterýho jde člověku mráz po zádech. Trochu mě polilo horko, ale lidi kolem mě vypadali úplně v klidu, tak jsem nic neřešil. Za minutu se řev opakoval.

Začal jsem bejt trochu nervózní, ale lidi okolo byli pořád úplně v pohodě a navíc chodili další a další, kteří se na recepci hlásili k danýmu doktorovi.

Ve 12:15 šla na řadu paní. O pár momentů později prořízla vzduch čekárny série výkřiků a hekání. Husí kůži jsem měl po celym těle.

Zhruba ve 12:24 mi došlo, že až paní vyleze, jsem na řadě já a v souvislosti s tím jsem neklamně rozpoznal, že těch 40 minut čekání mě úplně a dokonale vyléčilo. A že vlastně žádnou lékařskou asistenci nepotřebuju! Zázrak!

Vzápětí jsem na recepci trapně nahlásil nějakou výmluvu, protože zázraku by asi osazenstvo nevěřilo, a naprosto zbaběle zdrhnul.

Během cesty k autu mě napadlo, že na tý soukromý klinice tolik peněz, zvlášť v porovnání s dnešní inflací, vlastně nechtějí. Až zázrak pomine, rád si připlatím 😀.

Vůbec se ti nedivím. Myslím a jsem přesvědčen, že svým přístupem některá (hodně) zdravotnická zařízení výrazně napomáhají českým nelichotivým číslům, bohužel. 

Objektivne - byla to chira, buhvico se tam realne delo. Nicmene dojem nic moc :)  

Kazdopadne tyhle penetracni radosti mam za sebou nekolikrat (horem i spodem), byt s fetem (bezva jizda), navic proktolog mi neni cizi, takze tusim, co cekat. Je to jen o pristupu.

Kdyz jsem pred 4 rokama skoncil na ambulanci v Motole, kde mi do pooperacne nacatyho a kurevsky boliciho otvoru vrazila cca 30leta doktorka ruku az po loket (pocitove), zarval jsem si taky. A u toho skocil metr dopredu a zakous se do sprusle od luzka. Na coz ona klidne reagovala slovy: “No no.” Cili o zkouskach uz neco vim :)  

A proto mam srovnani, ze to jde i jinak a lepe. Chtel jsem nesoukr zarizeni, otestoval ho a zase se pokorne vratim k hodnymu panu doktorovi :D