Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

A k čemu ti budou až nebude benzín? Už teď mám problém, co nalít do veteránů. Zdálo se mi to nemožný a děsně vzdálený, že ten čas někdy přijde. Ale olovnatý příměsi, nebo předělávání sedel ventilů na bezolovnatý benzíny u starejch motorů nakonec problém zcela neřeší. Oktany, trvanlivost benzínu 3 měsíce a td, je prostě voser....Mám jednoho veterána, kterej má 290 l nádrže a a když tam naleju současnej 95 benzín, (N100 má moc oktanů, motor potřebuje tak 86 oktanů) za pár měsíců ho musím vylejt, nebo v něčem vyjezdit, protože je po něm a 5,5litrovej motor V8 na něj nejede. A plný nádrže musím mít, protože jinak to okamžitě zkoroduje. Zatím si tedy užívejme toho co máme, a pokud se nestane zázrak a papaláši celýho světa nedostanou rozum, sami ještě možná zažijeme, jak budeme v garáži nostalgicky leštit auta a motorky, do kterej nebudeme mít co nalít. Kua....

 

Letecky N95 bez bio/eko slozky by nevyriesil tento problem ?Jak trvanlivost, tak kvalita ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letecký  95 nejde sehnat. Na letiště nám vozí pouze 100 nebo Avgas. Dřív se dal N95 bez přísad koupit na Eurooilu - byly to prej nějaký rotující zásoby ze státních rezerv, ale to už dnes bohužel není pravda. Minimálně v rozumným dosahu, o kterým bych věděl. 

Ale ať dám něco z uplynulých dnů.....Vejlet do Dětenic. Večerní hospoda super, pivo i "žrádlo" nad očekávání dobrý. Ani mi nevadilo, že na mě byl personál sprostej....horší to měli Němci. Ti  nevěděli, kam se to dostali a že to patří k formátu týhle středověký knajpy. Kdo jste nebyl, určitě to zkuste.

  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevim, jestli to psat do vlakna co me prave nastvalo/potesilo... Ale napisu to sem. Takhle jsem si minuly tyden rikal, ze prodam Nightstera co mam, a koupim něco novějšího. Tak v horizontu pristiho roku. Max za roky dva.(proste az se mi povede postavit barak)... A predvybral jsem si Wide glide z rady Dyna. Ještě se mi zamlouval i Fat Bob. Ale ten se nelibil moji.

A dneska si tak brouzdám po netu a vykukly na me modely 2018. Radu Dyna zrusili, Wide glide se snad uz nebude vůbec vyrabet ci co (nastvalo) ale pak jsem tam uvidel nového Fat Boba... No musim vam rict - to je pecka (potesilo). Co říká ma milovana zena me snad v tuhle chvili ani nezajima. Řekl bych, ze volba bude jasna. Fakt me ta motorka chytla za srdce a obavam se, ze az prijde cas nakupu nove, tak se bude drzet pevne jako kliste a cokoli jiného bych kde videl mi bude ukradene...

 

Takze o tohle jsem se s vama chtěl podelit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevim, jestli to psat do vlakna co me prave nastvalo/potesilo... Ale napisu to sem. Takhle jsem si minuly tyden rikal, ze prodam Nightstera co mam, a koupim něco novějšího. Tak v horizontu pristiho roku. Max za roky dva.(proste az se mi povede postavit barak)... A predvybral jsem si Wide glide z rady Dyna. Ještě se mi zamlouval i Fat Bob. Ale ten se nelibil moji.

A dneska si tak brouzdám po netu a vykukly na me modely 2018. Radu Dyna zrusili, Wide glide se snad uz nebude vůbec vyrabet ci co (nastvalo) ale pak jsem tam uvidel nového Fat Boba... No musim vam rict - to je pecka (potesilo). Co říká ma milovana zena me snad v tuhle chvili ani nezajima. Řekl bych, ze volba bude jasna. Fakt me ta motorka chytla za srdce a obavam se, ze az prijde cas nakupu nove, tak se bude drzet pevne jako kliste a cokoli jiného bych kde videl mi bude ukradene...

 

Takze o tohle jsem se s vama chtěl podelit.

Myslíš tyhle? Vypadaj zajímavě. 

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letecký  95 nejde sehnat. Na letiště nám vozí pouze 100 nebo Avgas. Dřív se dal N95 bez přísad koupit na Eurooilu - byly to prej nějaký rotující zásoby ze státních rezerv, ale to už dnes bohužel není pravda. Minimálně v rozumným dosahu, o kterým bych věděl. 

Ale ať dám něco z uplynulých dnů.....Vejlet do Dětenic. Večerní hospoda super, pivo i "žrádlo" nad očekávání dobrý. Ani mi nevadilo, že na mě byl personál sprostej....horší to měli Němci. Ti  nevěděli, kam se to dostali a že to patří k formátu týhle středověký knajpy. Kdo jste nebyl, určitě to zkuste.

 

Aj kosti sa hadzu za seba ako v stredoveku?  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš tyhle? Vypadaj zajímavě.

Přesně tohle jsem myslel...

Už teď si dokážu představit ten povyk okolo toho světla a svodů .. I ty kola jsou na diskusi. Ale mě se to moc líbí, jako celek to funguje a fakt mě to chytlo. (HD šéf designu řekl ,že to je motorka na které ujedes před zombie apocalypsou a světlo vypadá jako Battlestar Galactica - podle mě to docela trefil.)

Tak snad to budou vyrábět aspoň dva roky, a nevypecou mě s tím, že by snad příští rok měli skončit. Protože tohle chci. A nové auto jsem objednal minulý týden... Takže na motorku je rozpočet až za ro a půl cca.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, panove. Dodelavam si autoskolu na motorku a chtel bych vas poprosit o nejake nasmerovani. Jsem vysoky a tlusty chlap (2m, 125 kg) a hledam nejakou motorku, ktera by ke me sedla. Predstavoval bych si nejaky cestak. Ctu na netu kdejake clanky a v podstate mi vychazi, ze BMW R1200RT je to, co asi hledam. Dival jsem se i na nejake cruisery (Yamaha V Star 1300 Tourer, Vulcan 1700 Voyager), ale prijdou mi strasne tezke. Navic si nejsem uplne jisty, jestli jsou na delsi jizdu. Jestli z nich cloveka neboli zada.

Nejake tipy, po cem bych se mel ohlednout? Predem diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S RT chybu neurobis, ja by som sam isiel po takom druhu masiny (190cm, 125kg). Cruiser nie je dobra motorka na zaciatok, je to dost atypicky druh motocyklu a vacsina ma vykon dobre potuneneho transalpu. Ale ak by predsa tak potom Rocket III :) chrbat z nich samozrejme boli, aj zadok, ale to tak ma byt.. palenku tiez nikto nepije zato ze je chutna :)

 

Este som zvazoval Triumph Trophy SE, ten mi sadol este lepsie ako RT.. ale je ich ako safranu, co nemusi byt u takejto masiny uplne vyhoda (servis, ND, prislusenstvo..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl sem za dcerou na Vysocine cestou necestou...lepe necestou ;-).

Fotak si normalne neberu a kdyz jedu, tak v mistech, kde by to bylo pro foceni zajimave mam uplne jine starosti. Takze jen takove "gébls" fota...

 

Houby sem zadne nevidel....

post-39943-0-10994700-1503861732_thumb.jpg

 

Sklizeno

post-39943-0-29239300-1503861785_thumb.jpg

 

I špalky na enduru jezdime do hran (i kdyz je fakt, ze uz je to trosku tanec svateho vita...)

post-39943-0-72640900-1503861805_thumb.jpg

 

VVP Libava

post-39943-0-56967200-1503861851_thumb.jpg

post-39943-0-96165400-1503861874_thumb.jpg

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tento víkend na AT dal Hořice. Bylo fajn. Přes den naštěstí nepršelo. Moc jsem nefotil, rikal jsem si, ze fotek bude plný než. A musím říct, ze tato fotka ("ukradena" z Motohousu) mě fakt pobavila. :))

Upraveno uživatelem Ace84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani poraiadne neviem ako sa to zbehlo, ale zajtra idem prihlasit skuter,.... Honda PCX 125. Impulzivny nakup ako vzdy,.... ale prve dojmy nie su najhorsie. Pravda ked clovek presedla z bandasky tak sa mu zda ze plyn by to mohlo mat kludne iba na tlacitko 0/full, ze tej rukovate otocnej je tam skoda, ale zas to jazdi za dvaapol no, a co ma rozsekalo najviac je start/stop system.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...