Přejít na obsah

Chronopošta


Maxel

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 274
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Co psát jen poptávky? Kdo potřebuje, napíše a kdo bude ochoten a bude mu poptávající vyhovovat, tak se mu ozve a řeší si to po s.z. Nebylo by tu nic jiného, nic konkrétního (bezpečnost).

Psát sem i nabídky, popřípadě další bláboly, tak v tom bude fakt bordel.

A když nabídka, tak další vlákno a to samé, ať se v tom dá vyznat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poskytovat jakékoliv tabulky Googlu (a časem určitě přibudou i zahraniční), to už rovnou můžete poslat link koblihářově finanční správě, aby mohli líp plánovat koho "zakleknout"...  :shit:

 

Jakékoliv "doručování" je samozřejmě problém o dvou koncích, ale pro začátek by možná stačila struktura vláken á la "hodnocení prodávájících/kupujících", kde by místo nicků byly "vyzvedávací místa" (omezeno na úroveň krajů/okresů, ať to není jak seznam PSČ), kde by zájemci mohli inzerovat své nabídky/poptávky spolu s datem a destinací (s náslenou domluvou výhradně přes SZ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem to tak, že by byl seznam, kdo může kam jet. Tak by se našel ideální kurýr a ten by se kontaktoval přes sz.

 

Nevěděl jsem že tady každý odklani majetek, pasuje bílé koně a bere to jako povinnost.

 

Počkám zda a jak to dopadne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělejte si srandu, otázka bezpečnosti je taky na místě, podívejte se, jak dopadl pražský sraz chronomagu.

Taky mě případne dost na hraně dát cizímu člověku hodinky za sto litrů a ještě ho slušně požádat jestli by je neodvezl na druhou stranu republiky :-) Asi jsem divnej....v dnešní době takových možností bezpečné přepravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky jsem je raději poslal poštou, sice jsem měl strach, když jsem zjistil, že pojišťují jen do 1000euro, ale risknul jsem to a vyšlo to. Jsou tu lidi, kterým bych hodinky bez obav svěřil, ale nabízí se otázka, co dělat, když Vám v dobré víře nabídne převoz někdo bez historie na fóru? A ani ta historie nemusí být vsázkou na jistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě bych to zatim nechal simple, jestli se ta myšlenka vůbec chytne. Představa byla - vlákno spíš pro tazatele, napíšu kdy a odkud-kam, kdo jezdí pravidelně nebo kdo má prostě jen zájem občas vypomoct, dá si vlákno do sledování. Pípne notifikace na mail a pokud zrovna jede správnym směrem, reaguje (do SZ) už s konkrétní nabídkou. Zda do toho pak jít nebo ne, to už zůstane na každém. Já bych třeba nikomu s nulovou historií na fóru hodinky od desítek tisíc výš nesvěřil, ale jinak nemam problém a už několikrát jsem buď posloužil sám, nebo mně někdo posloužil jako kurýr. Zas bych v tom nehledal vědu :)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky s tím nemám problém a jsou tady členové, kterým bych na přepravu svěřil i svoji matku :-) Je naivní si myslet, ze jako pošta vám hodiny za 200 litru preveze bezpečně :-)

Takže za me dobrej nápad. Jakási ?interní kurýrní služba? muže bejt super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Vůbec netuším, jak to tady uspořádat, aby se v tom dalo v budoucnu vyznat. 

je to jednoduchý ....... smaž všechny hovna kromě příspěvků 1, 11, 12, 13

 

pokud tu nikdo nebude psát ty svoje plky a náměty, tak to víc jak dvě strany stejně nezabere, takže to bude přehledný

 

myslím, že když to bude vypadat nějak takhle, tak sem nikdo nic ostatního psát nemusí

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Já jsem Pepík a jezdím 4x týdně z Aše do Košic přes Benešov osobním autem a umím odvézt bednu 1x1 m ........ kontaktujte mě skrz SZ nebo mejl pepik@knedlík.cz

 

piju rum

 

nazdar

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

může se ovšem stát, že do vlákna napíše nějakej dement : Pepíku a jezdíš i do Košic ? ..........

 

... tak to se pak smaže no :D

 

 

prostý a jednoduchý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...