Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 30 minutami, geometr napsal:

kuncák7 nastyd, netopěj jim v kanclu (nebo naopak moc) a málo se oblíká ven (nebo naopak moc do kanclu). Žádná věda 🙂

 

Tohle tvé poměrně logické vysvětlení se mi ani trochu nelíbí :-), protože mě staví do světla jako naprostého dementa, co se neumí oblíknout ( stejně jako ve školce ). Ale asi bych měl přestat hledat nějaké konspirační teorie a smířit se s fakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Petr R napsal:

Lékaři a zdravotnický personál nosí roušky proto, aby nenakazili pacienty, ne naopak. Proto taky rouška nepomáhá proti vdechnutí viru, ale obráceně. Respirátor je něco jiného, ale ten se ve zdravotnictví nikdy nenosil, to byla doména řemesla. 

tak jsem to myslel také.

Třeba asiati (Japonci, Korejci) je proto nosili před Coronou ze stejného důvodu, tomu se říká ohleduplnost vůči ostatním - to chápu, ale u nás je to jen buzerace/kolektivní značkování vovčanů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, DavidLC napsal:

Já jsem bez respíku jak bez ruky, musím se zase učit dávat ruku před hubu když zívám 😀, ale vážně, na místa s velkou koncentrací lidí si ho ještě beru..... I když je to o náhodě, ale když jsem zatím Covidově nepolíben, zkusím to vydržet, teda do dalšího kola s nějským tím faceliftem 🙂.

Je pravda, ze Covid zmenil nase navyku. Drive jsem si myl ruce cestou ze zachoda. Co zacal Covid tak cestou na zachod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, obrbobr napsal:

tak jsem to myslel také.

Třeba asiati (Japonci, Korejci) je proto nosili před Coronou ze stejného důvodu, tomu se říká ohleduplnost vůči ostatním - to chápu, ale u nás je to jen buzerace/kolektivní značkování vovčanů.

Takže tu stejnou věc dělají asiati dobře a evropani blbě....  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to myslel také.
Třeba asiati (Japonci, Korejci) je proto nosili před Coronou ze stejného důvodu, tomu se říká ohleduplnost vůči ostatním - to chápu, ale u nás je to jen buzerace/kolektivní značkování vovčanů.

Kdyz si vezmu rousku v Asii, jsem ohleduplny, a kdyz si ji vezmu v CR, jsem ovce? Nebo to chapu spatne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, obrbobr napsal:

tak jsem to myslel také.

Třeba asiati (Japonci, Korejci) je proto nosili před Coronou ze stejného důvodu, tomu se říká ohleduplnost vůči ostatním - to chápu, ale u nás je to jen buzerace/kolektivní značkování vovčanů.

Ja si zase myslim, ze picoviny si psal uz v zumpe a ted je vypisujes take tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, skalis napsal:


Kdyz si vezmu rousku v Asii, jsem ohleduplny, a kdyz si ji vezmu v CR, jsem ovce? Nebo to chapu spatne?

jo pochopils špatně, já psal, že asiati používali roušky před COVIDem, podle mě je to taková ohleduplnost z jejich strany (když jsou nemocní), před COVIDem by to u nás nikoho ani nenapadlo, nebo se pletu? Ale pokud chceš dýchat dobrovolně přes ty roušky plný plísní, tak si posluš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, obrbobr napsal:

jo pochopils špatně, já psal, že asiati používali roušky před COVIDem, podle mě je to taková ohleduplnost z jejich strany (když jsou nemocní), před COVIDem by to u nás nikoho ani nenapadlo, nebo se pletu? Ale pokud chceš dýchat dobrovolně přes ty roušky plný plísní, tak si posluš.

Odporucam dychat cez neplesnive rusky, ale zas, proti gustu... .

Ad Aziati - mozno je to preto ze su v priemere inteligentnejsi nez Europania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, skalis napsal:

Jeste tedy druha cast otazky podruhe: kdyz me covid pravidla nauci byt ohleduplny pri nachlazeni a nosit treba do mhd rousku, jsem ovce nebo se kvalifikuju jako ohleduplny?

Jsi ohleduplnej a zákona znalej ( rouška je v MHD povinná ) 🤣🤣. Píšu to pro odlehčení, dle mého se do toho obrbobr jen zamotal a tys to pochopil špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, skalis napsal:


Ted je povinna, to je jasny. Ale az povinna nebude a ja budu treba nachlazenej kaslat, tak kdyz si ji vezmu.

Jsem teď nachlazenej a nosím ji teď všude, nařízení/ nenarozeni. Takže to beru tak že jsi rozumnej a ohleduplnej 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, skalis napsal:

Jeste tedy druha cast otazky podruhe: kdyz me covid pravidla nauci byt ohleduplny pri nachlazeni a nosit treba do mhd rousku, jsem ovce nebo se kvalifikuju jako ohleduplny?

Kdo byl ohleduplný před covidem, tak byl ohleduplný i v rámci pandemie a je ohleduplný i nyní. Kdo byl a je blb, tak blbem zůstane až do smrti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...