Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Já měl jet v červnu na tři týdny do Japonska a přes zimu zase na NewZealand ... žena mi teď každodenně připomíná, že jsme tam před lety měli zůstat, a že jsem to byl já, kdo ji přemluvil se vrátit. Alespoň peníze za letenky mám naštěstí zpět, ubytování jsem stihl zrušit zdarma. Takže ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom opravdu intenzivně pochybuju.

To byl pokus o nadsázku:) Takto to skoro všechny media prezentují, že potom bude ráj na zemi:) Připomíná mi to hlášku z Vesničky střediskové. "Víš na venkově, tam je úplně jiná morálka. Jo a jaká? Nezkažená " 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl jet v červnu na tři týdny do Japonska a přes zimu zase na NewZealand ... žena mi teď každodenně připomíná, že jsme tam před lety měli zůstat, a že jsem to byl já, kdo ji přemluvil se vrátit. Alespoň peníze za letenky mám naštěstí zpět, ubytování jsem stihl zrušit zdarma. Takže ... 

 

ona už možnost tam zůstat není?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ona už možnost tam zůstat není?

Je to jedenáct let zpátky, žena měla trvalý pobyt a chvíli před udělením občanství ... teď už je to složitější :( Jezdili jsme tam, co to šlo vždy na zimu, teď se to nedá vůbec odhadnout :(

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, za 3 dny jsme meli jet do Rakouska na ledovec...

 

Letos to bude na nic. Je otazka, kdy se otevrou hranice. A pokud ne v lete, kapacity u nas - bude to stacit? Jako, ze budou volny ***** hotely v Praze mi je na nic. Takze to vidim na chatu, chalupu a u rodicu pritelkyne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úmrtí kvůli (?) koronavíru v ČR - 2 .

Počet mrtvých na silnicích za posledních 3 dni - "0"

"Díky" koronaviru dnes žije několik stovek lidi (jen v ČR) co by jinak umřely na silnicích během posledního měsíce .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice také mám plány na léto a podzim snad to vyjde,ale vkrádá se mi na mysl staré úsloví 

Bohové se smějí když lidé říkají zítra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem za krátké projíždce v Praze a okolí viděl následující. 3 alkoholici na venkově v 10 hodin s petkou piva bez rousek a v Praze na zastávce autobusu dva bezdomovec s plechovku piva, rousky samozřejmě nikde. A to předemnou jeli mestaci a ani nezpomalili. A teď mi řeknete, k čemu má ten stát represivní složky, když kašlou na všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úmrtí kvůli (?) koronavíru v ČR - 2 .

Počet mrtvých na silnicích za posledních 3 dni - "0"

"Díky" koronaviru dnes žije několik stovek lidi (jen v ČR) co by jinak umřely na silnicích během posledního měsíce .....

 

Bez ohledu na situaci - je tak těžký si zjistit data, než něco plácneš?: https://www.irozhlas.cz/nehody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drobný nepodstatný dotaz hlavně na místní (opravdové) doktory: proč v současné situaci odkládání všeho neakutního alespoň u synátorova pediatra výslovně zůstávají v platnosti termíny patnáctiletých (a dalších pravidelných) prohlídek? Jakože odškrtnutá kolonka vždycky všechno trumfne? Nepíšu to z perspektivy někoho, kdo se bojí vyjít z domu, jen mě to zajímá.

 

Ad bezďáci - bydlím v centru Prahy, víc než půlka lidí venku jsou oni. Vtipný je, že k tobě klidně přijdou bez roušky a začnou drmolit ty storky (ven musím trochu chodit se psem)...

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drobný nepodstatný dotaz hlavně na místní (opravdové) doktory: proč v současné situaci odkládání všeho neakutního alespoň u synátorova pediatra výslovně zůstávají v platnosti termíny patnáctiletých (a dalších pravidelných) prohlídek? Jakože odškrtnutá kolonka vždycky všechno trumfne? Nepíšu to z perspektivy někoho, kdo se bojí vyjít z domu, jen mě to zajímá.

 

Ad bezďáci - bydlím v centru Prahy, víc než půlka lidí venku jsou oni. Vtipný je, že k tobě klidně přijdou bez roušky a začnou drmolit ty storky (ven musím trochu chodit se psem)...

 

Podle Sdružení dětských lékařů a v souladu s doporučením Vakcinologické společnosti není důvod omezit očkování  a preventivní prohlídky dětí do dvou let, ve vyšších kategoriích je to na uvážení každé ordinace, zda je k této činnosti schopna zařídit "čisté" prostředí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...