Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Městský úřad Čáslav:

... k uhrazení určené částky ve výši 400 Kč (Čtyřistakorunčeských)
podle § 125h odst. 2 zákona o silničním provozu...

Automatizovaným technickým prostředkem typu Unicam VELOCITY3 používaným bez obsluhy
při dohledu na bezpečnost provozu na pozemních komunikacích mu byla naměřena rychlost:
Parametry přestupku:
Rychlost naměřená: 54 km·h-1
Rychlost po odečtu maximální přípustné odchylky měřícího zařízení 51 km·h-1
Rychlost nejvyšší dovolená 50 km·h-1

To potěší, ne?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, JHonza napsal:

Městský úřad Čáslav:

... k uhrazení určené částky ve výši 400 Kč (Čtyřistakorunčeských)
podle § 125h odst. 2 zákona o silničním provozu...

Automatizovaným technickým prostředkem typu Unicam VELOCITY3 používaným bez obsluhy
při dohledu na bezpečnost provozu na pozemních komunikacích mu byla naměřena rychlost:
Parametry přestupku:
Rychlost naměřená: 54 km·h-1
Rychlost po odečtu maximální přípustné odchylky měřícího zařízení 51 km·h-1
Rychlost nejvyšší dovolená 50 km·h-1

To potěší, ne?

 

Jsem měl nedávno po odečtu 56 km/h za 800,00 Kč....klasika Dvůr Králové, který si pěkně krmí městskou kašičku asi třiceti radary :D Vím o nich, ale občas se prostě zakecám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsem zavadil doma o jednu zásuvku a odpálil si 4 další. Vše nefunkční. Kurník šopa, jsem nadsenej amatér kutil skoro na vse, ale z elektriky mám respekt a o tomhle nevím nic a vědět nechci. Do zásuvek se vrhat nebudu,ale sehnat elektrikáře bude peklo.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7Měl jsem minulej tejden to samý, zásuvky jsou tradičně propojený do okruhů a pokud jsou starší rozvody nedejbože v hliníku, tak se lehce stane, že když do toho nějak jebneš nebo surově vytáhneš vidličku, tak některej z káblů vypadne. Teoreticky stačí zjistit kterej jistič máš na ten zásuvkovej okruh, vyhodit ho a podívat se do zásuvky, zda ti tam některej z kabelů nevypadl.

Jestli tomu neholduješ vůbec, tak do toho je fakt lepší nehrabat...

Nicméně to snad nebude nějak vážný a bude ti stačit nějakej "hodinovej manžel" :D :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Lamiczka napsal:

@kuncák7Měl jsem minulej tejden to samý, zásuvky jsou tradičně propojený do okruhů a pokud jsou starší rozvody nedejbože v hliníku, tak se lehce stane, že když do toho nějak jebneš nebo surově vytáhneš vidličku, tak některej z káblů vypadne. Teoreticky stačí zjistit kterej jistič máš na ten zásuvkovej okruh, vyhodit ho a podívat se do zásuvky, zda ti tam některej z kabelů nevypadl.

Jestli tomu neholduješ vůbec, tak do toho je fakt lepší nehrabat...

Nicméně to snad nebude nějak vážný a bude ti stačit nějakej "hodinovej manžel" :D :P

Neholduji a fakt vůbec. Budu muset někoho sehnat a rychle, v úterý mi mají přivézt novou lednici. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuncak: vem si zkousecku, vyhod jistic a rozdelej zasuvky vzdy si radsi zkus levou diru zkouseckou jestli tam neni proud, pak dotahni sroubky a kontroluj draty, bud bude vypadlej nebo muze byt ulomenej pokud tam mas hlinik. Muze byt vypadla jak faze tak nula
 

faze v levo, zlutej na kolik, modrej v pravo

pokud je tam hlinik tak je zlutej a modrej v jednom dratu pres oba kontakty

je to primitivni

Upraveno uživatelem Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...