Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 9 hodinami, Zmizík napsal:

Furt lepší jak zmrzlá kaluž, kikoti. Již zítra snad okouzlím novou pani, třeba si fakt bude myslet, že sem sečtělej. A vono zatím neurolingvistické programování.

Tohle mne zajímá, že si sečtělej vím. Taky hezky voníš.

Chci ale víc informací o tom okouzlování další paní, protože podobnou novinku je nutné pečlivě rozebat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, nickolas napsal:

Me zaujalo to s tim vonenim nohou. Polil jsem si je pitralonem, ale vyskakaly me pak pupinky. Na hube...

To má jednoduché vysvětlení. To skutešně může být Pitralonem, ale ne tím, že si ho lijete na nohy. To je taková urban legend - ve slutečnosti pupínky z Pitralonu vězňům a vojákům v 70.-80. letech skutečně hojně naskakovaly. Jenže oni si ho nechali posílat od příbuzných ne na holení, nýbrž to chlastali. Protože v kasárnách ani ve vězení k jinému lihu logicky přístup neměli a kořalku jim poslat taky nešlo. Takže se přiotravovali průběžně aromatickýma látkama, které Pitralon obsahuje, a játra reagovaly právě kožní vyrážkou. Pitralon kvůli tomu získal neoprávněně špatnou pověst.

Takže jestli to máte z Pitralonu, je to možné, ale asi jste ho vypil. Jistě omylem, nikoho tady nepodezřívám z alkoholismu.

 

BTW kdo ho nezná, tak ho zkuste, dnešní český Pitralon vůbec není špatný, akorát že vydží jen pár minut. A v době korony - je levnější než desinfekce, klidně si ho můžete lít na ruce - jen nezapomeňte mazat krémem nebo glycerínem, který jinak desinfekce obsahuje), ať nemáte vysušené ruce jak struhadlo. A na holky to udělá dojem, to jsem si jistá. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Laika napsal:

To má jednoduché vysvětlení. To skutešně může být Pitralonem, ale ne tím, že si ho lijete na nohy. To je taková urban legend - ve slutečnosti pupínky z Pitralonu vězňům a vojákům v 70.-80. letech skutečně hojně naskakovaly. Jenže oni si ho nechali posílat od příbuzných ne na holení, nýbrž to chlastali. Protože v kasárnách ani ve vězení k jinému lihu logicky přístup neměli a kořalku jim poslat taky nešlo. Takže se přiotravovali průběžně aromatickýma látkama, které Pitralon obsahuje, a játra reagovaly právě kožní vyrážkou. Pitralon kvůli tomu získal neoprávněně špatnou pověst.

Takže jestli to máte z Pitralonu, je to možné, ale asi jste ho vypil. Jistě omylem, nikoho tady nepodezřívám z alkoholismu.

 

BTW kdo ho nezná, tak ho zkuste, dnešní český Pitralon vůbec není špatný, akorát že vydží jen pár minut. A v době korony - je levnější než desinfekce, klidně si ho můžete lít na ruce - jen nezapomeňte mazat krémem nebo glycerínem, který jinak desinfekce obsahuje), ať nemáte vysušené ruce jak struhadlo. A na holky to udělá dojem, to jsem si jistá. :)

 

Ale no tak Laiko, humor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož už vážně nevím, tak zkusím i zde, jestli mi někdo nedá nějaký zajímavý tip. Chtěl bych nějaký nový parfém, abych netočil pořád dokola to a samé, ale nějak mě teď nic moc nezaujalo. Točím Fahrenheit klasiku a Cologne, klasický Acqua di Gio homme, santalový Truefitt & Hill, jednou za čas koupím i CK Euphorii, nebo Eternity, ty jsou také fajn. Nyní jsem zkoušel různé YSL, nic nezaujalo, zkoušel jsem i další Armani, taky nic, Dior nic, pak už jsem z krize sahal tak namátkou po všem možném, něco do Hermes, Versace, to byla vysloveně hrůza, pak ještě nějaké hrůzy a pak už jsem to vzdal :) Jediné, co mě docela zaujalo byl Invictus a Invictus Intense od Paco Rabanne. Nenapadne někoho něco? Léto končí, takže klidně něco výraznějšího ala Fahrenheit, potřebuju tam prostě něco zajímavého, co mě vysloveně praští do nosu, jakože řeknu jo, to je ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Bells napsal:

Jelikož už vážně nevím, tak zkusím i zde, jestli mi někdo nedá nějaký zajímavý tip. Chtěl bych nějaký nový parfém, abych netočil pořád dokola to a samé, ale nějak mě teď nic moc nezaujalo. Točím Fahrenheit klasiku a Cologne, klasický Acqua di Gio homme, santalový Truefitt & Hill, jednou za čas koupím i CK Euphorii, nebo Eternity, ty jsou také fajn. Nyní jsem zkoušel různé YSL, nic nezaujalo, zkoušel jsem i další Armani, taky nic, Dior nic, pak už jsem z krize sahal tak namátkou po všem možném, něco do Hermes, Versace, to byla vysloveně hrůza, pak ještě nějaké hrůzy a pak už jsem to vzdal :) Jediné, co mě docela zaujalo byl Invictus a Invictus Intense od Paco Rabanne. Nenapadne někoho něco? Léto končí, takže klidně něco výraznějšího ala Fahrenheit, potřebuju tam prostě něco zajímavého, co mě vysloveně praští do nosu, jakože řeknu jo, to je ono.

Zkoušel jsi třeba: Creed Green Irish Tweed, Amouage Interlude men, Acqua di Parma Oud EDP, Parfums de Marly Herod, Valentino Uomo Intense, atd..

Neříkám, že ti sednou, ale jsou to jen tipy.

https://www.parfumo.net/Perfumes/Tops/Men - zkus se pro inspiraci podívat i tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, schválně zkusím, kromě Valentina ani nic z nich neznám, tak alespoň poznám, když už nic jiného a kdo ví, třeba mě něco z toho do nosu praští...kéž by. Na link mrknu, minimálně to bude nějaká inspirace, co ještě zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Laika napsal:

, dnešní český Pitralon vůbec není špatný, akorát že vydží jen pár minut.  . A na holky to udělá dojem, to jsem si jistá. 

 

Kolega z břitva fóra říká,že Pitralon je "neutrální"  vůně , /dle  jeho ženy / je to "zbraň hromadného ničení" a ta vůně je takřka nezničitelná 🤣 Co by za tak výraznou vůni daly renomované značky 🙂  Někde mám schováno pár originálních flakonů,ale spíš je to jako odstrašující případ 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco bezkonkurenčního: Acqua di Parma - Colonia,
Něco klasického: Dior - Sauvage EdP, Dior - Homme Sport, YSL - La nuit de l'homme, Prada - L'homme
Něco dostupného: Montblanc - Legend,
Něco, co dává rány: Thierry Mugler - některý A*men
Něco retro, ale styl: Armani - Eau pour homme, Burberry - London for men/Brit for men

 

Hlavně ne nudný Aventus. )

Upraveno uživatelem sancerre
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Bells napsal:

Jelikož už vážně nevím, tak zkusím i zde, jestli mi někdo nedá nějaký zajímavý tip. Chtěl bych nějaký nový parfém, abych netočil pořád dokola to a samé, ale nějak mě teď nic moc nezaujalo. Točím Fahrenheit klasiku a Cologne, klasický Acqua di Gio homme, santalový Truefitt & Hill, jednou za čas koupím i CK Euphorii, nebo Eternity, ty jsou také fajn. Nyní jsem zkoušel různé YSL, nic nezaujalo, zkoušel jsem i další Armani, taky nic, Dior nic, pak už jsem z krize sahal tak namátkou po všem možném, něco do Hermes, Versace, to byla vysloveně hrůza, pak ještě nějaké hrůzy a pak už jsem to vzdal :) Jediné, co mě docela zaujalo byl Invictus a Invictus Intense od Paco Rabanne. Nenapadne někoho něco? Léto končí, takže klidně něco výraznějšího ala Fahrenheit, potřebuju tam prostě něco zajímavého, co mě vysloveně praští do nosu, jakože řeknu jo, to je ono.

Invictus je super, doporučil bych Ti ještě zkusit Invictus Aqua. Včera jsem zkoušel Acqua di Gio Profondo (mandarinka+bergamot+levandule)  ppč. vychytaná vůně, hodně mě překvapila výdrž, mám klasické AdG a jako super, ale tohle je lepší. Profumo mi moc nevoní, ale Profondo mě fakt chytlo za nos. 
 

před 10 hodinami, Radek Cigi napsal:

Zkoušel jsi třeba: Creed Green Irish Tweed, Amouage Interlude men, Acqua di Parma Oud EDP, Parfums de Marly Herod, Valentino Uomo Intense, atd..

Neříkám, že ti sednou, ale jsou to jen tipy.

https://www.parfumo.net/Perfumes/Tops/Men - zkus se pro inspiraci podívat i tady.

Teď jsem vzal Acqua di Parma a můj názor.

Arancia di Capri - vůně je to super, krásně ovocná, akorát výdrž na mě tak 7/10.

Fico di Amalfi - vůně jako taková spíš klasika, nic co by mě posadilo na zadek, výdrž zase slabota 6,5/10

Colonia Essenza - ještě ji nemám, ale asi to bude poslední AdP, které dám šanci a to jen proto, že jsme ji nechali v reálném výběru co se týče výdrže, tak uvidím.

Včera jsem si koupil Chanel Platinum Egoiste - klasika, ke které se rád vracím, ta má výdrž úplně super. Montblanc už je doma, moc díky za reálný tip, Prada L'Homme bude doplňovat Chanel Bleu na zimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Bells napsal:

Jelikož už vážně nevím, tak zkusím i zde, jestli mi někdo nedá nějaký zajímavý tip. Chtěl bych nějaký nový parfém, abych netočil pořád dokola to a samé, ale nějak mě teď nic moc nezaujalo. Točím Fahrenheit klasiku a Cologne, klasický Acqua di Gio homme, santalový Truefitt & Hill, jednou za čas koupím i CK Euphorii, nebo Eternity, ty jsou také fajn. Nyní jsem zkoušel různé YSL, nic nezaujalo, zkoušel jsem i další Armani, taky nic, Dior nic, pak už jsem z krize sahal tak namátkou po všem možném, něco do Hermes, Versace, to byla vysloveně hrůza, pak ještě nějaké hrůzy a pak už jsem to vzdal :) Jediné, co mě docela zaujalo byl Invictus a Invictus Intense od Paco Rabanne. Nenapadne někoho něco? Léto končí, takže klidně něco výraznějšího ala Fahrenheit, potřebuju tam prostě něco zajímavého, co mě vysloveně praští do nosu, jakože řeknu jo, to je ono.

koukám že ho ve svém výčtu nemáš, tak ještě přihodím mýho favorita :)

https://www.notino.cz/jean-p-gaultier/le-male-toaletni-voda-pro-muze/p-67290/?gclid=EAIaIQobChMIt7_Dxd666wIVEu7tCh2YwAbQEAQYASABEgIyh_D_BwE

už jsem ho s různými pauzami protočil snad třikrát. Výdrž super.

pak mi hodně voní a měl jsem taky X krát https://www.notino.cz/joop/homme-toaletni-voda-pro-muze/p-15856073/  cena je velmi slušná a výdrž taky. 

teď mám toto https://www.notino.cz/hugo-boss/in-motion-toaletni-voda-pro-muze/  a jako je to takový průměrný..dá se...na zadek si z toho nesedám. Oproti zmíněným výše výdrž 0.

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za tipy, píšu si a určitě zkusím, snad už něco klapne, protože mě to přestává bavit. Přijde mi, že třeba žena vždy přijde s nějakou peckou pro sebe a já pořád točím to a samé a jinak mi nic moc nevoní, vždy mi tam něco vadí, nebo chybí, ale ani neumím říct co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Mr. Igelit napsal:

Já už léta letoucí jedu Knize Ten Golden Edition. Přijde mi, že je to poslední dobou slabší (nebo jsem si spíš už tak zvykl). Kdo to znáte - máte někdo tip na něco podobného?

Vypadá to, že Knize Ten v Pánské pasáži vyklízejí. :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...