Jump to content

FOTBAL

Guest Ondra
 Share

Recommended Posts

Dneska BEL x ITA, moc pěkně hrajou.
Jj, nádherný fotbal to je. Byl bych rád, kdyby šla dal Belgie, uvidíme, ještě je trochu času

V dalším kole simulanti narazí na ještě větší simulanty. To bude divadlo a né fotbal. 
Přesně, bohužel

Je fakt, ze jsem BEL - ITA videl jen do cca 65. minuty, ale mne se vic libil zapas SUI - ESP. Peknej fotbal, neskutecny Svycari herne v 10. Teda v prodlouzeni uz pletli nohama hosi a jejich brankar + nemohoucnost utocniku soupere do dostali do penalt. Tam to uz bylo bohuzel od Svycaru dost tragicky :(

Dánové prostě lepší! Individuálně měli větší kvalitu… naši se snažili, ale Baku jim nesedlo a tato část turnaje prozatím maximum… Snad se dočkáme někdy větší radosti…. ⚽

Škoda, šance tady byla. Jak se Šilhávýmu povedl zápas s Holandskem, tak včera podle mýho názoru klasicky prokaučovanej zápas. Zahajovací sestava s Bořilem, když se s Holandskem ukázalo, že Kadeřábek je jasně lepší i když hrál na druhý straně, než je zvyklej. Darida jasně patří do základu. Nechápu, proč začal na lavičce. Nevím, co bylo s Hložkem. Hlložek dostal pokaždý pár minut, ale vždycky udělal něco smysluplnýho. Proč stáhnul Holeše v půlce? Potřeboval oživit ofenzívu? Vždyť Holeš byl v laufu jako nikdo jinej, dal gól Holanďanům a měl tah na bránu. Nevím, ještě jsem nečetl komentáře, rozhovory, hned jak to skončilo, tak jsem to votráveně přepnul na tenis.

Včera jsem koukal na Anglii vs. Dánsko

jako jo, celkově byli angličani lepší mužstvo, ale ta pentle byl dobrej zářez, v neděli budu fandit Italům.

Vcera neskutecnej zářez Dánů. Anglani byli trochu lepsi a bylo jasne, ze to Danove asi jen dotlaci do penalt a budou spolehat na mladeho Schmeichela, ale zariznout je nefouknutim druheho balonu a jeste vymyslenou penaltou, kterou nepotvrdil ani VAR, to je na blití 🙂 

před 1 minutou, Frantik napsal:

Vcera neskutecnej zářez Dánů. Anglani byli trochu lepsi a bylo jasne, ze to Danove asi jen dotlaci do penalt a budou spolehat na mladeho Schmeichela, ale zariznout je nefouknutim druheho balonu a jeste vymyslenou penaltou, kterou nepotvrdil ani VAR, to je na blití 🙂 

Ty prostě nečteš 🤣 - Sterling řekl, že se mu otřel o nohu a teda jasná penalta :-)))). Jsem rád, že tohle ME mě zastihlo v pozici nezúčastněného diváka a nijak to neprožívám. Celé je to neuvěřitelnej paskvil.