Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Před hodinou, jiriku23 napsal:

Seat EXEO bude rozumná volba ale jak vidím u inzerátu SEDNOUT a JEZDIT vždy se tak nějak hodím do pozoru :-), je fakt, že takhle na první dobrou vypadá moc fajn....

A ještě když je ve vůni a v metle... 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, eskimak napsal:

Pozri, nechcem sa hadat ani vyrobit flame. . . .

Bohuzial zacal hon na carodejnice (diesel) a vysledok je ze ludia si aj do krabice typu Kodiaq kupia benzin a jazdia s tym za 11l. Ekologia :). A nejak medzi sirokou verejnostou zacalo "platit" ze benzin je vlastne konstrukcne podobny kovovej guli, takze sa tam vobec nema co pokazit. Len sa kotula.

Myslim ze automechanik si z moznosti co servisovat vyberie radsej diesel nez moderny benzin. Nehovorim o peniazoch.

Peace.

 

Pod to bych se podepsal, a že jsem za 20+ let už jezdil s ledasčím a na ledasjakém kontinentě. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já nemyslel toto konkrétní EXEO. Akorát u nás je na to bohužel malý trh - v celé ČR je na prodej aktuálně 10 kusů. Ale fakt to nebyly špatný auta, jezdil jsem se sedanem 1.6 MPI 75kW a přišlo mi to fakt jako poctivý auto. Navíc i to zpracování pěkný, materiály dobrý, dveře se zavíraly se zvuk typickým spíš pro AUDI než pro SEAT. 

Jen holt co se týče technologií tak je to prostě Golf IV. generace no 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Tomas_2002 napsal:

Však já nemyslel toto konkrétní EXEO. Akorát u nás je na to bohužel malý trh - v celé ČR je na prodej aktuálně 10 kusů. Ale fakt to nebyly špatný auta, jezdil jsem se sedanem 1.6 MPI 75kW a přišlo mi to fakt jako poctivý auto. Navíc i to zpracování pěkný, materiály dobrý, dveře se zavíraly se zvuk typickým spíš pro AUDI než pro SEAT. 

Jen holt co se týče technologií tak je to prostě Golf IV. generace no 🙂 

Exeo asi nebude taky uplně marný , ale vzhledově je to teda strašná slátanina co sklady daly ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, dawe009 napsal:

Hlavně 1.6 MPI je fakt dobrý pro důchodce do Kauflandu a na hřbitov. Ten motor tragicky nejede a na to jak nejede, tak docela žere. To je proti tomu ta 1.2 TSI divoch.. 

V ramci budgetu chtit raketu s velkym kufrem bez velkych investic neni uplne realny. Ten motor zas tak tragickej neni, jen ho musis trochu vytocit. Ale na zavodeni to neni no. A teda nemam dojem, ze by zral, pokud teda nejezdis furt mesto v zacpach. Dlouhy trasy bez brzdeni provozu da do 7 litru. Vic me stvalo zprevodovani, motor by na dalnici klasne zvladl sestku, ktera mu citelne chybi, pokud chces jet tacho 140+.

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, dawe009 napsal:

Hlavně 1.6 MPI je fakt dobrý pro důchodce do Kauflandu a na hřbitov. Ten motor tragicky nejede a na to jak nejede, tak docela žere. To je proti tomu ta 1.2 TSI divoch.. 

Před pár lety jsem to měl, pokud myslíš tu verzi 75 kW. Jezdili jsme s tím ve dvou běžně 180 po dálnici, průměr 8,2. Nebyl to trhač asfaltu, ale jinak celkem gut. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl tenhle motor naposledy v Golfu 3, to je přes 20 let. Kamarád to má v Octavii 2 a nadává na to, jak je to zdechlý a že na dálnici to žere jak prokoplý. Teď koupil Tourana 1.6 TDI a prej je to nesrovnatelný..protože najednou má aspoň nejakej krouťák. Tak nevím no. Fakt je to oldschool velikej.. Zase je větší pravděpodobnost, ze to bude mít min najeto a nebude to strhaný..protože na dálky si to nikdo nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, dawe009 napsal:

Já měl tenhle motor naposledy v Golfu 3, to je přes 20 let. Kamarád to má v Octavii 2 a nadává na to, jak je to zdechlý a že na dálnici to žere jak prokoplý. Teď koupil Tourana 1.6 TDI a prej je to nesrovnatelný..protože najednou má aspoň nejakej krouťák. Tak nevím no. Fakt je to oldschool velikej.. Zase je větší pravděpodobnost, ze to bude mít min najeto a nebude to strhaný..protože na dálky si to nikdo nekoupil.

No pokud srovnava kroutak ve 2000 otackach, tak se neni co divit. Dynamika bude v tom 1.6 TDI urcite lepsi. Ale na malej najezd je benzin lepsi a jak rikas, bude vetsi sance najit kousky, co nemaj na hrbu dardu kilometru a jsou v uchazejicim stavu. Ja jsem ho v ty O2 mel a na nadavani to nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, dawe009 napsal:

Hlavně 1.6 MPI je fakt dobrý pro důchodce do Kauflandu a na hřbitov. Ten motor tragicky nejede a na to jak nejede, tak docela žere. To je proti tomu ta 1.2 TSI divoch.. 

Limit 150k ...  :D

Nemůžeš žrát krevety když máš v kapse na vlašák s rohlíkem 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Tomas_2002 napsal:

Limit 150k ...  :D

Nemůžeš žrát krevety když máš v kapse na vlašák s rohlíkem 🙂

Já vím. Ale 150 je tak blbá cena.. To bych si asi koupil Golfa IV varianta s 1.9 TDI v co nejlepším stavu, udelal na něm všechno a ještě si schoval par penez do obálky na potom. Nebo si přišetřil na krevety, protože tady muže člověk vymejslet a radit cokoliv a pak se tam stejně objeví něco za par desítek tisíc.. Já měl v životě spousty ojetin ve stáří 6-12 let, které jsem si vybíral podle toho, aby splňovaly mé nároky na design, motor, udávanou spolehlivost, stav, podvozek...všechno možný..a dycky se tam objevil nějaký průser, který mě stál majlant a pak jsem to ještě s velkou ztrátou prodával. A nejvíc se mi vymstily Mazdy. Nebylo tam toho moc, ale když už, tak pořádně a za hodně. A to jsem měl fakt kde co. Takže já mám z ojetin fakt hrůzu, je tam milion věcí, co se můžou dodrbat a většinou se taky dodrbaj.

Včera mi kamarádka posílala fotku..koupila si 12 let starý 730d za asi 180 tis. No..nechtel jsem ji kazit radost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,6 mpi fakt ne to ma svagrova v golfu a to je velky spatny . Vim ze 150 neni zadna hitparada, ale pred sesti lety jsem koupil za 130k 118d a po sesti lete resim vetsi zavadu ( respektive auto jezdi jen neco trochu klepe v motoru ) doted jsem resil spotrebni veci . Idealne bych sel do toho samyho jen o par letmladsiho, ale odrazuje me motor N47 co se do nich daval. A ve finale sjem zuzil vyber na oktu a golfa , a motory 1,6 tdi , 1,4 tsi pripadne 2,0 tdi , ale ty maj najezd daleko vetsi a je mensi sance neco s dobrym najezdem najit.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...