Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No, jinak jsem s hrůzou zjistil, že dítě v sedmý třídě nedokáže nastylovat textovej dokument / šablonu ve Wordu / Libre/OpenOffice. Neučili se, nikdo jim neukázal... Co jste se teda učili? Klikat myší... Pamatuju si, že už jsem jednu komunikaci s "účou" informatiky měl. Dítě mě pak prosilo: "Tati, prosím tě, už jí nic nepiš."

No nic. Hodinka času a je to doma. A i dítěti se to líbí, jak to funguje.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jsou takové předměty 🙂  Tak je pravda, že úča jich tam má hromadu a některé jsou nepochybně méně talentované, samozřejmě předmět od předmětu (včetně mýho na některé předměty, nepochybně). Takže rychlost si vůbec netroufám odhadovat. Spíš mě zaráží obsah. Já mám ale už dlouho velmi silnej pocit, že ta výuka je tak nějak neucelená, nenavazuje - třeba ten Word. Tak úča češtiny zadá něco sepsat (nějakej sloh, či co). No, ježto teď jedou jenom elektronicky, tak třeba dá, že do bloku, 12 pt Timesem. Ale to už neni její byznys, jak to ty děti udělaj. Na to už, si myslim, by měly bejt připravený jinde. Dále třeba důležité spojení matika aplikovaná ve fyzice. A další. Přičemž teda v rámci objektivity dodávám, že něco je samozřejmě ignorantství (pre)puberťáka.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zůstal doma, dostal jsem na kašel antb (covid test negativní) a tak jsem se hecnul a dělám seznam hodinek, co jsem za posledních 10 let vlastnil. No, myslel jsem si, že to mám pod kontrolou, ale když to vidím na papíře..... Na číslo 120 (hodinky každý měsíc, což byla má tajná meta) jsem se dostal hodně brzo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, kuncák7 napsal:

Dnes jsem zůstal doma, dostal jsem na kašel antb (covid test negativní) a tak jsem se hecnul a dělám seznam hodinek, co jsem za posledních 10 let vlastnil. No, myslel jsem si, že to mám pod kontrolou, ale když to vidím na papíře..... Na číslo 120 (hodinky každý měsíc, což byla má tajná meta) jsem se dostal hodně brzo. 

Máš k nim nějakou fotogalerii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Tom4 napsal:

Máš k nim nějakou fotogalerii?

Já? Fotogalerii? 🤣🤣🤣🤣🤣Ty jsi blázen 🤣🤣. A i kdyby, myslíš, že bych stacil vyfotit hodinky, co jsem koupil, vyzvedl na poště, rozbalil, zabalil a poslal dalšímu zájemci (citizen "bulhed"). Tome, u mě je fakt lepší, když ty hodinky prznim svýma fotkama minimálně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zemřel mi kamarád...lehce přes 40let. Bojoval s covidem v nemocnici a bohužel dnes svůj boj prohrál. Sportovec, výbornej hodnej kluk. Zůstala po něm žena, která 2x porazila rakovinu a je stále onkologický pacient a dvě malé děti... Společně si budovali nový domek.

Během 3 týdnů vše v prdeli.....

Je mi smutno....musel jsem se z toho vypsat.....

Nemoc zasrana......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 3. 2021 v 9:53, dawe009 napsal:

Já si tedy neskromně myslím, že svý dítě za dvě hodiny denně naučím to, co pančelka za tejden. Akorát ty dvě hodiny denně najít není jednoduchý.

Tak za a) rika se pancitelka a za b) mame to u mladsiho taky tak, takze Ti verim ☺️ 

Nastesti alespon nas tretak ma skvelou ucitelku, ktera decka i na onlajnu dokaze strhnout k aktivite. Udelaj mraky prace a hlavne jim vsechno vysvetli. Pak klukovi zbydou jen ukoly. 

Ten mladsi ma linou ves, ktera i pri prezencni vyuce novou latku zasadne zadava na doma rodicum, aby to ty blechy naucili, a ve skole "jen" zkousi a znamkuje. Online s ni je vylozene za trest a ztrata casu.

Stesti, ze mam zenskou doma a dava to s nasima raubirema statecne a podle me bajecne (sama ma ale obcas dost 😀)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smutný, Gusto. Já už kvůli tý mrše přišel o tři kamarády... ale je fakt že starší ročníky.

Snad si to tu přečte Jarett, který si (mám pocit) myslí, že sportovci se zdravým životním stylem koronaviru nechutnaj.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, martar napsal:

Smutný, Gusto. Já už kvůli tý mrše přišel o tři kamarády... ale je fakt že starší ročníky.

Snad si to tu přečte Jarett, který si (mám pocit) myslí, že sportovci se zdravým životním stylem koronaviru nechutnaj.

 

Je to smutný... opravdu už to kosí všechny. Já sám mám díky bohu lehkej průběh. On takové štěstí neměl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Gustaf napsal:

Zemřel mi kamarád...lehce přes 40let. Bojoval s covidem v nemocnici a bohužel dnes svůj boj prohrál. Sportovec, výbornej hodnej kluk. Zůstala po něm žena, která 2x porazila rakovinu a je stále onkologický pacient a dvě malé děti... Společně si budovali nový domek.

Během 3 týdnů vše v prdeli.....

Je mi smutno....musel jsem se z toho vypsat.....

Nemoc zasrana......

Drž se chlape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlasivky stále ok nejsou, teď mluvím jako puberťák. Do toho mi odešel internet doma, asi router. Už 6x jsem opakoval své iniciály a číslo smlouvy, nevěří mi, že přihlásit se chce někdo, komu je 47 s tímhle hlasem mutujiciho puberťáka. Jestli to budu muset říct ještě 1x, jsem s hlasivkama na začátku. 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...