Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

vincentka se prodává i jako do nosu špric, dobrý na rýmu a ta mlhovina co to vytváří se dá v pohodě inhalovat. Já jsem chronický chrchlač kašlač a celkem mi to pomáhá. Na tu rýmu taky, preventivně, jak začnou nepříjemný pocity v nose, občas prostříknout a někdy se ta rýma ani nerozjede. Jestli doma najdeš nějaké mlžítko kropítko, třeba od nějaké ůstní vody, zkus vinckův nápoj do toho a šlukovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, PepaSFI napsal:

vincentka se prodává i jako do nosu špric, dobrý na rýmu a ta mlhovina co to vytváří se dá v pohodě inhalovat. Já jsem chronický chrchlač kašlač a celkem mi to pomáhá. Na tu rýmu taky, preventivně, jak začnou nepříjemný pocity v nose, občas prostříknout a někdy se ta rýma ani nerozjede. Jestli doma najdeš nějaké mlžítko kropítko, třeba od nějaké ůstní vody, zkus vinckův nápoj do toho a šlukovat.

Přesně tak...inhalace je vincky je nejlepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Vincentka je fakt hnusná, ale islandskej lisejnik je o stupeň hnusnejsi, takže zatím beru Vincentku. Nejhorší je stejně to nemluveni. 

O medu vím, ale ten rád nemám z mládí. 

 

Resized_20210303_175155_102.thumb.jpeg.e7263229ae513d426fa7249eb435a907.jpeg

Kuncaku kdybys mel nahodou cestu kolem, muzu pujcit tenhle set. Generuje to vincentkovou mlhu na bazi ultrazvuku. Maximalni ucinnost, funguje na horni i dolni cesty dychaci, vcetne hlasivek. Vydezinfikoval bych to pred i po bez problemu sam.

Edit: ted koukam na ten bordel v pozadi... sorry no, jsem na tejden slamenej fotr a podle toho to tu vypada :)

 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, morbo napsal:

@martar díky za to vysvětlení, ultrazvukový generátor vincentkové mlhy by byla asi ta poslední věc, která by mě napadla při pohledu na foto těchto dvou přístrojů ..... 

:D 

On je to jeden přístroj, se sundaným víkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Berbatow napsal:

Martas, ta Vincentka s mlekem je 100%. Teplé a kloktat, garantuji citelné zlepšení po prvním použití.

Už jsem zkusil-zatím jedinej výsledek je, že chuť mám určitě 100%,to je děs. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, aaaa napsal:

Tak nám firma dala ty rešpirátore. 2 x 4 ks v celofánu. Nápis jedinej - KN95. Děkuju! 😪 🤬

Ještě nedekuj, my je fasujeme taky, bohužel dostávám velikost na 5-6 ti létě dítě, takže si kupuju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Hasňa napsal:

🤜

Zhnusili mi ho ve školce, když mi tam za bolšánů nutili řepkový smradlavý med namíchaný s máslem. Poblil jsem se před celou třídou a mou první láskou a hotovo, šmytec. 

Takhle já se ve školce poblil z nucení špenátu a rajčat. Ale terazky mám rád oboje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...