Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Jsem po letech dělal přiznání k dani z nemovitosti a musím teda potěšeně konstatovat, že to daňová správa hezky předělala do onlinu a celý to trvalo jen asi 8 minut. Když si vzpomenu na stejnej proces 13 let zpátky, kdy jsem volal na úřad a dohledával koeficienty, ceny atd., je to nebe a dudy. Hezký! :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejná zkušenost, potřeboval jsme udělat jen dílčí - to on-line nejde. Takže celé znovu - přes portál předpřipraveno, proces trval opravdu jen pár minut.

Takto si představuji digitální svět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Vasa_H napsal:

Levnejsi jak cebia, nenechali-li dlouho cekat. :D Vysledek asi stejnej. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Vasa_H napsal:

Tak aspoň že věděla kdy přesně zemře... 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dvou hodinách boje jsem úspěšně zprovoznil novou funkci na sheetu v Excelu! Kdo někdy s tímhle programem dělal, tak ví, jakej porod to může být. Zvlášť když se snažíte rozběhat něco, co neumíte a studujete dokumentaci a návody, přičemž máte představu, co by to tak zhruba mělo dělat, ale tabulka tvrdí něco jinýho :D.

Chyby syntaxe, nesmyslný hodnoty, chybový hlášky. Rozčilování, testování, rvaní si vlasů.. Ale dobrý, dal jsem to! Už dlouho mi neudělalo nic podobnou radost. A přitom taková blbost :).

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, KFL napsal:

Po dvou hodinách boje jsem úspěšně zprovoznil novou funkci na sheetu v Excelu! Kdo někdy s tímhle programem dělal, tak ví, jakej porod to může být. Zvlášť když se snažíte rozběhat něco, co neumíte a studujete dokumentaci a návody, přičemž máte představu, co by to tak zhruba mělo dělat, ale tabulka tvrdí něco jinýho :D.

Chyby syntaxe, nesmyslný hodnoty, chybový hlášky. Rozčilování, testování, rvaní si vlasů.. Ale dobrý, dal jsem to! Už dlouho mi neudělalo nic podobnou radost. A přitom taková blbost :).

Karle, Evangelisto, copak i do tak přímočaré věci jako uživatelská funkce VBA použitá jako vzorec v tabulce nám indiáni dokázali schovat něco podobně nepochopitelného, jako bývalo "F2 Ctrl+Shift+Enter" u funkcí s maticovým výstupem? 😱

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 minutes ago, Radek124 said:

Karle, Evangelisto, copak i do tak přímočaré věci jako uživatelská funkce VBA použitá jako vzorec v tabulce nám indiáni dokázali schovat něco podobně nepochopitelného, jako bývalo "F2 Ctrl+Shift+Enter" u funkcí s maticovým výstupem? 😱

:D 

Já používal standardní funkce Excelu. Ale takový, který jsem nikdy předtím nepoužil. Nějaký vlastní věci a makra, fuj, k tomu mě nikdy nikdo nedostane :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na výletě do ZOO se mi při zvedání synka roztrhly parádně gatě (naštěstí ke konci prohlídky), tak jsem mazal odtamtud rychle koupit nový. Osud mi přistrčil jako první obchod s Leviskama a pánové, to byl servis... Paní si mě očíhla, na první dobrou dala velikost, kterou jsem se sice pokoušel uhrát o číslo menší, ale sakryš, ty Vánoce pořád shazuju.
Troje kalhoty jsem si vzal a jsou to sakra ty nejlíp padnoucí co jsem v životě měl. Trochu teda průvan v měšci, ale pohodlíčko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...