Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Já bral v Lidlu Tchýni....za 16 kaček zadarmo. A to jsem si tam dělal rezervaci, aby nějaká zbyla. No a prej to nikdo nepije... měli celou paletu.... lidi neví, co je dobrý...
Taky jsem to včera viděl a vzal aj ten pšeničák.Myslim že ty piva jsou kvalitou hodně nad Plzní.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Nick06 napsal:

Taky jsem to včera viděl a vzal aj ten pšeničák.Myslim že ty piva jsou kvalitou hodně nad Plzní.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
 

Souhlasím.... nechápu lidi, pro který je Plzeň top. Je tolik lepších piv a kousky od Primátoru patři mezi ně. 

No vzal jsem dvě basy....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Gustaf napsal:

Souhlasím.... nechápu lidi, pro který je Plzeň top. Je tolik lepších piv a kousky od Primátoru patři mezi ně. 

No vzal jsem dvě basy....

 

To není možný, já tu tchýni snad budu muset zkusit jestli nezměnili receptůru, protože ještě minulý rok to byl těžký masakr 😅 Plynátor je hlavní sponzor našeho horolezeckého festivalu a už léta všichni prosí ať se udělají změny protože ho tam nikdo nechlastá, ale asi se pomalu lepší. Třeba jedenáctka už začíná být pitelná.... A nejsem nikterak zaujatý, nás tím tady odkojili, pivovar máme hnedka vedle a bývalo výborné, ale strašně se zhoršilo.... Já jim fandím, tak snad se vrátí, nebo jak píšete, už se možná vrací tam kde bývali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, African napsal:

To není možný, já tu tchýni snad budu muset zkusit jestli nezměnili receptůru, protože ještě minulý rok to byl těžký masakr 😅 Plynátor je hlavní sponzor našeho horolezeckého festivalu a už léta všichni prosí ať se udělají změny protože ho tam nikdo nechlastá, ale asi se pomalu lepší. Třeba jedenáctka už začíná být pitelná.... A nejsem nikterak zaujatý, nás tím tady odkojili, pivovar máme hnedka vedle a bývalo výborné, ale strašně se zhoršilo.... Já jim fandím, tak snad se vrátí, nebo jak píšete, už se možná vrací tam kde bývali. 

Jako jejich stout, weizzen, atp.... řekl bych velice slušný pivka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ve finále dnešní zkušenost z doručovacíma službama OK. To, že ČP doručuje dva balíčky o stejné hodnotě ze stejné pošty na stejnou dodací adresu dvěma doručovatelema ( jeden super zavolal a dal mi to do ruky a druhej to hodil jen na naši podatelnu neřeším ) v rozmezí 25 minut a DPD poučeno už štítek mělo a balíček jsem odeslal (napodruhé). Je úplně super skore :-)). Jsem spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní telefon: "ČP, jste doma? vezu vám balík"

Já: "nejsem, zrovna něco zařizuju v Písku, vracet se budu tak za 3/4 hodiny". 

Pošťák: "To už budu někde okolo Chlaponic. Víte co, prozvoňte mě, až pojedete z Písku a dáme sraz po cestě".

Já: "Tak jo".

Předáno na sjezdu z dálnic, na pohodu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Americkej napsal:

Dnešní telefon: "ČP, jste doma? vezu vám balík"

Já: "nejsem, zrovna něco zařizuju v Písku, vracet se budu tak za 3/4 hodiny". 

Pošťák: "To už budu někde okolo Chlaponic. Víte co, prozvoňte mě, až pojedete z Písku a dáme sraz po cestě".

Já: "Tak jo".

Předáno na sjezdu z dálnic, na pohodu...

 

:D :D .. mam podobnou story .. vola mi osoba jenz mi prebira balik ze balik neprebrala protoze z toho neco teklo a ze nevedela, tak ji rikam ze z toho nic tect nemuze a ze v pohode, ze se domluvim s rozvozakem .. volam na cislo rozvozaka ČP .. nic .. podesate .. nic .. volam na depo .. nic .. podesate .. nic .. nasranej prijdu na depo .. rikam ze se nemuzu dovolat rozvozakovi ... kluk z depa "ja na nej kontakt nemam a vedouci tady neni" .. "rikam kurva von ma balik a ja ho dneska potrebuju, me je jedno jak to udelate, proste mi zjistete kde je, ja za nim prijedu a balik si vezmu, ja ho fakt potrebuju" .. odejde, za 30 sekund je zpatky, "tady mate jeho cislo, uz o vas vi" .. diky .. volam rozvozakovi, najednou zvedne napoprve hned, ja ze potrebuju balik a ze si ho vyzvednu at mi rekne kdy a kde .. on ze zrovna ma pauzu a ze je na parkovisti kdesi .. prilitnu tam, zaflekuju vedle mestkacu (ty doted nechapou co se delo), vylezu z auta a v klidu mu rikam "ja se omlouvam ze vas vyrusuju od svaciny, jsem tu pro ten balik" .. kdyby to zvednul napoprve tak usetri toooooooolik starosti ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potesilo mne, ze se mi podarilo opravit pomerne komplikovana a ne uplne levna sluchatka Bose pro jednoho mistniho vazeneho clena. I kdyz teda vyrobce uplne nepocita s tim, ze se budou nekdy opravovat a nektere veci jsou provedeny v podstate nerozebiratelne. 

Du se ozrat :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se mi podařil dobrý hodinkový networking. Sedím na hříšně drahém školení metodiky, jak ukládat a zpracovávat obrovské množství různých dat. Původně vyvinuté pro Pentagon a zpravodajské služby.

Proběhlo představování účastníků a hle - sympaťák nalevo je z Richmontu a řeší ukládání a využití dat pro Cartier. Tak jsme pořádně pokecali 🙂

Je zajímavé, že výrobci luxusního zboží mají unikátní business, protože v rámci jednoho podniku (nebo holdingu) musí řešit nejen komplet výrobu včetně logistiky a skladu surovin, ale mají i vlastní pobočkovou síť, řeší velkoobchod i maloobchod, intenzivní a rozsáhlý marketing, atd.. prostě takový ráj pro dataře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Xenomorfus napsal:

Potesilo mne, ze se mi podarilo opravit pomerne komplikovana a ne uplne levna sluchatka Bose pro jednoho mistniho vazeneho clena. I kdyz teda vyrobce uplne nepocita s tim, ze se budou nekdy opravovat a nektere veci jsou provedeny v podstate nerozebiratelne. 

Du se ozrat :-D.

Mam tu Adam Audio A5X studiovy monitor /pouzivam denne na poslech) a pri zapnuti vrci a casem to odezni. Dle vseho co jsem se docetl na webu je tam vysokofrekvencni kondenzator (je jich tam hodne tech kondiku), ktery neni v dobrem stavu), ja to zkousel rozebirat, ale na to nemam dostatecny skill level. Nevedel bys o nekom kdo by si na tohle troufl? :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zceyee: Vymenit kondik pro vysokofrekvencni/oscilacni obvody asi nemam problem, ale nemam ho jak zmerit. Respektive muj levny merak ma omezene moznosti. Vetsinou jsou tyhle kondiky korunova zalezitost. Pak jedine vymenit vsechny ;-). 

Jak je to stare? 

Edit: teda pokud je to tim kondikem. Jestli je tam nejaky oscilacni obvod, muze v nem byt civka nebo jine ficury.

Upraveno uživatelem Xenomorfus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zápas o šachového majtra sveta. To je čistá prestrelka :D Nikdy by som nepovedal, že namiesto Ligy majstrov budem radšej pozerať o dosť napínavejšie komentované prenosy šachových partií alebo ich rozbory. A to sa v šachu nijako obzvlášť nevyznám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A až tam přijedeš: Dobrej šefiku, tak tady to je. Akorát teda to xxxx jsme nedělali, páč nejsou díly a musel by ven motor. Vono to ještě chvilku vydrží a uděláme to pak společně až budete před létem měnit xxxx, to už je totiž taky v hajzlu. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...