Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 8 minutami, ragu napsal:

On je rozdíl když to člověk bere na firmu s příslibem fleetu nebo jako individuál. Každopádně já můžu potvrdit z nedávné zkušenosti, že mezi 10-20% se dá, záleží na značce.

Tak jednoznačně máš pravdu. Ale zrovna u toho Volva žádnej příslib fleetu mít nemohli a 19% dali automaticky. Dokonce majitelům jistých platebních karet přišla nabídka na koupi nového Volva se slevou 20%

U Superbu a ostatních Skodovek je ta sleva opravdu závislá na parametrech rámcové smlouvy 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jednoznačně máš pravdu. Ale zrovna u toho Volva žádnej příslib fleetu mít nemohli a 19% dali automaticky. Dokonce majitelům jistých platebních karet přišla nabídka na koupi nového Volva se slevou 20%

Jojo věřím, fakt to bude dost o značce.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Dokusan napsal:

Tak jednoznačně máš pravdu. Ale zrovna u toho Volva žádnej příslib fleetu mít nemohli a 19% dali automaticky. Dokonce majitelům jistých platebních karet přišla nabídka na koupi nového Volva se slevou 20%

U Superbu a ostatních Skodovek je ta sleva opravdu závislá na parametrech rámcové smlouvy 

Jj, tu nabídku na kartu jsem dostal... škoda že na to nemám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokusan: pokud ti bude V60 vyhovovat rozmerove, tak bych se Volva nebal. Sam mam uz pate, aktualne XC70 D4 Polestar Inscription 6/2016.

Mel jsem tyden V60 CC a nasledne V90CC, kdyz jsem zvazoval nakup jednoho z nich (rocni auto). Mam 195 cm a V60 vypadla z vyberu hned, malo mista na sirku a za ridicem uplna bida. V90 na sirku parada, za mnou jako ridicem porad spatny (ve sluzebni Oktavce III je mista vic).

Nakonec jsem dostal primo u dealera nabidku na 3lety XC70 v edici Inscription za vybornou cenu, tak jsem zustal u "stare" platformy. Rozhodly hlavne klasicke ovladaci prvky pred tabletem. Nicmene tak do tri let pujdu do V90 CC.

Pokud to mas na tri roky jako sluzebak, nevahal bych, svezeni je v tom fajnovy a desig se moc povedl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za konkrétní informace a zkušenosti. Jak říká jeden můj kolega, je to sluzebak, tak se vyser na to, kolik místa je za tebou. Důležitý je jak se budeš cítit ty, jako řidič. Asi má pravdu. Za mnou sedí jen děcka a těm je to sumak 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Hasňa napsal:
V 16. 8. 2020 v 20:44, Dokusan napsal:
Potřeboval bych rozmluvit Volvo V60 Cross Country jako nového sluzebaka. Rád bych zkusil něco jiného než Superba a po dlouhém vybírání mi nejlíp vychází právě toto 
(jinak dvě děti, nájezd do 30ti za rok a časté cesty na chalupu) 

To nové je krásné.

Díky, jsi mi pomohl :)

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šéf má nové V90 CC v hnědé metle a plné palbě. Krásné auto. Technické detaily nevím, jenom musím říct že to celkem jede a hlavně CC se mi zdá daleko hezčí, než nízká V90. Není to takový připláclý jezevčík, zdá se mi to takové univerzálnější, vzhledově vyváženější. U V60 to není tak zásadní, ale CC se mi líbí i tak více. Ale Outback by byla moje volba.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Roland Sands napsal:

Před pár týdny jsem v koloně narazil na blacked out volvo, nevím jestli to byla 60 nebo 90 ale vypadalo to moc dobře...asi tak...

trochu jako RS6 Avant 2016

8db0pbudpri21.jpg

S tim přirovnáním jsi to trefil, ale mně tahle designová agresivita k Volvu moc nepasuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jelikož bude stěhování na ves, budu shánět auto pro ženu...jako druhé do rodiny, aby s nim mohla jezdit do práce, nákupy a přemísťovat děti. Rozpočet okolo 100k. Mám v hlavě Fiat 500. Někdo ještě nějakej nápad? Nebo případně toto auto na prodej? Jak na tom vůbec tyhle Italové jsou se spolehlivostí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Gustaf napsal:

Jelikož bude stěhování na ves, budu shánět auto pro ženu...jako druhé do rodiny, aby s nim mohla jezdit do práce, nákupy a přemísťovat děti. Rozpočet okolo 100k. Mám v hlavě Fiat 500. Někdo ještě nějakej nápad? Nebo případně toto auto na prodej? Jak na tom vůbec tyhle Italové jsou se spolehlivostí?

Podíval bych se směrem k Suzuki, Splash nebo Swift. Žena to má a naprosto bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gustaf ad Fiat 500. Zena si ho pred lety koupila, jako ze si splni sen. Koupila to novy za nejakych 350t, presne uz nevim. Byla to desna mrdka. Mne v tom aute sr*alo snad uplne vsechno, hlavne celkove naprosto otresna ergonomie. Blbej posez, ovladani, proste vsechno. Coz by nakonec bylo jedno, bylo to auto zeny, ale bohuzel ani ona z nej nebyla zrovna nadsena. Takze nakonec slo pomerne brzo pryc s minimalnim najezdem, zato s paradnim prodelkem. Takze za me ani omylem. 

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, warann napsal:

@Gustaf ad Fiat 500. Zena si ho pred lety koupila, jako ze si splni sen. Koupila to novy za nejakych 350t, presne uz nevim. Byla to desna mrdka. Mne v tom aute sr*alo snad uplne vsechno, hlavne celkove naprosto otresna ergonomie. Blbej posez, ovladani, proste vsechno. Coz by nakonec bylo jedno, bylo to auto zeny, ale bohuzel ani ona z nej nebyla zrovna nadsena. Takze nakonec slo pomerne brzo pryc s minimalnim najezdem, zato s paradnim prodelkem. Takze za me ani omylem. 

Hmmm, dík za názor...takže jebka. 

Mrknu ješte na toho Swifta....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...