Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wawrikMaďarsko a Srbsko zas tak moc nepřekvapí, v obou už delší dobu dělají úplně jinou politiku "pro domácí publikum" než navenek.

Ale je fajn vidět takhle hezky pohromadě, že posílat rozvojovou pomoc do zemí jako Alžírsko, Burundi, Kongo, Eritrea, Etiopie, Gabun, Středoafrická republika a Zimbabwe bylo pro EU stejně kontraproduktivní, jako Andělčina středomořská taxislužba pro tamní populační přebytky. Vždyť rozzářená Moskva by ty chlapce tak ráda přivítala s otevřenou náručí a trojitým brežněváčkem - a když zrovna nebudou vykradené sklady, možná i uniformy a holínky poskytne, aby jim při "studiu a internacionální pomoci na novém ruském území" nebylo zima... :yucky:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa tohoto článku by šlo celkom vtipným trikom Rusko vysánkovať z BR OSN - uznať za pokračovateľa ZSSR Ukrajinu namiesto Ruska :D Podobne, ako to bolo s Taiwanom. Reálnosť takého postupu posúdiť nedokážem.

Citovat

Zakladajúcimi členmi OSN boli okrem samotného ZSSR na žiadosť Josifa Stalina aj jeho dve republiky – bieloruská a ukrajinská. Zaznievajú preto odvážne návrhy, aby VZ v reakcii na vojnu uznalo za pokračovateľa ZSSR Kyjev, čím by automaticky získal súčasné právomoci Moskvy.

Pripomínajú, že podobne razantnú zmenu už medzinárodné spoločenstvo urobilo, keď v 1971 zbavilo Taiwan, oficiálne Čínsku republiku, nie len stáleho členstva v BR, ale dokonca aj členstva v OSN na úkor Čínskej ľudovej republiky. A stačil na to dokonca len súhlas nadpolovičnej väčšiny štátov.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Roman I. napsal:

Tohle je celkem slozite. Metodika vyuky cestiny pro ne neni zatim konsolidovana a není to uplna prdel. Deti potrebuji cestinu v jinem modu nez dospeli. Ony naskakuji do trid s jinymi ne zcela identickymi ucebnimi plany a mely by se brzy zaradit k nasim deckam. Dospeli potrebuji rychle komunikacni cestinu.  Trochu o tom vim, protoze jako vyslouzily cestinar podomacku ucim cestinu tri maminy a pet decek od 9-12 let. A po mesici zakladu jako jr abeceda, vyslovnost, predstavit se a jine elementarni veci tak uz shanim po neziskovkach zvlast ucebni materialy pro deti a zvlast pro dospele. 

Pardon, napsal jsem to jako jantar. Myslel jsem výuku našich dětí a vzdělávání populace v otázkách, které jsou v našem školství snad tabu. Nauka o sociálním prostředí, komunitním fungování společnosti, o roli jednotlivce v daném systému atd.; vlastně asi myslím občanskou nauku, ale tohle jedou v západních školách už na prvním stupni. U nás myslím žalostně málo, hodina týdně a obsahově spíše dějepis a až druhý stupeň?

Mnoho lidí, kteří vlastně v životě nebyli v Praze (50% občanů ČR tipuju), natož aby překročili státní hranice, odkázáni na bulvární média  . . . by tohle potřebovali jak koza drbání. Pořád se to dá zlepšit u dalších generací  ;)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Putinův mluvčí Peskov poprvé přiznal vysoké ztráty.. (idnes)

Na otázku, zda je válka pro Rusko ponížením vzhledem k počtu ztracených vojáků, Dmitrij Peskov odpověděl: „Ne, je to špatné pochopení toho, co se děje.“ Ale připustil: „Máme značné ztráty vojáků. A právě to je pro nás obrovská tragédie.“

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/kreml-ztraty-vysoke-rusko-ukrajina-invaze-valka-vojaci-peskov.A220407_195309_zahranicni_remy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Roman I. napsal:

Dočasně…. Já to vyřídím holkám, kterým jsem teď dost nablízko. Že manažerka, ředitelka mateřské školy, obě z Kyjeva a dětská doktorka z Doněcku, že jsou vlastně vyžírky…. A ty jejich kecy, že se chtějí co nejdřív vrátit, ale bojí se, protože bydlí na severu Kyjeva, který je podminovaný a na Donbase, kam se chystá ofenzíva skřetů, si můžou strčit za kloubouk. Tudlevá rozchechtanej pan ATOM v tom má jasno. 

Romane v klidu. Ja mam jasno v tom, ze je potreba tem ubohym lidem pomoct jak muzem. To je moje jasno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, já si tady něco málo odložím na horší časy. Ruská vládní RIA Novosti zase perlí. Ten článek je naprosto strašlivý a do dneška určitě obsahuje ty nejvíce depresivní formulace, jaké jsem z úst ruských poskoků zavnímal. Upozorňuji: následující text je opravdu k zblití.

http://tapolitika.cz/slider/denacifikace-ukrajiny-ria-novosti/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Bert napsal:

Borci, já si tady něco málo odložím na horší časy. Ruská vládní RIA Novosti zase perlí. Ten článek je naprosto strašlivý a do dneška určitě obsahuje ty nejvíce depresivní formulace, jaké jsem z úst ruských poskoků zavnímal. Upozorňuji: následující text je opravdu k zblití.

http://tapolitika.cz/slider/denacifikace-ukrajiny-ria-novosti/

 

Fuj. Nevediet ze je to cerstve tak to vyzera ako nejake zvratky zo 60 alebo 70 rokov minuleho storocia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Bert napsal:

Borci, já si tady něco málo odložím na horší časy. Ruská vládní RIA Novosti zase perlí. Ten článek je naprosto strašlivý a do dneška určitě obsahuje ty nejvíce depresivní formulace, jaké jsem z úst ruských poskoků zavnímal. Upozorňuji: následující text je opravdu k zblití.

http://tapolitika.cz/slider/denacifikace-ukrajiny-ria-novosti/

 

Tohle si sem odložil už někdo před Tebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bert napsal:

Borci, já si tady něco málo odložím na horší časy. Ruská vládní RIA Novosti zase perlí. Ten článek je naprosto strašlivý a do dneška určitě obsahuje ty nejvíce depresivní formulace, jaké jsem z úst ruských poskoků zavnímal. Upozorňuji: následující text je opravdu k zblití.

http://tapolitika.cz/slider/denacifikace-ukrajiny-ria-novosti/

 

Neuveriteľné ruské exkrementy. Akoby som sa vrátil do 50tych rokov 20storočia. Ako môže niekto takto rozmýšlať, to nechápem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...