Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tohle se stane i v chlapech, bohužel. Jinak, většina z vás ví, že je marný říkat něco jedny ženský, max dvěma. Tady má říkat něco 20. Neřešitelný.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě ani ve snu nenapadlo, že to projedou. Pamatuji jeden zápas z finále extraligy mužů. Tatran vs Ostrava. Ostrava vedla myslím 7:3 v poslední třetině. Jedlička nakonec vyrovnával ze střely po faulu. Několik hráčů Tatranu přeběhlo míček, aby Jedla jako poslední zavěsil. Tatran samozřejmě nakonec vyhrál. Kluk to hrál 12 let za Vítkovice, takže holky z Vítkovic znám. Včera to byla katastrofa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradil mi to kdysi jejich kolega, že líp na chvíli na ten chodník, než půlkou auta do travnatýho pásu.

 

Tak tohle mě rozesmálo, rada nad zlato. Líp je to možná pro ně. Stání na chodníku můžou překlopit na sprdel (tedy když nemaj řidiče tak budou pokutovat provozovatele) to u stání na trávě nefunguje a stačí odepřít výpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě ani ve snu nenapadlo, že to projedou. Pamatuji jeden zápas z finále extraligy mužů. Tatran vs Ostrava. Ostrava vedla myslím 7:3 v poslední třetině. Jedlička nakonec vyrovnával ze střely po faulu. Několik hráčů Tatranu přeběhlo míček, aby Jedla jako poslední zavěsil. Tatran samozřejmě nakonec vyhrál. Kluk to hrál 12 let za Vítkovice, takže holky z Vítkovic znám. Včera to byla katastrofa.

 

U těch holek to je normální , repre jak je vidět není vyjímkou . Ono trénovat holky taky není úplně jednoduché :-) Vím to , dcera hrála extraligu za FBC . A Tatran takových otoček ve svých lepších časech předvedl poměrně dost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, pul dne cekam kdy si budu moci jet pro hodinky a ted mi prijde zprava ze jsou pryc. Sic moje blbost, asi jsem spatne formuloval odpoved na inzerat, ale dlouho me nic takhle nenasralo. Pouceni pro priste.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

To sem klidně tu svou odpvěď pověs celou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No napsal jsem "Ahoj asi bych je vzal. Jak jsou na tom s presnosti? Osobka neni problem."

 

Hold kombinace "asi" s dotazem na přesnost byla osudná.

Já jsem taky opatrný, stejně jako ty a kdo mě zná, tak ví že mám vždycky vcelku dost otázek než se rozhodnu. No a taky mě díky tomu hafo hodinek uteklo, ale co, tak to prostě mám, lepší než koupit zajíce v pytli. Jinak fráze jistoty do budoucna, drž je, beru cash, jedu k tobě :-) Několikrát bylo takto pár střelců z fóra do několika hodin u mě před barákem :-) :-) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...