Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Mě bohužel ano Baldicu a mluvím jen ze zkušeností a znalostí z práce v oboru. Navíc bych čekal, že aspoň na chronomagu jsou lidé, co umí číst a chápou psaný text.Nikde nezminuju že bych posuzoval rychlou a nebezpečnou jízdu, tak nevím, proč to zminujes. Jsou to úplně jiné věci. Jen tvrdím, to co píšu. Nepletu si pojmy a dojmy.

No pred tim jsi rekl nasledujici:

před 5 hodinami, kuncák7 napsal:

Jenže bohužel plno motorkářů si plete silnici s okruhem a i podle toho to vypadá.

Z toho se da celkem snadno odvodit, ze rychle jizde prisuzujes nebezpecnost. To se snad ani jinak vylozit neda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Baldic napsal:

No pred tim jsi rekl nasledujici:

Z toho se da celkem snadno odvodit, ze rychle jizde prisuzujes nebezpecnost. To se snad ani jinak vylozit neda.

Evidentně platí, co jsem psal já. Předpisy platí jedny, tudíž 100 na okresce je nebezpečná, ač si možná myslíš něco jinýho. A má zkušenost je taková. Evidentně. Vykládat si to můžeš jak chceš, ale neokecas to- ani akceleraci, ani vyšším posedem ( což proti SUV trochu kulhá). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovladat auto a umet ridit spada do jedne mnoziny. Kdyz nekdo umi ridit, predvida, reaguje, dela vsechno spravne. A pak prerazuje v zatacce na mokru protoze to auto nema v ruce, je to taky dost blby. Bohuzel se mi to stava pomerne casto, zvlast kdyz jednou clovek jede sam, podruhy se 3mi pasazery. Benzin / diesel / plato / bezny vozejk. TDI / TSI ... pak sedne na moto. Ja mam posledni dobou problem s pripojovanim z vedlejsi. Byl bych na hlavni trikrat, ale radsi cekam a cekam a rikam si "ten jede celkem rychle, pockam" ... za 10s .. "hmm, zas tak rychle nejede" .. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, kuncák7 napsal:

Evidentně platí, co jsem psal já. Předpisy platí jedny, tudíž 100 na okresce je nebezpečná, ač si možná myslíš něco jinýho. A má zkušenost je taková. Evidentně. Vykládat si to můžeš jak chceš, ale neokecas to- ani akceleraci, ani vyšším posedem ( což proti SUV trochu kulhá). 

Tohle je kokotina na entou. Na spouste okresek se neda jet bezpecne pres 70. A na spouste okresek se da bezpecne jezdit 120. Je treba vedet, kde se da jet kolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, nickolas napsal:

Jen tak mimo soutez… Uz jsem zazil, kdy clovek rikal, ze jezdi pomalu, pac v tom neni moc dobrej. Ale jeste jsem neslysel, ze by proto nekdo jezdil rychle :)

Hadam ze ses o tom bavil s nejakou zenskou. Ty to narozdil od nas priznaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Baldic napsal:

Tohle je kokotina na entou. Na spouste okresek se neda jet bezpecne pres 70. A na spouste okresek se da bezpecne jezdit 120. Je treba vedet, kde se da jet kolik.

Já nevim, 120, není to zakázaný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kuncák7 napsal:

Evidentně platí, co jsem psal já. Předpisy platí jedny, tudíž 100 na okresce je nebezpečná, ač si možná myslíš něco jinýho. A má zkušenost je taková. Evidentně. Vykládat si to můžeš jak chceš, ale neokecas to- ani akceleraci, ani vyšším posedem ( což proti SUV trochu kulhá). 

A co proti TIRáku nebo třeba nějakýmu rychlýmu jeřábu! Škoda Kuncáku, že neděláš nějakýho pokutovýho referenta, to už mohly bej naše silnice vod týdle verbeže dávno vočištěný. Tvl - není nad evidentní zkušenost a lásku k předpisům. 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Baldic napsal:

Tohle je kokotina na entou. Na spouste okresek se neda jet bezpecne pres 70. A na spouste okresek se da bezpecne jezdit 120. Je treba vedet, kde se da jet kolik.

Tak to fakt nic 🤣🤣🤣. Ty woe 🤣🤣🤣. K tomuhle není co dodat. Vždycky zapomenu, že je dost lidí, co vlastně urcujou, co je kde bezpečný. Jen dotaz, která okreska je bezpečná na rychlost 120??

 

Před hodinou, Zmizík napsal:

A co proti TIRáku nebo třeba nějakýmu rychlýmu jeřábu! Škoda Kuncáku, že neděláš nějakýho pokutovýho referenta, to už mohly bej naše silnice vod týdle verbeže dávno vočištěný. Tvl - není nad evidentní zkušenost a lásku k předpisům. 😁

Hele, o tom to není. Lásku k předpisům moc nemám, ale snažím se je dodržovat. Spíš nerad potkávám hlupáky za volantem či riditkama, co mě reálné ohrozujou.

Co se dá udělat za kauzu z věty, že si dost motorkářů plete silnici se závodní dráhou? Neuvěřitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, kuncák7 napsal:

Tak to fakt nic 🤣🤣🤣. Ty woe 🤣🤣🤣. K tomuhle není co dodat. Vždycky zapomenu, že je dost lidí, co vlastně urcujou, co je kde bezpečný. Jen dotaz, která okreska je bezpečná na rychlost 120??

 

přece ta kde tě nechytí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, honzyk napsal:

Mně instruktor na polygonu v Pardubicích říkal, že 80 % lidí neumí v autě ani správně sedět, tak jakpak ho můžou umět řídit ... 

Pošlu Ti jméno a adresu do SZ se na mě v Pardubicích prosím zeptej, jestli sedím dobře nebo ne, ať vím na čem jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, kuncák7 napsal:

Jen dotaz, která okreska je bezpečná na rychlost 120??

 

Ostraváci ti určitě potvrdí (minimálně @M3maniac), že na vyznačeném úseku (Rudná, Ostrava - Šenov, Havířov), kde je oficiálně 80-90 km/h se dá jet bezpečně 120+ a hodně lidí tam přišlo o papíry nebo dostalo mastnou pokutu, při klidné jízdě (z řidičova pohledu). Charakteristiku silnice bych přirovnal dálnici mezi Olomoucí a Prostějovem. 

To jen tak odpověď na tvou otázku a vyjádření, že každý máte v této diskuzi, z určitého úhlu pohledu, pravdu 🍻

Snímek obrazovky 2022-06-02 v 7.52.29.png

Snímek obrazovky 2022-06-02 v 8.00.55.png

Snímek obrazovky 2022-06-02 v 8.01.22.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, moco napsal:

Ostraváci ti určitě potvrdí (minimálně @M3maniac), že na vyznačeném úseku (Rudná, Ostrava - Šenov, Havířov), kde je oficiálně 80-90 km/h se dá jet bezpečně 120+ a hodně lidí tam přišlo o papíry nebo dostalo mastnou pokutu, při klidné jízdě (z řidičova pohledu). Charakteristiku silnice bych přirovnal dálnici mezi Olomoucí a Prostějovem. 

To jen tak odpověď na tvou otázku a vyjádření, že každý máte v této diskuzi, z určitého úhlu pohledu, pravdu 🍻

Snímek obrazovky 2022-06-02 v 7.52.29.png

Snímek obrazovky 2022-06-02 v 8.00.55.png

Snímek obrazovky 2022-06-02 v 8.01.22.png

No nevim, ale silnice I. třídy nebude uplně okreska :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, moco napsal:

Ostraváci ti určitě potvrdí (minimálně @M3maniac), že na vyznačeném úseku (Rudná, Ostrava - Šenov, Havířov), kde je oficiálně 80-90 km/h se dá jet bezpečně 120+ a hodně lidí tam přišlo o papíry nebo dostalo mastnou pokutu, při klidné jízdě (z řidičova pohledu). Charakteristiku silnice bych přirovnal dálnici mezi Olomoucí a Prostějovem. 

To jen tak odpověď na tvou otázku a vyjádření, že každý máte v této diskuzi, z určitého úhlu pohledu, pravdu 🍻

Snímek obrazovky 2022-06-02 v 7.52.29.png

Snímek obrazovky 2022-06-02 v 8.00.55.png

Snímek obrazovky 2022-06-02 v 8.01.22.png

Díky, tohle chápu, ale tohle není okreska 🤣🤣 tohle bude a to nekoukám jinam,  1 třída), já to myslel na trojky, ctyrky- např u nás Svaty Jan pod Skalou- Hostim) Jako ano, Baldic má svým způsobem pravdu, že se dá i na okreskach jezdit rychlejc, ale na to není stavěná a on to možná na mašině umí, ale provoz na to a na nej není připravenej.

Pojďme jinam, nerad se dohaduji. A vždycky říkám, že když s ním budu sedět v hospodě, že si to v klidu vyjasňime a nakonec se shodnem ( to bych asi zvládl i se Zmizikem). 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 5. 2022 v 12:21, kuncák7 napsal:

Když si říkáš, že se to klopi k lepsimu- holky se školou, v práci plno příznivců 🤣🤣, tak se musí podelat něco jinýho. Máma musí na operaci prsu, našel se jí zhoubnej nádor , fakt už doprdele práce. 

To mi je líto. Držte se ! 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...