Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 hodinami, Klotzman napsal:

Diskuze s kolegou a nechce se mi hledat, jestli má pravdu on nebo já, tak se zeptám jestli to nevíte někdo z hlavy - když člověk dostane covid po první dávce, má to nějaký vliv na aplikaci druhé dávky, nebo ne?

Ano, 2. dávka se odkládá. Nevím ale, jestli je to o těch 90 dnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Klotzman napsal:

Diskuze s kolegou a nechce se mi hledat, jestli má pravdu on nebo já, tak se zeptám jestli to nevíte někdo z hlavy - když člověk dostane covid po první dávce, má to nějaký vliv na aplikaci druhé dávky, nebo ne?

Já jdu po 90 dnech, ale někteří doktoři říkají, že to není třeba a můžeš na druhou normálně. Je to spíš o tom, že šetři vakcíny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, geometr napsal:

Tak už mam jeden čip 🙂 Byly tam hezký sestřičky a (asi) doktorky, takže za mě dobrý.

Tos byl kde, na Bulovce? Tam jsem zabloudil před týdnem a bylo to moc hezký pokoukání :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 2 týdny do první dávky, ale říkám si, že bych se pře-registroval někam, kde to jde rychleji. Nevíte jak se to udělá? Stačí jen zrušit tu rezervaci pro konkrétní očkovací centrum? Co pak dál?

Nebo už to nemám řešit?

Upraveno uživatelem x591
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, x591 napsal:

Mám 2 týdny do první dávky, ale říkám si, že bych se pře-registroval někam, kde to jde rychleji. Nevíte jak se to udělá? Stačí jen zrušit tu rezervaci pro konkrétní očkovací centrum? Co pak dál?

Nebo už to nemám řešit?

Presne nevim, ale manzelka si to menila a bez problemu to udelala na tech registracnich strankach. Polozka “spravovat” nebo tak neco. Nic slozityho, na par kliknuti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně můj názor, vakcínu zdravým dětem ani náhodou... a to jsem to svinstvo měl, kašel jak bejk a prostě 14 dní v únoru out, nic moc... ale syn 10 let byl za 2 dny ok.

Starší ohroženy očkovat, svinstvo to je, děti bych vynechal a honil je venku po přírodě ať nesedí u mobilů a zlepší se jim imunita

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, paolous napsal:

Přesně můj názor, vakcínu zdravým dětem ani náhodou... a to jsem to svinstvo měl, kašel jak bejk a prostě 14 dní v únoru out, nic moc... ale syn 10 let byl za 2 dny ok.

Starší ohroženy očkovat, svinstvo to je, děti bych vynechal a honil je venku po přírodě ať nesedí u mobilů a zlepší se jim imunita

No, princip očkování je v tom, že se očkují zdraví jedinci :-). Ale je to jistě na diskusi delší, nelze ani opomenout prakticky nulová možnost prostého prenasecstvi viru u ockovanych. Také je pravda, že zatím známé mutace nemají takovou afinitu k mladší populaci. Jinak za mě je očkování i děti správná cesta k ochraně i těch dospělých, kteří se že zdravotní indikace očkovat nemohou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, mtruelle napsal:

nelze ani opomenout prakticky nulová možnost prostého prenasecstvi viru u ockovanych. 

tohle je pravda? ja mel za to, ze rikali, ze ockovani ma zabranit tezkym a fatalnim prubehum. navic kdyz je to respiracni onemocneni...

kolega se prave mozna nakazil od sve ockovane manzelky (bylo to na jare, kdy poctive sedeli doma). verili tomu, ze ona ma jen nejakou virozu a ne covid (jeden den bolest hlavy a jeden den unava), kdyz u nej cca po tydnu zacaly podobne priznaky tak i u sebe povazoval jen za nejakou virozu. nakonec skoncil v nemocnici a jeste stale je na nemocenske :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...