Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Včera před výstavou jsme se známejma zapadli v Lidický do Andělskýho pivovaru. Prostě náhoda, používám nákupák jako parkoviště pro burana, když musím do Prahy. Pánové, fakt naprosto luxusní pivka (koštnul jsem po jednom od každýho) a supr dlabanec. Poslední dobou bejvám zřídka příjemně překvapenej, ale tohle potěšilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera před výstavou jsme se známejma zapadli v Lidický do Andělskýho pivovaru. Prostě náhoda, používám nákupák jako parkoviště pro burana, když musím do Prahy. Pánové, fakt naprosto luxusní pivka (koštnul jsem po jednom od každýho) a supr dlabanec. Poslední dobou bejvám zřídka příjemně překvapenej, ale tohle potěšilo.

Takže výstava byla i v barvách ?  :lol2:

 

Jinak promiň, jsem dneska nějakej podrážděnej a tys mi nahrál k rádoby vtipné poznámce, tak to tak neber.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsme se celá rodina vrátili z hor po prodlouženém víkendu ve zdraví, ty děcka dnes snad vyrábí z nějaké gumy. Asi jenom já jsem nějaký dojebaný, snad ještě víc než když lezu na nějaký kopec :-) :-) Včera se mi při skoku na pekáči skřípli nějaké nervy na hrudním košíčku, pálení, ochrnutá ruka, no snad poprvé v životě mi proletěl hlavou infarkt. No nic, žiju, jinak krásný počasí, haldy sněhu, no prostě luxus....

post-364-0-15042800-1548097740_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted je jen otazka, jestli z toho stavajiciho paskvilu neudelaji nejaky horsi...

 

Poslance čeká schvalování novely občanského zákoníku, která má zavést výjimku z předkupního práva pro garážová stání. Při prodejích bytů by se pak zřejmě nemusely přednostně nabízet ostatním obyvatelům domu. To podle mnohých makléřů výrazně komplikuje transakce na realitním trhu.
 

https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/garaz-realitni-trh-predkupni-pravo-vyjimka-obcansky-zakonik-dostalova.A190117_451375_ekonomika_mato

Upraveno uživatelem Maxmillian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsme se celá rodina vrátili z hor po prodlouženém víkendu ve zdraví, ty děcka dnes snad vyrábí z nějaké gumy. Asi jenom já jsem nějaký dojebaný, snad ještě víc než když lezu na nějaký kopec :-) :-) Včera se mi při skoku na pekáči skřípli nějaké nervy na hrudním košíčku, pálení, ochrnutá ruka, no snad poprvé v životě mi proletěl hlavou infarkt. No nic, žiju, jinak krásný počasí, haldy sněhu, no prostě luxus....

Též jsme byli na horách. A radost mi udělaly děti tím, že už umí lyžovat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NJN pekace su proste pre deti do 10 rokov. Dospely sa moze rovno postavit v kancelarii na stol, skocit na podlahu zadkom a pockat na zachranku v teple. To su slova zasluzileho clena liptovskej horskej sluzby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jo, Plíšková dobrý, ale od doby, co se dala dohromady s tím zlatokopem, mnohem víc přeju Petře... :whistling:

 

Já jak jsem na Plíškovou teď poslední dobou koukal, tak mi přišlo, že ten její tenis je trochu lepší, než dřív, nebo spíš teda koukatelnější. Takovej víc rozpohybovanej, už ne tak nudnej. Možná jen můj dojem... Přál jsem jí to dneska, ale s tou Japonkou si Serena uřízla ostudu v loňském finále US Open, když nevydržela s nervama, takže jsem si říkal, že i na takovýho kliďase typu Plíšková to bude těžký sousto. Škoda.

Kvitovou mám rád. Ta je nevyzpytatelná. Se na ní nedá snad ani sázet :-) Ale tenis hraje hezčí než Plíšková.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platil jsem asi po deseti letech pokutu za rychlost. Na D1 u Prahy, bílej Superb. 

Potěšilo mě. že policisté se chovali velmi slušně a nijak neprudili. Ptali se, proč tak rychle. Já se od začátku omlouval a působil jsem zoufale. Fakt jsem pospíchal, měli jsme jet se psem na veterinu, žena čekala doma a nestíhal jsem. Nevymýšlel jsem si. Prý to bylo o 1 km pod zákazem řízení. Ufff.

Myslel jsem si dokonce, že jsem to ještě o něco přetáhl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...