Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, vojt napsal:

Tady se domečky bořívaj :) Honzo, my máme se ženou taky krev nulu a chytli jsme to, ani nevíme jak. Jsem kantor, žena na mateřský, voba furt doma, a bác ho.

Ta víra že 0 ochrání před Covidem mi trochu připomíná diety podle krevních skupin.

Je známo, že určité skupiny jsou náchylnější k některým onemocněním ale obávám se , že Covid to kosí skupina neskupina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výsledek víkendové akce na horách, majitel chaty tam jel už s horečkou, ale sakra, když je naložené maso a koupený sudy, tak nebudeme doma. Účast 15 lidí.

- majitel chaty 60 let - už 8 dní v umělém spánku

- jeho kolega z práce 55 let (neúčastnil se) - na ventilátoru

- dalších 8 lidí co tam bylo pozitivních, z toho 6 lidí(1 můj) už několik dní vysoké teploty, zatím doma

- dalších 11 lidí(2 moji) pozitivních, protože všichni šli po tom víkendu do práce

 

Všem v práci říkám, ať se chovají zodpovědně a pak mi jeden naprská další 2 a u ostatních se čeká na výsledky 

To je na přesdržku

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, gunman napsal:

- majitel chaty 60 let - už 8 dní v umělém spánku

- jeho kolega z práce 55 let (neúčastnil se) - na ventilátoru

 

Jet v týhle době s horečkou mezi lidi, na to už je potřeba opravdu fest vymaštěný hovado. Jestli to přežije (má to, stejně jako jeho kolega, statisticky s bídou pade na pade), doufám že se bude patřičně zodpovídat - a to fakt nejsem typ co volá cajty ve 22:05 na alkáče nebo děcka s dělbuchama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, mám otázku, pracuju na Slovensku kousek za hranicemi, v práci mi udělali papír kde mám svou českou adresu totožnou s OP. 

Pustí mě v pohodě přes čáru? Potřebuju o víkendu otočit Zlín.

Policii budu tvrdit, že bydlím normálně ve Zlíně a pracuju na Slovensku a jezdím tam a zpět podle práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, gunman napsal:

Výsledek víkendové akce na horách, majitel chaty tam jel už s horečkou, ale sakra, když je naložené maso a koupený sudy, tak nebudeme doma. Účast 15 lidí.

- majitel chaty 60 let - už 8 dní v umělém spánku

- jeho kolega z práce 55 let (neúčastnil se) - na ventilátoru

- dalších 8 lidí co tam bylo pozitivních, z toho 6 lidí(1 můj) už několik dní vysoké teploty, zatím doma

- dalších 11 lidí(2 moji) pozitivních, protože všichni šli po tom víkendu do práce

 

Všem v práci říkám, ať se chovají zodpovědně a pak mi jeden naprská další 2 a u ostatních se čeká na výsledky 

To je na přesdržku

 

V dnešní době si udělat párty na chatě v tak hojném počtu a ještě cizích osob... to už je samo o sobě na prezdrzku pro všechny zúčastněné... více k tomu radši nemám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@GustafJenže oni si vůbec nemuseli připadat “cizí”, klidně to mohla být i “rodina” a výsledek by byl stejný - průser je v lidech kteří i přes jasné příznaky nemají soudnost a jedou se zavřít do (prý “hory”) kutlochu s X dalšíma, kteří to pak nevědomky roznesou dál. Ve finále si jeden uvědomí že 95% podobných nákaz vždycky pocházelo od 5% lidově populárních  dobrodruhů, cestovatelů a bavičů podobného ražení - a je úplně putna jestli si těch 95% ostatních nasazovalo slintáky a nebo barvilo prdele na modro. Viz loňské slevy na lyžovacku v Tyrolsku, pak kýbl party u moře, letošní Zanzibar... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Radek124 napsal:

@GustafJenže oni si vůbec nemuseli připadat “cizí”, klidně to mohla být i “rodina” a výsledek by byl stejný - průser je v lidech kteří i přes jasné příznaky nemají soudnost a jedou se zavřít do (prý “hory”) kutlochu s X dalšíma, kteří to pak nevědomky roznesou dál. Ve finále si jeden uvědomí že 95% podobných nákaz vždycky pocházelo od 5% lidově populárních  dobrodruhů, cestovatelů a bavičů podobného ražení - a je úplně putna jestli si těch 95% ostatních nasazovalo slintáky a nebo barvilo prdele na modro. Viz loňské slevy na lyžovacku v Tyrolsku, pak kýbl party u moře, letošní Zanzibar... 

Tak nejde o to jestli cizí nebo rodina. To je opravdu jedno...jen mě zaráží, že to vůbec někoho napadne se takle slézt. V dnešní době kokotina největšího kalibru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že by za to nakonec přece jen mohly ty hospody? 

 

Jinak postřehy z covidové doby.

- ortoped překládá kontroly pacientů o 3 měsíce, bere jen akutní případy

- některé úřady státní správy jedou v režimu 50% zc. 14 dní v práci, druhá půlka doma, pak se vymění . .. je bezvadný vědět že je na těchto institucích půlka lidí nadbytečná . . . vzpomenu si na to hned jak vidím účet třeba z benzínky . . . 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Shane001 napsal:

Pro představu jaké jsou výsledky plošného testování ve Škodovce.
Otestováno 16000 zaměstnanců z toho 0,7% testů pozitivních.
Zdroj FB stránka Odbory KOVO MB

U nás ve fabrice, na našem oddělení je plný stav 72 osob máme dnes 17 lidí PN.

Sousední oddělení plný stav 40 osob, na PN je 9 osob.

Takže škodovka má asi odolnější pracovníky. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád se mluví jen o covid, ale mnohem víc lidí je poškozených nedostupností běžné lékařské péče, nemluvě o psychiatrických zařízeních, které jsou dost plné z důvodu sociální izolace lidí a z toho pramenících psychických problémů.

Ale o těchto se statistiky nevedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...