Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 7 minutami, Kotlick napsal:

"Jakmile se přiblíží lidi, tak nasazuji." Jo za mě v poho. No a o tom to celé bylo. Taky mám dlouhé vousy a sere mě to. Dítě mám taky neposedné.  Brýle na čtení na posledním meetingu se zákazníkem zamlžené, ale bohužel taková je doba. Je to třeba přežít a vydržet. Jiná cesta z toho není.

Ok, promiň. přísahám a slibuji, že už to nikdy neudělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, kuncák7 napsal:

Trochu to záměrně nadnesu- pokud jsi rozklepanej, že bys mohl něco udělat, tak jeď radši vlakem. Doted jsi jezdil taky bez platnýho STK a dělal sis z toho hlavu? Ne, protože si to nevěděl. Je to na tobě, ale moc se v tom hrabeš :-)).

Marťas dostat se vlakem Povážská Bystrica - Zlín jde celkem blbě, musíš to vzít přes Hranice a Přerov....to pojedu radši ponorkou. 🙂

Ale ne, v pohodě mě vlastně nasral ten borec, když mi to řekl, jak jsem to nevěděl, jezdilo se mi dobře a zítra to dopadne taky určitě dobře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, guzmic napsal:

Marťas dostat se vlakem Povážská Bystrica - Zlín jde celkem blbě, musíš to vzít přes Hranice a Přerov....to pojedu radši ponorkou. 🙂

Ale ne, v pohodě mě vlastně nasral ten borec, když mi to řekl, jak jsem to nevěděl, jezdilo se mi dobře a zítra to dopadne taky určitě dobře. 

Já si totiž přesně myslel co ty :-)) ( jako howadu, co se musel učit vlakové tahy nazpaměť mi trasu říkat nemusíš, ještě ted mě to budí občas ze sna :-))). Vím, že budu vysírač, ale víc by mě trápila ty kola než technická, to se přiznám já ( i když, jak se znám, tak bych tohle řešil až před technickou taky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7

kola mě serou tak 50:50

jsou pěkné, líbí se mi, ale nasral mě prodejce, že mě ojebal.

Měl by dostat flákanec

Jinak aby nedošlo k omylu, já na autě ještě nechal zimní, jen mi nové pneu nahodil na disky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V klidu, tohle je porota složená z feministek a jednoho lgbtpsvz ambasadora. Vítězné holky vypadají jako typické německé Missky. :D

 

Edit. aby nedošlo k mýlce, tak ty děvčata se sílou osobnosti jsou jako vždy v DE ošklivý, tentokrát k tomu musí být povinně z nějakého prdelákova a nesmí být mladý. Hrozně tím vytáčím pár lidí co obchodujou (dělají za levno práci pro DE na kterou by Němčour nešáhnul) s DE, když začnou po pár pivech blouznit jak je to v říši bezvadný, jak je tam suprčupr benzín, šampóny si z tama dovezl voňavější, všude ordnung, nikdo tam nekrade, disciplína a vlastně ráj na Rujáně. Nechat vykecat a hodit mu do toho vidle připomenutím toho všeho co tam dělají pro "rovnoprávnost" a "menšiny" a "ekologii" a "spásu světa". :D Nikdy to nezklame a pokaždé se chytí znova a znova :D

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Liqid napsal:

Kua, tohle je už tak daleko za hranicí normálnosti...

Přihlaste se, pokud chcete dát To se mi líbí nebo přidat komentář.

Splečnost se mění ... je to "spravedlivé", protože právo na úspěch (tady konkrétně v kráse) mají přece všichni. Vzpomínám, jak nám jeden z kolegů na VŠ říkal: "spravedlnost je nereálné přání slabých, nemocných a neúspěšných" ...

Na druhou stranu mě uklidňuje, že všechny tyhle odchylky od naší zvířecí podstaty berou za své po pár skleničkách v baru :D

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já říkám furt, lidi si u nás neuvědomují jak se mají dobře a neváží si toho. Žádné zemětřesení, žádní jedovatí živočichové, v bazénu nenajdeš krokodýla (kromě jednoho sklepa na Olomoucku), jídla je dost, oblečení je dost, každá rodina má auto.... Všechny problémy jsou proto, že žijeme v blahobytu a lidi se nudí a vymýšlejí číčoviny, jako rovnoprávnost a 52 pohlaví 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, moco napsal:

Žádné zemětřesení, žádní jedovatí živočichové, v bazénu nenajdeš krokodýla (kromě jednoho sklepa na Olomoucku), jídla je dost, oblečení je dost, každá rodina má auto...

Presne. V krajine, kde sa splachuje pitnou vodou, nemôže byť zle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Liqid napsal:

Kua, tohle je už tak daleko za hranicí normálnosti...

image.thumb.png.9075bdc5d906125420c767c2a496ec06.png
 
Přihlaste se, pokud chcete dát To se mi líbí nebo přidat komentář.

Uprostřed je Eckertová, vedle ní tučňačka a zbytek jsou eskymačky.

https://sigrosada.webnode.cz/news/volba-miss/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miss Germany? Jsem měl doteď za to že soutěž o titul "ženy krásné hlavně uvnitř" se jmenuje MISS PITVA :skull:

...svého času i u nás běžel seriálek "Příběhy ze záhrobí" - a podobné morbidní defilé bylo vyvrcholením jedné z epizod :death:

image.png.53d4fb2b9ecb0bca10c47fdfd0e072ec.png

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Liqid napsal:

Kua, tohle je už tak daleko za hranicí normálnosti...

image.thumb.png.9075bdc5d906125420c767c2a496ec06.png
 
Přihlaste se, pokud chcete dát To se mi líbí nebo přidat komentář.

Vo Nemcich se vzdycky rikalo, ze sou prasata 😀

Kdyz si vzpomenu, jaky knezky lasky staly u nas nad Chomutovem u silnice do Germanska, tak se nedivim vubec nicemu.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...