Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 4 minutami, geometr napsal:

Furt nechápu, že někdo posílá jakýmukoliv e-shopu peníze předem. A ano, u Alzy při malém počtu naskladněného žádaného zboží se tohle děje, taky se mi to stalo. Byls pomalej no... někdo to evidentně dává pod tři vteřiny.

Minule to byla prý chyba na webových stránkách. Snad tomu s tím "naskladněním" nevěříš. Tohle je tradiční levá Alzy.

S tou lednicí jsem opravdu nechtěl vybírat 40k a dávat to tu řidiči PPL, když tam byl pevný termín za tři dny. Byla to opět levá Alzy.

Prostě jsou to šmejdi. A já blb jsem to opět zkusil. Ale už jsem požádal ženu, že až řeknu příště Alza, tak jestli by mě mohla hned proplesknout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, u Alzy jsem nakoupil x desítek věcí (jako milion jiných lidí) a na podobný problém si nevzpomínám. Možná jednotky případů, kdy se to o pár dnů zdrželo. Kdyby to byla běžná praxe, tak už dávno zkrachovali. Prostě v těch neuvěřitelných kvantech objednávek se holt něco posrat musí. A někdo má holt větší smůlu. Se podívej na pobočku, kolik lidí se tam otočí za hodinu. Na ty čísla co jedou, si myslím, že jedou ještě velmi dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně taky vždycky dodali, co jsem si objednal. Naposled mě akorát nas*ali s "kabel (a další) nemusí být součástí balení" a nějak jsem nevyčetl, jestli je, nebo není tak jsem objednal kabel navíc a byl tam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám s Alzou taky letitou zkušenost dobrou, i když samozřejmě že se někdy přihodila nějaká nepříjemnost, ale jak píše nickolas, v tom objemu objednávek a zboží.... A všude makaj lidi a ty jsou takoví nebo makoví...

@RadiusHotovost řidiči? Na co? Jsou karty. Kdo je nebere, toho si nevybírám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brante si Alzu jak chcete, ja jsem proste zakaznik, ktery se tam nekolikrat spalil, byt to muze byt fakt smula ale to me uz nezajima. Kdybyste s tou lednici prozili to co ja v rozestavenym baraku s tehotnou manzelkou a dvouplotynkou v mistnosti ktera mela byt az za mesic ready kuchyn, pote co jsme se nastehovali a frajeri z Alzy tam posunovali termin asi petkrat a nakonec nedodali, tak byste jim to tam uz podpalili. Pak jsem to vyresil v Datartu behem 3 dnu naprosto bez problemu. Od te doby velke spotrebice jen Datart a vzdy je to perfektni. Ale nekdo nuze mit zase spatnou zkusenost s nim. Nic, potreboval jsem to vyblit kdyz tu to vlakno je a ja mel rano rudou hlavu. Mobil jsem objednal jinde a zijeme dal...

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Radius napsal:

Brante si Alzu jak chcete, ja jsem proste zakaznik, ktery se tam nekolikrat spalil, byt to muze byt fakt smula ale to me uz nezajima. Kdybyste s tou lednici prozili to co ja v rozestavenym baraku s tehotnou manzelkou a dvouplotynkou v mistnosti ktera mela byt az za mesic ready kuchyn, pote co jsme se nastehovali a frajeri z Alzy tam posunovali termin asi petkrat a nakonec nedodali, tak byste jim to tam uz podpalili. Pak jsem to vyresil v Datartu behem 3 dnu naprosto bez problemu. Od te doby velke spotrebice jen Datart a vzdy je to perfektni. Ale nekdo nuze mit zase spatnou zkusenost s nim. Nic, potreboval jsem to vyblit kdyz tu to vlakno je a ja mel rano rudou hlavu. Mobil jsem objednal jinde a zijeme dal...

Mam podobnou zkusenost jako Ty, vybavoval jsem kuchyn spotrebici a dojel na Alzu..... Vetsinou jim o funguje dobre, ale v pripade problemu s nima nic nevyresis, muzes psat a volat kam chces a je ti to ho... platny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U zelenýho zmrda :sick01: už od předloňska žádným termínům a kecům o "zboží na cestě" nevěřím - a velké spotřebiče si objednávám buď u místního kamenného prodejce elektra, nebo u (je to smutné ale solidnějších a často i levnějších) obchoďáků jako Datart nebo Electroworld, které mi (ve většině případů z poslední doby i zdarma) bez problémů zajistí i vynesení, instalaci nového a odvoz starého kusu. Co se menší elektroniky týče, i kdysi výborný CZC už zařazením do "Mall Group" poslední rok zabředl do slibotechnového bahna, ve kterém tvrzení "skladem" znamená spíš "někde to možná měli - když tak to tam zkusíme objednat a třeba nám to pošlou". Nějaké hraní si "letité spokojené zákazníky" je bohužel jenom naivní vzpomínkový optimismus, který ve spotřebním byznysu nemá co dělat :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Radkem..

 

Alza se před lety svými cenami a přístupem k zákazníkům vybojovala na trhu na pozici solidního prodejce s dobrou cenovou politikou a pak zdražili a postupně to celý posrali.... Zdá se mi, že MALL a CZC jde poslední dobou ve šlépějích zelenýho..... 

 

Za mě electroworld, občas mironet, nebo menší elektra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bys od britanistánců čekal? Sami rasizmus v koloniích stvořili a dlouhá léta provozovali - a teď když si tam těch opičáků (na práce které sami dělat nechtěli) natahali pomalu víc než je jich samotných, budou místo vlastního másla na hlavě (o průserech s Brexitem nemluvě) radši ukazovat jinam, na neznámou zemi která je daleko, vedenou lidmi které neznáme… :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chudinku Meghan sami vystvali, svine rasisticky 😁a nam budou neco vycitat. Ne vazne, jsou to kkti. Hlavne na tuhle hru nepristoupit. Prusvih bude az tyhle zblepty pujdou od nejakych nasich blbecku. Z toho mam obavu. Nejaky Alzbetka se v tom zhlidnou a jsme v kelu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Von myslel "nějaká Alžbětka". Na první pohled to nevypadá, ale je to plurál.

E: Jestli Běta nepozná, co má mezi nohama, řekne jí to každej obvoďák. Dycky je to pinďour, nebo pipina. Ať má ve velínu vydlabáno, jak chce. Smutný je, že se psychicky nemocnejm místo hospitalizace dopřává sluchu. 

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní návštěva OC Letňany, udělal jsem zásadní chybu a nezjistil si provoz. Kolona od vrchního parkoviště až k semaforum, dementi se to snažili různě objizdet do protisměru, přes parkoviště a pak se nacpat dopředu. A ultra dement v kombikovy Ochcávce asi nechtěl pochopit, že kruháč na výjezdu nemá dva pruhy, nasral se tam mezirkou přes střed kolem mě a zkoušel projet přede mnou do podzemních garáží takovým stylem, že mě málem odřel. Normálně jsem většinou klidnej ale v ten moment už jsem si sundal hodinky a dával je manželce že ho půjdu vytáhnout z auta. Naštěstí mě uklidnila, sám si teď připadám jako blb, že jsem se nechal vytočit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, ragu napsal:

Dnešní návštěva OC Letňany, udělal jsem zásadní chybu a nezjistil si provoz. Kolona od vrchního parkoviště až k semaforum, dementi se to snažili různě objizdet do protisměru, přes parkoviště a pak se nacpat dopředu. A ultra dement v kombikovy Ochcávce asi nechtěl pochopit, že kruháč na výjezdu nemá dva pruhy, nasral se tam mezirkou přes střed kolem mě a zkoušel projet přede mnou do podzemních garáží takovým stylem, že mě málem odřel. Normálně jsem většinou klidnej ale v ten moment už jsem si sundal hodinky a dával je manželce že ho půjdu vytáhnout z auta. Naštěstí mě uklidnila, sám si teď připadám jako blb, že jsem se nechal vytočit.

Já jen potřeboval projet kolem, a mezi kruhákem u Lidlu a posledním semaforem k OC jsem kolem druhé odpoledne dřepěl skoro půl hodiny — kolik to je, 300 metrů?! 
Když dodam, že sem jel protáhnout 335i, asi pochopíte ten zmar 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...