Jump to content

Co mě dnes potěšilo :)

Recommended Posts

Potesil me rychlej termín na opravu/náhradu zubu- včera konzultace, dnes termin- takže pekelnej stres jen 23 hodin a maj tam hezky sestřičky 🤣. Horší je cena a to, ze jak jsem posera, tak mě tam veze manzelka🤣.

Tak hlavně aby i manželka docenila ty hezký sestřičky. A na prachy kašli, co dáváš do sebe, jsou smysluplně utracený prostředky.

před 2 hodinami, Americkej napsal:

Tak hlavně aby i manželka docenila ty hezký sestřičky. A na prachy kašli, co dáváš do sebe, jsou smysluplně utracený prostředky.

před 2 hodinami, warann napsal:

@kuncák7 to bude dobry. Ackoli mne davali cep minulej tejden a nejak jsem si vcas nevzal prasek na bolest a ten vecer byl asi jeden z nejhorsich v mym zivote. Tak drzim palce 😁

Uz jsem venku a mam roupy. Neboj, nalezite se odměním, vecer si jedu pro Hodinky do Brna, takže vse dobrý.

Pojede drahou dráhou, s ČD, čekej dlouho, ale bezpečně. Hodinky neutečou, jde o nervy za volantem a celou D1. ☕ Kuncáku, s chrupem opatrně. :cheers:

V 18. 5. 2024 v 10:20, Bert napsal:

Potěšilo mne rozlosování Swiss Open v kulečníku. Budu hrát s borcem, který je v první světové desítce. Dostanu strašně na prdel, ale zkušenost to bude úžasná.

Tak trochu jsem v rámci povinností po návratu ze Švajcu zapomněl podat zprávu. Prohrál jsem 77:100. Tedy nedostal jsem strašně na prdel, naopak jsem kladl nečekaný odpor 🙂

před 36 minutami, Bert napsal:

Tak trochu jsem v rámci povinností po návratu ze Švajcu zapomněl podat zprávu. Prohrál jsem 77:100. Tedy nedostal jsem strašně na prdel, naopak jsem kladl nečekaný odpor 🙂

...mel si predtim do nej nalit litr slivovice a mel bys to v kapse ;-).

Nicmene gratuluji.

před 1 hodinou, Bert napsal:

Však taky nejsi žádné béčko 👍

Borci, díky moc. Já z těch závodů asi nevyjdu. Příští čtvrtek - neděle hrajeme mistrovství Evropy klubových družstev. IMHO takto:

13-16 - Nic moc

9 - 12 - Úspěch

Postup mezi nejlepších 8 - Un grande successo 🙂

před 5 hodinami, Bert napsal:

ty vole! Bejby neseděla v koutě 👍👍👍

Erupcia. Tuším ôsma v poradí. Trhlina 3,5 kilometra dlhá, najsilnejšia, 1000 m3/s. Na začiatku tryskala 50-70 m do výšky.

IMG_4751.thumb.jpg.d4c36dd74a9313936e77c019ca90e706.jpg

IMG_4744.thumb.jpg.006e70428a7cf6711475fe787f9b658d.jpg

2024-05-29_162534.thumb.jpg.c4bd74f837059834189ed40491af37ae.jpg

před 2 hodinami, wawrik napsal:

Erupcia. Tuším ôsma v poradí. Trhlina 3,5 kilometra dlhá, najsilnejšia, 1000 m3/s. Na začiatku tryskala 50-70 m do výšky.

IMG_4751.thumb.jpg.d4c36dd74a9313936e77c019ca90e706.jpg

IMG_4744.thumb.jpg.006e70428a7cf6711475fe787f9b658d.jpg

2024-05-29_162534.thumb.jpg.c4bd74f837059834189ed40491af37ae.jpg

Neuvěřitelný! 

Je velice zajímavé pozorovat, jak různě a od různých společností vám jedou hodinkové věci - mám tu teď věc z Bratislavy a z Košic, podané ve stejný den a dokonce i přibližně stejnou hodinu ( rozdíl 11 minut ). Věc z Košic dorazí bohužel dříve, což mě úplně netěší, protože to je tah k hodinkám, kterej jsem zakoupil na základě komunikace s majitelem hodinek z Blavy ( a komunikace to nebyla kdo ví jaká, spíš horší, ale znáte, to hodinky musíte mít a tak to překousnete ).

Mě to prostě těší, je to trochu adrenalinu a trochu těšení se na další nové hodinky, což mi začíná zase tak nějak při nákupu či výměnách zase chybět. Květen jako nebyl úplně plonkovej měsíc a 6 ks nových hodinek ( ale částečně formou výměn ) je zase známka toho, že to pod kontrolou moc nemám. A to ještě není konec měsíce 🤣

Hezké ráno všem.

Koupil jsem si piti, nejakou Magnesii special a normalne slo odsroubovat a oddelat víčko. Nedkutečná radost

Sent from my iPhone using Tapatalk