Přejít na obsah

R.I.P.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ford vyjíždějící z polní cesty na hlavní mu nedal přednost...

https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/zpravy/dacice-jindrichohradeckozemrel-motocyklista-pri-dopravni-nehode.A220614_205816_budejovice-zpravy_mgn

podobně před lety zahynul jeden můj kamarád. Upřímnou soustrast.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do hajzlu :( četl jsem článek na novinkách a díval se, že ta motorka vypadá jako starý Norton a hned mně Wanderer vyskočil na mysli - protože nikoho jiného s takovou motorkou neznám a uváděl že kolem JH se umí povozit. Stejně jako ostatní, jsem s radostí sledoval jeho příspěvky a plánoval se s ním spojit ohledně zamýšlené budoucí akvizice. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzu jsem znal 8 let. Byl to člověk s obrovským srdcem, ale hlavně kamarád. Svět přišel o skvělého člověka, který toho mohl ještě tolik nabídnout. Byl to technik, všeuměl. Umřel při tom, co miloval, ale měl tady být ještě pro své dvě malé děti. Je mi strašně… Odpočívej v pokoji, Honzo. Nikdy nezapomenu. 😭

Když se koukám, na tu zprávu na idnesu, tak sakra vidím, že jel pomalu. Ale musel mu tam vjet nějaký zmrd s Focusem. Pokaždé, když na cestě vidím nějaké hovado, tak má první nebo druhou generaci Focusa. Zmrdi zasraní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...